Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Posledné zistenia... Google Mapy fungujú ako majú, prepínajú sa podľa svetelného senzoru.

 

Problém je však Waze - furt mám beta verziu, keďže ostrá verzia nepodporuje miniaplikácie. Waze neprepína svetlú/tmavú tému a celú jazdu necháva nastavenie podľa stavu, ktorý bol pri naštartovaní a spustení AA/Waze. Už sú medzitým aj novšie bety, ale nechce sa mi ich furt sťahovať, teraz som nahodil ostrú verziu a budem čakať, že čoskoro tento bug vychytajú a spojazdnia aj miniappky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ja mam takový problem že mi waze při zmeně cesty dlouho mysli. 

Přiklad.

Jedu cestou ale vidim kolonu, ktere nechci stat. Odbočim prava, leva (podle možnosti), i waze dlouho mysli nad cestou kterou ma vybrat pro mně. Tehdy mně to zlobi a přepojim se na GM.

Mate to stejně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Waze sa pred 2 dňami aktualizoval a odvtedy iba tmavý režim či sadnem do auta za slnečného dňa alebo o polnoci. Na druhú stranu konečne v miniappkovom móde zrušili otravné návrhy predpokladaných cieľov a po x rokoch trochu inovovali ikonku rýchlosti. Viac sa mi páči!

20230508_115128.thumb.jpg.eec451b77bf0e35d47e6290ba6593254.jpg

 

GoogleMaps aj naďalej prepínajú svetlý/tmavý režim bez problémov.

 

A čo sa týka vyššie spomínaného prepočítavania, mne furt Waze prepočítava takmer okamžite. Problém s prepočítavaním som mal iba ak bol problém s GPS, prípadne s dátami.

Ak máš bezdrôtový modul a mobil máš schovaný niekde vo vačku, samozrejme môže byť slabší príjem signálu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak máš v mobilu nastaveno zobrazení mapy? Nemáš tam náhodou zapnutý tmavý režím? Mně docela po aktualizaci vadí černé neprůhledné pásy pri navigaci s různými informacemi, které zabírají značnou část zobrazované mapy. Dřívější zobrazení mi vyhovovalo víc.  

 

Waze.jpg

AA.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Waze v mobile som nemal spustený pár mesiacov, takže ma nenapadlo pozrieť do nastavenia aplikácie. Kontroloval som to iba v nastaveniach AndroidAuta. Ale máš pravdu, vo Waze mám zapnutý tmavý režim. Otázne, ktorý režim nastaviť, aby mi to automaticky prepínalo podľa stretávačiek ako predtým. Budem skúšať...

 

A áno, tie čierne pásy ma teda tiež budú srať, až zapnem navigovanie.... najbližšie vyskúšam, ako to bude vyzerať na mojom prťavom displeji.

Editováno: , autor: brrrrm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hneď prvé vyskúšané nastavenie "Rovnako ako nastavenia telefónu" mi prepína svetlý/tmavý režim podľa zapnutých stretávačiek, aj keď mobil mám nastavený na prepínanie podľa dňa/noci.

 

Čo sa týka navigácie, v miniappkovom móde je na týchto maličkých displejoch naozaj nepoužiteľná! :D Našťastie pri plnom zobrazení je všetko ok...

20230511_150843.thumb.jpg.4f2cf402652db9ddd7f64a2eea319f1c.jpg20230511_150910.thumb.jpg.fb1ee8d2655f795b236db9a04c7beea7.jpg

 

 

Editováno: , autor: brrrrm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14. 5. 2023 na 19:50, ben06 napsal:

Po několika aktualizacích AA a Waze jsem dnes vyjel dále a hned problém. Po připojení telefonu Waze chvíli funguje a pak je na rádiu jen hláška, že chybí GPS. Na samotném telefonu Waze funguje OK. 

Je třeba v nastavení povolit přístup k poloze i na pozadí. Měl jsem nastaveno "jen při používání" a dělalo to po aktualizaci přesně toto. Když se povolila poloha na pozadí, AA funguje bez problémů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14. 5. 2023 na 18:20, TOMUS napsal:

 

Zaleži taky od sim karty v mobilu. Jsou sim karty na 4G a jsou na 5G.

Ja mam mobil 5G a sim kartu na 4G a ukazuji 4G.

Záleží na pokrytí signálem daného operátora. Třeba O2 jako "průkopník 5G v ČR ještě nemá pokrytou ani Prahu na 100%. Nejvíce je 5G ve velkých městech nejčastěji ve středních Čechách okolo Prahy a Kolína, tam to díky rovinatému rázu krajiny spustili nejdříve. Jsou místa třeba i v Brně, kde se mi mobil sám přepne na 5G, pokud tam je. U SIM karty je to tak, že pokud podporuje LTE automaticky funguje na 5G.

Editováno: , autor: l79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Martab napsal:

Je třeba v nastavení povolit přístup k poloze i na pozadí. Měl jsem nastaveno "jen při používání" a dělalo to po aktualizaci přesně toto. Když se povolila poloha na pozadí, AA funguje bez problémů.

Zrovna jsem se v tom nastavení teď vrtal jak píšeš, dík za potvrzení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

W dniu 16.05.2023 o 14:43, l79 napisał(a):

Záleží na pokrytí signálem daného operátora. Třeba O2 jako "průkopník 5G v ČR ještě nemá pokrytou ani Prahu na 100%. Nejvíce je 5G ve velkých městech nejčastěji ve středních Čechách okolo Prahy a Kolína, tam to díky rovinatému rázu krajiny spustili nejdříve. Jsou místa třeba i v Brně, kde se mi mobil sám přepne na 5G, pokud tam je. U SIM karty je to tak, že pokud podporuje LTE automaticky funguje na 5G.

 

Pokryti signalu to druha věc která  je důležítá 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...