Přejít na obsah

Zvuk turba


boban1108

Doporučené příspěvky

Při pořádné akceleraci slyším hodně zřetelně pískání turba. Tón se se zvyšujícími otáčkami i zvyšuje. Pro mě boží zvuk, nicméně jsme byl varován, že to úplně v pořádku není. Mám třetí auto s turbem, ale nikdy jsem ho neslyšel. Tady výrazně. Tak se ptám, co ostatní? A má nebo nemá být dost slyšet?  Tady je slyšet dost. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) len či je to skutočne turbo.

Mal som 2x rovnaký problém u predošlej značky a pred 3-mi mesiacmi u súčasnej 1.5TSI.

Vo všetkých troch prípadoch to nebolo nič iné len nejaká hadica na nasávaní - zaujímavé, že u predošlej značky to pri prudkom priadní vždy spadlo do núdzového režimu u 1.5TSI som takto s tým božím zvukom jazdil asi 2 mesiace úplne v pohode a užíval si zvuk. Mesiac pred dovolenkou som si ale chcel nechať pre istotu skontrolovať čo to môže byť a prijímací technik v servise 2x šlápol na plyn, otvoril kapotu, zašmátral medzi motorom a deliacou priečkou - povedal že je tam vypadnutá hadica. Zmizol s autom vnútri servisu a za 10 minút ho vyviezol von už bez božího zvuku 🤔

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...