Přejít na obsah

LTE CarStickPro a Amundsen


Doporučené příspěvky

Ahoj,

mam Octavii po FL z 9/2019 s původním Swing+. Mám předělání na Amundsena s navigacema celosklo a nakódováno, vše funguje OK. 
Chtěl bych si pořídit LTE CarStickPro, ale nevím zda bude fungovat. V nastavení ale nikde nemám vůbec položku  wlan, pouze Bluetooth. Bude LTE CarStickPro fungovat pro navigaci a dopravní info?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dopravní info jde po TMC zprávách. Vysílá to některá stanice ČRO. Jestli myslíš to Dopravní info co je v menu Infotainmentu.
Amundsen má tři FM tunery, tak vždy jeden zbyde na stanici s TMC zprávami 🙂
Navigace jako taková je off-line.
Ty dopravní informace, nevím podle čeho to kdo řídí, že mi někdy hlásí omezení na nějaké zapadlé okrsce a jindy na jedničce či dálnici mlčí.
Jinak nejlepší je SmartLink a Android Auto či Car Play a navigace z mobilu. Ať už Google, Waze, apod., s on-line dopravními omezeními.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Smartlink na Apple mám, ale myslel jsem ze lze vestavěnou navigaci ještě doplnil právě o on line aktualizaci dopravních info. A pak případně nasdilet připojení přes Amundsena na mobil přes Wi-Fi infotaimentu. 
Ale nikde v menu nevidím případně nastavení wlan, tak abych zbytečně nakupoval ten USB Stick a ono to nefungovalo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 4. 2024 na 21:14, martin-cze napsal:

Smartlink na Apple mám, ale myslel jsem ze lze vestavěnou navigaci ještě doplnil právě o on line aktualizaci dopravních info. A pak případně nasdilet připojení přes Amundsena na mobil přes Wi-Fi infotaimentu. 
Ale nikde v menu nevidím případně nastavení wlan, tak abych zbytečně nakupoval ten USB Stick a ono to nefungovalo. 

No, pokud máš SmartLink, pak nechápu nad čím přemýšlíš. Jednak Car Stick Ti zabere USB pro telefon. Jakákoliv navigace v mobilu bude vždy o řád lepší než ta vestavěná v autě. Vestavěná v autě je pouze jako nouzovka, když mobil klekne apod. Aktuální dopravní info řeší TMC zprávy a jsou dostupné bez Car Stick-u.

Můj názor:
1. Vykašlat se na Car stick
2. Pokud si chceš udělat radost, místo Car Stick koupit bezdrátový adaptér pro propojení SmartLink. Výsledek: Pohodlné připojení telefonu pokaždé co sedneš do auta aniž bys ho vytahoval z kapsy

3. Případní cestující v autě nemají mobilní data? Než živit další SIM-ku, to raději data přímo do mobilu. Tím pořešíš rodinu.
4. Cestující mimo rodinu ať si vyřeší data sami. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle fakt nevím.

Sám používám AAWireless pro Android. Současná verze už podporuje i CarPlay.
Pak jsou nějaké Carlinkit-y, ale s tím vůbec nemám zkušenosti.
Na aliexpressu je toho taky plno, ale záleží jakou to má pak podporu.
Když se vrátím k AAWireless, tak tady ta podpora opravdu funguje.

Možná se zkus podívat taky na jejich fórum:
https://xdaforums.com/t/aawireless-general-discussion-and-support.4247677/page-350
Nicméně, dnes je těch krabiček opravdu hafo, když já to před dvěma léty řešil, byl AAWireless ještě jako startup a další byla nějaká Motorola.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...