Přejít na obsah

Otvorenie dveri


Fredy

Doporučené příspěvky

Zdravim vospolok,

mam problem zo zadnymi dverami.

Nedaju sa mi otvorit. Mal som na nich zapnuty detsky zamok koli detom a z nicoho nic mi po zavreti nejdu otvorit. Nejde mi ani central na nich. Ked nasilu povitiahnem cuplik na dverach ani tak nejdu otvorit. Ani zvonku ani zvnutra.

Hotova zufalost. Pri zavretych dverach nejde ani tapacir zhodit, takze neviem ako sa mam k zamku dostat.

Prosim o radu.

:help::help::help:kol100

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jednou jsem resil neco podobneho na Fiatu Brava.Byl to zaseknuty motorek centralu....musel jsem ten tapec,odelat jen tolik,co mne to pustilo,a rukou tam smatrat az se to podarilo otevrit.Pak kdyz se to podarilo,rozhybat mechanizmus a fachalo to...ale jak na oktajve,to nemuzu soudit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus to hledat někde ve strších příspěvcích . Už se to tu řešilo . Myslís, že Igor. Jinak v každém případě se pod tapec musíš dosta. Daly by se sice odšroubovat z otevřených předních dveří i panty , ale ty musíš povolit zadní zámek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No podobny problem som mal. Chceli mi vykradnut auto, rozbili to male trojuholnikove sklo na zadnych dverach a pri jeho vymene jeden ulomok zapadol do zamku, takze ked sa to cele zlozilo a zavrelo, uz to neslo otvorit. Mechanik to riesil tak, ze z druhej strany a kufra vyhodil kompletne sedacky a listy a nakoniec sa k tym srobom dostal, bez poskodenia tapacirovania alebo dveri. Ist to ide, ale dost dlho to trva.

Editováno: , autor: Lajos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo vyzkoušel jsem si to na podzim, za necelý dvě hoďky byl tapecírunk dole. Potřebuješ k tomu ten bit a uzký kleště a hodně trpělivosti. Potom jsem tam zkoušel kabeláž a otevřelo se to. Závadu jsem nezjistil, pře vánocemi se mi blokli opět zadní dveře za spolujezdcem hrozil jsems e že budu opět šroubovat. Tyden jsem se duševně připravoval . Vyzkoušel jsem sundat plast na sloupku dveří a popotáhnout za kabeláž sem a tam, dveře spíš centrál začal fachčit. aspoň vím že chyba bude v zastrčkách kabeláže. Jinak rozebírání tapecírunku při zamčených dveří opravdu žádná zábava

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No poviem ti ze tapacir som us strhol dole nasilu ale stale mi to nejde otvorit.

Central mi nefunguje. Na prednych dverach ide na oboch ale na zadnych ani na jednych.

Asi sa nastvem a ten zamok vysekem aj s centralom so srobovakom a kladivom.

Neviem si rady.

Zufalost.

kol100kol100:help::help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

odpoj konektor od stahovačky

na piny z 18 pinového konektoru přiveď napětí na piny 17 (šedá)(+) a 7 (žlutá) (-) pokud se dveře neodemčou přepóluj připojuj krátkodobě nejlépe přes 10A pojistku

tímto budeš ovládat přímo motorek centrálu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

me se to stalo u prednich - sundal jsem tesneni dveri - pak na sloupku - kryt pasu. Odsrouboval jsem v pohode tapec na techto mistech - u prahu - u sloupku pasu a na pul sloupek u pantu - pak jsem tahal smer nahoru a povedlo se :) Na zadnich to snad taky pujde ale asi budes muset sundat vice plastu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Este jeden problem.

Zhorela mi na tych dverach riadiaca jednotka. Ato uz na druhych.

Predtym mi jednu poslal Cosby a super!!!

Teraz musim zas navstivit bazar.

Ako zabranit tomu aby sa mi nedostala voda do RJ ??

Teraz zakazdym, ked RJ vyberiem tak vytecie z nej voda.

Ani sa necudujem za mi to vyhorelo.

Takze prosim o radu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...