Přejít na obsah

2.0 TFSI (147 kW)


Martin IV.

Doporučené příspěvky

hm 169kw to je fajne to mas nejakych 240 konikov tusim ak sa nemylim a ak sa mylim tak ma oprav :) No ten chip co chcem ja by mi uroboli vo Veselom taka dedinka xD Jeden typek sa tym zaobera este neviem presne o aky chip ide (musim si to zistit) zatial mi len povedali cenu a parametre.. Cize vykon 258 koni krutak 370 nm a cena 420 euro.. Mam este druhu ponuku od jedneho cloveka 240 koni cena 350 euro :) no uz si len vybrat.. :) Tak trnavu vravis mas 50 km lebo ja to mam do trnavy tak 30 ale chodim tam do skoly lol čiže som tam dosť často.. a či mi dvojka hrabe pri stovke to veru neviem ale tak ak sa nemylim dvojka pri rychlosti 100 ma otacky okolo 6000tis cize tam uz by som daval trojku :)) Ked je poprsane tak obcas trojka presmykne pod plnym plynom.. ale take extremy ako ty som veru neskusal to az ked bude chip filter a veru potom sa pustim asi na vyfuk

258 koni sa mi zda iba na chip vela, len aby si motor nezničil, aku maju stranku? nedaval by som to amaterom, nedostaneš zaruku.

Jj hrabe aj na suchu :)

Výfuk je dobrá vec, má to správny šmrnc a pekný zvuk, nič extremne ako remus

A ak chceš parkovy dopredu, tak si radšej kup celu sadu, mas to lacnejsie za nejakých 160 eur komplet + gateway ak chceš aj optiku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja na to jdu o vikendu...budu delat u SGS s.r.o., dobre reference (bratr od pritelkyne dela v Bosch servisu a kdyz neco pomrvi, pripadne potrebuji chipovat, resi to u nich) a dostanu snad dobrou cenu, abych pak mohl dat vedet i dal, jak to je s chipovanich tech nasich DSG, prece jen, tech se dela asi docela malo, jelikoz se jich zatim ani moc neprodava...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

258 koni sa mi zda iba na chip vela, len aby si motor nezničil, aku maju stranku? nedaval by som to amaterom, nedostaneš zaruku.

Jj hrabe aj na suchu :)

Výfuk je dobrá vec, má to správny šmrnc a pekný zvuk, nič extremne ako remus

A ak chceš parkovy dopredu, tak si radšej kup celu sadu, mas to lacnejsie za nejakých 160 eur komplet + gateway ak chceš aj optiku

No nie sú to amatéri,ten človek sa tým zaoberá už dlho.. Ešte pred pár rokmi robil kamarátovi octaviu I 1,9 TDi 90konikovu mu chipol na 120 koni a 315nm co si myslim ze je slusne.. dokonca to mal aj odmerane vo zvolene. Este som tam nebol sa pytat ale chip je to nejakej renomovanej firmy ktora ma dobre meno na slovensku ale zistim to.. Stranku nemaju tusim len taku cajovu kde je adresa a kontakt.. Budem tam mať cestu tak všetko dopodrobna zistim a napíšem to sem. A čo sa týka parkovákov ja som mal v predu menený nárazník a akosi sa zabudlo na parkováky čiže mi ted nejde parkovaci lebo v predu chybaju senzory čiže ich tam musim znova nahodit aby to išlo preto nechcem komplet iba tie čidla s kablom.. Nemas nejake fotky ako mas urobeny vzduchac a ten vyfuk ? btw. to mas aj nove zvody na vyfuku az po koncovy tlmic ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nie sú to amatéri,ten človek sa tým zaoberá už dlho.. Ešte pred pár rokmi robil kamarátovi octaviu I 1,9 TDi 90konikovu mu chipol na 120 koni a 315nm co si myslim ze je slusne.. dokonca to mal aj odmerane vo zvolene. Este som tam nebol sa pytat ale chip je to nejakej renomovanej firmy ktora ma dobre meno na slovensku ale zistim to.. Stranku nemaju tusim len taku cajovu kde je adresa a kontakt.. Budem tam mať cestu tak všetko dopodrobna zistim a napíšem to sem. A čo sa týka parkovákov ja som mal v predu menený nárazník a akosi sa zabudlo na parkováky čiže mi ted nejde parkovaci lebo v predu chybaju senzory čiže ich tam musim znova nahodit aby to išlo preto nechcem komplet iba tie čidla s kablom.. Nemas nejake fotky ako mas urobeny vzduchac a ten vyfuk ? btw. to mas aj nove zvody na vyfuku az po koncovy tlmic ?

a mas aj opticky parkovy system, mas columbusa?, ja mam len športovy koncovy vyfuk ,kat nie, dam sem dve fota

IMG_2832sm.JPG

IMG_2836sm.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a mas aj opticky parkovy system, mas columbusa?, ja mam len športovy koncovy vyfuk ,kat nie, dam sem dve fota

IMG_2832sm.JPG

IMG_2836sm.JPG

No ja sam neviem mam to odfotene v telefone tu riadiacu jednotku.. mozem to sem dat. v aute bola navigacia ale ten si ju zobral a jebol mi tam stream ten som musel dat preč a dat tam minimalne audinece kvoli sound systemu.. cize namontujem parkovaky ak ich ovsem zozenem lebo zatial sa nedari a uvidi sa ale audience to zobrazuje tak snad nebude problem.. Pekny vyfuk inak chvalim.. Dneska idem cosi porobit s autom tak mozno pridam tiez dake foto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

tak jsem dneska necham vymenit rozvody...a svete div se, predchozi majitel je menil asi nedavno, takze jsem namisto novych, co tam montovali odvezl ze servisu jine, ale taky temer nove rozvody vcetne pumpy, pokud tedy ma nekdo zajem, napiste, dohodneme se :-) Ja tam ted dal rozvody Gates (prvovyroba) a vodni pumpu s plastovou turbinkou Graf. Cele me to vcetne vymeni chladici kapaliny stalo cca 5200kc....

Editováno: , autor: swenak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Nemate nahodou niekto odfotene predne dvere po demontazi vyplne dverí ? By ma zaujimalo kolko koncoviek ide do s5tných zrkadiel ci jedna alebo dve... Dve asi idu ked su vyhrievane alebo je tam osvetlenie vonkajsieho nastupneho priestoru či ? dakujem :feve:

Predfacelift má max. 2 konektory, leden je na zatmievanie a druhý na všetko ostatné. Po facelifte už nie ke ponektor za zrkadlom vôbec a kábel od zrkadla vedie až do RJ dverí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar děcka. Potřeboval bych poradit. Dlouho čučím po OII RS v kombajnu. Chtel bych rok cca 2007 najeto vetsina co jsou ted v nabidkach na netu tak 120-160tis km. (beru samozřejme pouze ty s CZ původem)Jelikoz jezdim docela malo za rok spis bych zvolil benzin. Nerad bych auto koupil a za 20km neco drahyho odeslo. Jsou nejaky casty bolistky tehle ojetejch turbo benzinu? Myslite ze se to vyplati cpat penize do ojety RSky, nebo se na to vykaslat??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdarek po delsi dobe, mam dotaz. Neresil tu nekdo vymenu sani vzduchu? Ne, ze bych to potrebova, ale prasknul jsem si kryt motoru a koupit novy, nebo ho dat pryc a koukat na krasny motor a vymenit sani je ted otazka, kterou resim. Pokud jste uz nekdo menili, muzete neco doporucit? Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

No ono za co bys to chtěl vyměnit. Viděl jsem někde, ýe KN nabízí upravu sání místo tohodle megakrytu. Ale stalo to kolem 10 000. Jeden muj kamos to chtel taky prekopat ale tam musis nekam dat HFM a chtelo by to do stejny polohy jako je v tom origo filtru. Jako ho das jinam nemuseli by ti sedet prutoky a měl by v tom bordel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

tak jsem dneska necham vymenit rozvody...a svete div se, predchozi majitel je menil asi nedavno, takze jsem namisto novych, co tam montovali odvezl ze servisu jine, ale taky temer nove rozvody vcetne pumpy, pokud tedy ma nekdo zajem, napiste, dohodneme se :-) Ja tam ted dal rozvody Gates (prvovyroba) a vodni pumpu s plastovou turbinkou Graf. Cele me to vcetne vymeni chladici kapaliny stalo cca 5200kc....

Není to nějak moc???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...