Přejít na obsah

Fotky Fábek z ulic


kodemi.:R

Doporučené příspěvky

s-talker: nemáš náhodou ten prográmek jak s ním jdou stahovat videa z youtube? ;)

Jj, bych ho chtěl please taky ;)

tak uz ho mam,zitra ho dam na ftpko a dam vam link na stazeni :palec2:

supééér, jsi zlato lol

pentadius: tak o tý masce sem nepřemýšlel, nemuselo by to vypadat špatně.. jen bych to chtěl vidět aspoň na fotce :palec2:

edit: ale zas by to chtělo něco udělat s mřížkama, třeba do barvy, což se mi zas líbí jak na který barvě..

Editováno: , autor: Dakie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

supééér, jsi zlato lol

pentadius: tak o tý masce sem nepřemýšlel, nemuselo by to vypadat špatně.. jen bych to chtěl vidět aspoň na fotce :palec2:

edit: ale zas by to chtělo něco udělat s mřížkama, třeba do barvy, což se mi zas líbí jak na který barvě..

By to chtělo nějakého schopného foto-šopéra, kterej by to uměl naoko upravit, neznáš někoho?

;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

supééér, jsi zlato lol

pentadius: tak o tý masce sem nepřemýšlel, nemuselo by to vypadat špatně.. jen bych to chtěl vidět aspoň na fotce :palec2:

edit: ale zas by to chtělo něco udělat s mřížkama, třeba do barvy, což se mi zas líbí jak na který barvě..

By to chtělo nějakého schopného foto-šopéra, kterej by to uměl naoko upravit, neznáš někoho?

;)

znám, ale tajně doufám, že se přihlásí sám, abych ho nemusel prásknout lol;)

ty seš v tý práci taky nonstop koukám, když máš PC jen v práci :kuk::help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

supééér, jsi zlato lol

pentadius: tak o tý masce sem nepřemýšlel, nemuselo by to vypadat špatně.. jen bych to chtěl vidět aspoň na fotce :palec2:

edit: ale zas by to chtělo něco udělat s mřížkama, třeba do barvy, což se mi zas líbí jak na který barvě..

By to chtělo nějakého schopného foto-šopéra, kterej by to uměl naoko upravit, neznáš někoho?

;)

znám, ale tajně doufám, že se přihlásí sám, abych ho nemusel prásknout lol;)

ty seš v tý práci taky nonstop koukám, když máš PC jen v práci :kuk::help:

Tak trochu jsem workoholik, to víš někdě na tu lizačku vydělavát musím :kol-138:

Ale cením si tvého postřehu ... lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo a abych popsal jak ten programek funguje...tak spustite ho,v okne internetove prohlizece si otevrete vase youtube video,ktere chcete stahnout a odkaz na URL by se vam mel automaticky zkopirovat do programu kde date download a misto kde se ma soubor ulozit,implicitne se ulozi ve formatu .AVI,ale ten si zvolite sami. POkud se adresa sama nehodi do programu tak ji zkopirujte rucne :palec2: tot snad vse :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady je odkaz,tak sosejte,az to budete mit tak to mazu ;) jinak jestli chces tu masku predelat,tak mi pisni co to ma byt a posli fotku,teda jestli chces :)

odkaz na program je zde

Nevím na jakou adresu Ti ji mám poslat, ale myslím že v sekci Vaše Fabia > Můj žluťásek nějakou vhodnou najdeš, tak díky.

Máš u mě -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

-> Dakie; Najmis; s-talker: kluci nepřemýšleli jste někdy o tom jak by vypadala přední maska na Fabii,

kdyby nebyla stříbrná, ale černá třeba matná??

Co vy na to? Samo, že s logem !

No, tohle mam v plánu se svou fabkou na příští rok. Až budu dostříkávat nějaký věci, tak to vezmu s tim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

-> Dakie; Najmis; s-talker: kluci nepřemýšleli jste někdy o tom jak by vypadala přední maska na Fabii,

kdyby nebyla stříbrná, ale černá třeba matná??

Co vy na to? Samo, že s logem !

No, tohle mam v plánu se svou fabkou na příští rok. Až budu dostříkávat nějaký věci, tak to vezmu s tim :)

Tak to budeme asi dva :) Ještě že ji nemáš Musto taky žlutou :) Viděl jsem Tvoji sestřičku ... Moc pěkná !!!

post-7666-1192301049_thumb.jpg

post-7666-1192301087_thumb.jpg

post-7666-1192301101_thumb.jpg

Omluvte kvalitu - foceno mobilem lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...