Přejít na obsah

Fotky Fábek z ulic


kodemi.:R

Doporučené příspěvky

asi tak, nechápu proč sem dáváš fotky seriovího a ještě pěkně zasranýho auta??!! :kuk:fuck:help:

proč na straně 8, poslední a předposlední příspěvek je úplně o ničem. Nevím co je zajímavé na nápisu Fabia htp? tady je aspoň vidět celé auto, ikdyž zasrané.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proč na straně 8, poslední a předposlední příspěvek je úplně o ničem. Nevím co je zajímavé na nápisu Fabia htp? tady je aspoň vidět celé auto, ikdyž zasrané.

nevim proč fotí nápis, asi snaha o umělecké foto ;)

ale prostě nechápu smysl toho proč sem dávat fotky naprosto seriovího auta vyfocenýho někde na ulici.., a prostě fabku je vidět na každym rohu a FRS na každym třetim, prostě když už to sem dávám, tak ať je natom něco zajímavího ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedávno jsem potkal super fabku v nakupáku u nás...zdála se být úplně obyč zaparkoval jsem vedle ní..vystoupil ale co jsem potom uviděl me silně pobavilo...hned jsem to musel vyfotit lol Nazval bych to jako "Medvěd block" na poklice lol no super..posuďte

post-116-1201708043_thumb.jpg

post-116-1201708070_thumb.jpg

Editováno: , autor: Lugo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to si ale nedokáži představit co to dělá za jízdy (nebo že by to šlo před jízdou demontovat?). Asi jo, jinak by mu to vytrhlo volant z ruky

Přesně tak.....vyvážení kola musí byt to tam..taky mě to hned napadlo..měl to na obou předních kolech..zadní byly bez této super ozdoby...

Editováno: , autor: Lugo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak toto jsem potkal včera v noci při cestě domu.. SPZ-Brno :palec2: ...jel jsem okolo uviděl nizoučké auto a ten světlý panel a už jsem stál na brzdách lol omlouvám se za kvalitu...mobil a úplná tma nejdou dohromady... :( sice to není Fabka ale snad odpustíte ;)

post-116-1201709699_thumb.jpg

post-116-1201709711_thumb.jpg

post-116-1201709745_thumb.jpg

post-116-1201709788_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedávno jsem potkal super fabku v nakupáku u nás...zdála se být úplně obyč zaparkoval jsem vedle ní..vystoupil ale co jsem potom uviděl me silně pobavilo...hned jsem to musel vyfotit lol Nazval bych to jako "Medvěd block" na poklice lol no super..posuďte

asi mu to při akceleraci moc hrabe, tak trochu zatížil přední nápravu :p :p :p :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi mu to při akceleraci moc hrabe, tak trochu zatížil přední nápravu :p :p :p :p

Třeba má někde schovaný parní kotel a používá to jako alternativní pohon auta...vytáhne takový ty tyčky jak měly lokomotivy a jede lol lol lol

Editováno: , autor: Lugo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedávno jsem potkal super fabku v nakupáku u nás...zdála se být úplně obyč zaparkoval jsem vedle ní..vystoupil ale co jsem potom uviděl me silně pobavilo...hned jsem to musel vyfotit lol Nazval bych to jako "Medvěd block" na poklice lol no super..posuďte

Kua s tímhle kdyby se rozjel, tak je pěkně nebezpečný pro celé okolí :kuk: Vždyť kdoví jak mu to tam drží a ulítnout mu to za jízdy tak je to jak neřízená střela a Pán Bůh s každým, koho by pak takový amatérský krám při svém letu potkal... :ble

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedávno jsem potkal super fabku v nakupáku u nás...zdála se být úplně obyč zaparkoval jsem vedle ní..vystoupil ale co jsem potom uviděl me silně pobavilo...hned jsem to musel vyfotit lol Nazval bych to jako "Medvěd block" na poklice lol no super..posuďte

Nemám slov...... :doh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...