Přejít na obsah

Jaká kola máte? FOTO


cosby

Doporučené příspěvky

Tak ja premyslam o tychto 17" alutec blade. Teta ich ma na golfe V a vyzeraju dost dobre. Len ta sirka 8J. Oproti sirke 7J sa mi to zda o dost vela tych 2,5 cm. Nebude to zbytocne zvysovat hmotnost kola? Alebo tam dam nakoniec RS kola.

teď vážně Peter, to kolo se mi docela líbí. Jde taky o to, jaká je cena, protože třeba RS kolo vypadá velmi dobře, a to za solidní cenu. Co se šířky týká, tak 235 tě bude už hodně "tahat" po silnici, ale designový efekt (ze zadu) je zase velice good. Musíš se rozhodnout sám. Design kontra pohodlí. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pneu by bolo 225. Na 8 palcov sa da v pohode dat 225. 235 by som urcite nedaval. Inak cenu som nasiel v cechach na nete 4200 Sk za disk (ten alutec).Na slovenskych e-shopoch su aj o 1000ku drahsie.Tu su asi vsetky kola drahsie. A znamy ich mozno zozenie aj lacnejsie. Keby som kupoval rs-y tak asi od alesia. Uz som nasiel aj jedny chromove(elektrony.cz). Tie by vyzerali dost dobre na ciernej OII.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja premyslam o tychto 17" alutec blade. Teta ich ma na golfe V a vyzeraju dost dobre. Len ta sirka 8J. Oproti sirke 7J sa mi to zda o dost vela tych 2,5 cm. Nebude to zbytocne zvysovat hmotnost kola? Alebo tam dam nakoniec RS kola.

ale tyhle taky vypadaji dobre -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Keby som chcel znizit sirku gum na 17kach. Mohol by som dat namiesto 225tiek 215ky? Nebude to robit nejake problemy? Alebo sa v tom rozmere 215 ani nevyrabaju?

Jukni na stránky výrobců gum..nebo různé internetové obchody,tam hned uvidíš, co se za rozměry vyrábí a dá sehnat..a za kolik. Jinak taky jukni do techničáku, co lze :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já tam přece jen dám ty RS 18" a ty Pegasy nabízím k prodeji za 9 900,- Kč s gumama Bravuris, kdyby někdo chtěl. (Ježiš, snad si toho nevšimne Diamant nebo jinej moderátor, to bych to zase slíznul, že to sem nepatří. Ostatně je to pravda, ale do inzerce jsem to dal taky. :p )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ze vyzeraju dobre myslis v tom ze su viac "natiahnute" na kolese(ze boky gumy tak nevypukuju von z disku?). Zo zadu by nemali vyzerat uzke(myslim k priemeru 17")??

225ka je na ty 17tce dost balonova, 215ka je tak akorat...

to že, to bude vypadat uzky je jasny, to vypada i ta 225ka, to bys tam musel narvat aspon 255ku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...