Přejít na obsah

Jaká kola máte? FOTO


cosby

Doporučené příspěvky

Tak to ne! Na zimu je lepší co nejuzší guma, podívej se na WRC

tj, podivej se na WRC...jenže sis asi nevšim, že WRC maji uzky šprcky pobitý hřebíkama. na ježdění na ujetým sněhu je fakt lepší širší pneu, horší je to v hlubokým sněhu, jenže ten je u nás minimálne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Luku jako dite si asi malo sankoval, tak to ted chces dohnat :smich::smich:

I penuservis ti rekne, ze uzsky gumy jsou lepsi, protoze ta kontaktni plocha s pripadnym ledem je mensi a tim zlepsujes ovladatelnost.

Ja nevim jak tobe, ale mne to vzdy jezdilo lip na pekaci nez na sanich :smich::smich:

H.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No Luku tak to jsem si všiml, já neviděl WRC z letadla víš.....

A uzší jsou lepší to mi nevymluvíš ! To neni jen u aut, ale všeobecně ! Podívej se na motokros, když je bahno tak se daj místo 110, 100 a proč že ? Protože se to líp prohrábne a je to lepší !

mam pocit, žes z letadla videl víc věcí...(WRC se jezdí na málo utaženým sněhu a daleko víc hrajou roli ty hřeby, kolik času strávíš v takových podmínkách?)

motokros- super srovnání se zimním provozem, principielně ano, ale jinak je to nebe a dudy(opět- bahno- měkkej materiál, tam se nikdy osobně s autem nedostanu)

každej pneuservis vám sice potvrdí, že zimní pneu je lepší užší a taky každej vám potvrdí,že zimni pneu je lepší v hlubokým sněhu. o tom žádná. ale při naší středoevropský zimě je to uplně jedno, protoze na ujetý vrstvě sněhu ma širší pneumatika větší kontaktní plochu nez užší a prohrabávání na lepší povrch je pasé, protože by to trvalo dlouho(to platí o horským provozu, tam kde neprojede 5000aut). když je mokro a břečka, tak je to na diskuzi, ale já prostě tvrdim, uplně stejně jako Jelda, že na naše zimní podmínky se víc hodí širší než užší guma(do jisté míry).

navíc úzký gumy maji jizdni vlastnosti babety a v 95% naší zimy je sucho nebo mokro

Hany, ty vole, mě z pekáče dycky hrozně bolela prdel :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja nevim, zatim to je co se týče názorů 2:2

ono totiž jde o to, psát tady, co jsem kde slyšel nebo co jsem zažil. já mám(evidentně narozdíl od tebe) možnost porovnání. dvě zimy jsem jezdil na 195, ted jezdim 215 a proste tvrdim, ze na zimy, který probíhaj tady u nás jsou lepší širší. tys sem začal tahat extrémy typu motokros, WRC apod navíc mám pocit, že těch km taky moc nenajezdíš ...ale jo, půjdu si zasáňkovat do bahýnka a pak ti dám vědět

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no právě Luku podle toho co píšeš si toho moc nezažil a jestli máš na mysli zimu typu jako mokro, mokro a zase mokro tak to pak neni zima a jsou lepší širší to je jasný že.... (nebo tobě ne....)

My tady máme sněhu až až takže ty Pražský zimy jsou pro mě fakt směšný !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nech už hovorí kto chce a čo chce, tak ja som mal na Fabii gumy 195/50 R15 na zimu aj na leto a v zime s nimi nebol problém. Ale kaonáhle napadol sneh, tak na snehu auto s tými gumami dosť plávalo. A to som naschval vybral zimné pneu, ktoré mali v strede širokú drážku, takže ako keby bola pneu o 10 mm užšia (Michelin Alpin).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...