Přejít na obsah

Jaká kola máte? FOTO


cosby

Doporučené příspěvky

no právě Luku podle toho co píšeš si toho moc nezažil a jestli máš na mysli zimu typu jako mokro, mokro a zase mokro tak to pak neni zima a jsou lepší širší to je jasný že.... (nebo tobě ne....)

My tady máme sněhu až až takže ty Pražský zimy jsou pro mě fakt směšný !

mi to přijde, jak když se bavim s dítětem. já napíšu, že mám možnost přímého srovnání chování pneu 195 vs 215 a ty kontruješ, že to je právě tim, že jsem toho moc nezažil. pokud toho máš v autě za sebou víc než já(cca 40tis km ročně za všech myslitelných podmínek), tak asi máš pravdu, ale podle stylu, jakým píšeš ten pocit nemam...

btw pražská zima- to je dobrej for, kazdej tejden cestuju z jiznich do strednich cech, jezdim pres ceskou sibiř, jestli ti to neco říká, tam je sníh vždycky, a letos tam byl na silnici vsehovsudy 2x. takze jestli vy máte pravidelný krutý zimy, při kterých opravdu využiješ úzky gumy, tak asi bydlite na vrcholu Sněžky...

co se týče obutí 225/45/18, tak to je špatný

Diamante, mam pocit, ze v nějakým jiným topicu jsi to byl zrovna ty, kdo se mnou souhlasil s vyhodností širších pneu na ujezdeným snehu..

prostě si stojim za tim, že do chvíle, než bude na silnici vrstva hlubšího sněhu, je víceméně jedno, jak široká guma je a v místních podmínkách daleko víc využiju širší než užší pneu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty xena staly 60K, ale to s timhle vubec nesouvisí. líbí se mi, jak když dojdou argumenty, tak se uchýlýš k nadávkám. to mi jenom potvrzuje to, co si o tobe od samýho začátku myslim. vzdycky tu prezentuju svuj názor, stejně jako u toho, cos stvořil do svýho kufru, napsal jsem, co si o tom myslim, ale nikdy bych se nesnížil ti napsat, že jsi idiot. takže běž a žaluj tatínkovi!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a můžeš mi říct, proč řešíš peníze(i když je pravda, že me zarazilo, když ti tenkrát přišel ten litr za tahokov nebo co to bylo hodně, ale neřešil jsem, takovej stupid nejsem)? jako žil jsem v tom, že lidi, co maj OII už jsou na určitý úrovni a peníze nejsou to, ce je na tom druhým tak zajímá...i když vidim, že jsou i výjimky, který se chovaj jak 15ti letý děti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobrý, to je jasný, to by asi udělal každej, ale pořád jsi mi nevysvětlil, proč řešíš, kolik jsem za co dal? jako zatim jediná věc, kterou umíš dobře jsou urážky a napadání.

by mě zajímalo, když píšeš, že bys mě rád někdy potkal, co bys dělal? dal bys mi přes držku? :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale kuci ...kvuli takovy hovadine jako je sire pneu ... takovy silny slova ... :o

ze vam to za to stoji . Co se tyce xenonu za 60 tis ... ja bych to urcite nedal , ale na druhou stranu, kdyz nekdo ty prasule ma a neni mu jich lito proc ne je to kazdeho vec .

takze se hodte do klidu a piste neco k veci ... :palec2:

az se potkate skocte si na -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

do držky? ne to by ti asi stejně nepomohlo. no luku a ty xena já když to poprvé četl tak jsem to furt nepohl pochopit, když úplně to stejný seženeš okolo 10000 no a dnes jsem ti to napsal, ještě nějaké otázky?

ty se nějak cejtíš! pořád nechápu, proč taháš moje xenony do příspěvku o gumách. mam pocit, žes potřeboval něco jako záminku, aby sis moh ulevit o tom, ze jsem debil, vůl...jj, takovej stupid nejsem, abych psal tohle.

btw. nový xena za tu tvojí cenu řešit odmítám, do tedka jsem nedostal odpoved

mě by stejně zajímalo, kolik tobě je let, protože z toho jak píšeš se nemůžu ubránit dojmu, ze hodne málo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kucííí nečet jsem to sice ani celý, ale nechte toho.  A pozor pozor, já už je mááááááááám. Kola  RS  225/40/18 s pneu Dunlop sport maxx, Uáááááááááááá.

-_-  -_-  -_-

tak nechávám posílat gratulace :). už se těšim, až to jednou porovnáme

jdu zažádat o zrušení registrace, nikdo mě tu nemá rád :feve:

Editováno: , autor: Luke288
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viem si urobit usudok sam... a nemam ten pocit.

to jsem rád. jinak co se týče komfortu, me to prijde v poho, ale mam rád tvrdy auta. ono neni problem, kdyz bys nekdy byl v Praze udelat test drive...

jelda: s Dunlopama neni problem, prijdou mi dobry

miku, myslíš, že mám zájem si s tebou o něčem psát mejlem? dopadlo by to tak, že bys místo xenonu vytáhnul to, že moje máma neumí péct buchty...sorry, to nemam zapotřebí, rád debatuju, ale na úrovni, což pro tebe je evidentně problém...

Editováno: , autor: Luke288
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Luku mě tvoje mama a její buchta nezajímá mě ani tvůj tatík a jeho A6 a s tebou se na úrovni mluvit nedá ! pa  kol5

a víš, že jsem uplně přesně takovouhle reakci čekal? :smich:

vůbec mě to nepřekvapilo, prostě ubohost...

mě to připomíná debatu, kterou jsme vedli ve školce, prostě styl tvýho slohu mi nápadně připomíná mojí 17ti letou ségru(a to, že tě nezajímá je mi jasný, takže si to můžes odpustit).

ja jenom doufám, že nezávislí pozorovatelé, co to tady pročetli celí si udělali dostatečnej obrázek...

ted jenom čekám, že napíšeš, že styl mýho slohu ti připomíná tvojí 17ti letou segru

Editováno: , autor: Luke288
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...