Přejít na obsah

Jaká kola máte? FOTO


cosby

Doporučené příspěvky

huš už kurwa oba dva. Co vás to futr bere ?!

Luku pošli mi prosím ještě jednou ten telefon, já to blbec smazal a slíbil jsem mu, že se ozvu, tak ať to nevypadá blbě. I když myslím, že je stejně asi nemá a jestli, tak za hodně.

Jinak předek mám v garáži a na ostřiky se asi vykašlu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě nic nebere, mě jenom neskutečně sere nedostatečná schopnost debatovat. já tady vysvětlil rozumnýma argumentama, proč jsou v našich podmínkách lepší širší zimní gumy a pak tu na mě vytáhne moje xenony a keci o tom, že jsem vůl a debil, místo toho, aby konstruktivně diskutoval!

to číslo ti pošlu do SZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale bacha, ty dve fotky, jak jsem sem dal, jsou jeden a ten samej stav. na obou dvou jsou 215ky a na obou dvou je sportovní podvozek -30mm. podle některých bych musel auto složit tak o 120mm, aby to nebyl offroad...

na té první fotce ty mezery mezi kolem a blatníkem vypadají větší než ve skutečnosti jsou - viz druhá fotka z profilu. Jinak na profilu 65 na zimu nevidím nic tragickýho... já holt auto nemám na parádu, ale na ježdění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale bacha, ty dve fotky, jak jsem sem dal, jsou jeden a ten samej stav. na obou dvou jsou 215ky a na obou dvou je sportovní podvozek -30mm. podle některých bych musel auto složit tak o 120mm, aby to nebyl offroad...

na té první fotce ty mezery mezi kolem a blatníkem vypadají větší než ve skutečnosti jsou - viz druhá fotka z profilu. Jinak na profilu 65 na zimu nevidím nic tragickýho... já holt auto nemám na parádu, ale na ježdění.

mozna je to uhlem fotky, je to brany spíš zespodu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Četl jsem někde na stránkách Dunlop, že jsou širší zimní pneu vhodnější, než úzké. Protože v našich zeměpisných šířkách jsou silnice na hlavních tazích v zimě zasněženy jen několik hodin. Takže o zařezávání do sněhu tu nemůže být řeč. Ale bez ohledu na to mám zimáky 225/45 17" na Pegasusech a jezdí se mi skvěle. A po sněhu jsem jel letos 3x a to jen abyh se sklouzl.

post-61-1170878730.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Četl jsem někde na stránkách Dunlop, že jsou širší zimní pneu vhodnější, než úzké. Protože v našich zeměpisných šířkách jsou silnice na hlavních tazích v zimě zasněženy jen několik hodin. Takže o zařezávání do sněhu tu nemůže být řeč. Ale bez ohledu na to mám zimáky 225/45 17" na Pegasusech a jezdí se mi skvěle. A po sněhu jsem jel letos 3x a to jen abyh se sklouzl.

jj, je to přesně tak, pod to bych se podepsal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...