Přejít na obsah

FABIA RS


anry

Doporučené příspěvky

Jenže ber to tak, že to je opravdu extrém. Po rovině ani náhodou. :feve:

Nehledě na to, že v té rychlosti se už o nějakých jízdních vlastnostech nedá mluvit - to už je projektil a brzdit bych to z té rychlosti taky nechtěl..

Poslední relativně bezpečná a pohodová rychlost je pro FRS max. 160

píšeš blbosti, jakých 160?? Ono taky záleží jak máš udělaný podvozek, jaké máš pneu, jaká je cesta, povětrnostní podmínky, co si za řidiče, jaké máš zkušenosti atd.

Mimo jiné já jsem taky vytáhl 235, ale bylo to na rovině , 3 lidi na palubě a prázdná nádrž a je to chiplé.Vyškov - Kroměříž.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim, že je jedno kolik stojej, jde o to, jak bezpečný a ovladatelný v takových rychlostech jsou, ne? ;)

Prostě je jiná míra rizika jet třeba kilo devade v E Klasse a v autě velikosti Fabule, a třeba i Oktávky (jak starý, tak dvojkový)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty woe ;), jen řikám, že mi přijde mírně mimo, že někdo má pocit bezpečí (a sucha :D ) v Fabuli do 200km/h a mám za to, že je to tím, že není s čím srovnat. Můj pud sebezáchovy neozhledňuje jestli zrovna sedim v FRS nebo v Maseratti, akorát jinak vnímáš rychlost a tím máš jinej pocit bezpečí. Jakmile zkusíš něco takovýho a skočíš z5 do F, bude ti "cvakat řiť" daleko dřív než v 2 kilech, jak píše Grygy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

respektuju tvuj názor......jen nevím proč se tu cpe do debaty o F nějaký Bávo,Mergl atd......já osobně se cejtím v suchu a bezpečně i při 200km/h samo takhle nelítám pokaždý,taky ne v hustým provozu,za deště atd....kromě velkýho hluku a vybrací v introši se to dá v pohodě řídit....asi každej si je vědom že když ti třeba bouchne pneu nebo vlítneš do kolejí,díry a pak to někam ve 200 načoudíš,tak asi nebudeš v pohodě....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně.....

já to zkrátím....

Každej se ve svojí F cejtí bezpečně při jiný rychlosti....jak už tady bylo psaný...ovlivnuje to spousta faktoru...lidské vnímání reality,následku,řidičské schopnosti,,stav auta(pneu,podvozek,btzdy..atd) dále stav silnice(provoz,kvalita povrchu) atd..atd...

Lidi jezděte tak at se vrátíte NEJEN vy v pořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moje "RS" je taky v poho tak do té rychlosti 160km/h :smich: :smich: :smich: :smich: :smich:;)

nevim co se deje ale me ted jede 160 strop :feve: ale zas je fakt ze mi to prijde bezpecne v tehle rychlosti....

jinak se omlouvam ze to pisu do tematu o RS, ale kdyz to maca nakous ;)

Editováno: , autor: s-talker
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me by zajimalo kolik ma supB 2.8 benzin maximalku v papirech...

vim,ze me dost slapal na paty pri tech 230

a nemam ji nacipovanou. musis umet jezdit a myslim,ze by jela vic.

jen kdyz jsem prijel dom,tak jsem si uvedomil paradox,ze jsem vlastne jel " kam jsem nevidel ". jestli je ma uvaha spravna, ze xenony sviti tak 40-50metru dopredu, ja pri rychlosti 200kmh ujedu cca 55m/s ( nezohlednuju rychlost svetla ) tak vlastne jedu kam nevidim :D

nebo ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me by zajimalo kolik ma supB 2.8 benzin maximalku v papirech...

vim,ze me dost slapal na paty pri tech 230

a nemam ji nacipovanou. musis umet jezdit a myslim,ze by jela vic.

jen kdyz jsem prijel dom,tak jsem si uvedomil paradox,ze jsem vlastne jel " kam jsem nevidel ". jestli je ma uvaha spravna, ze xenony sviti tak 40-50metru dopredu, ja pri rychlosti 200kmh ujedu cca 55m/s ( nezohlednuju rychlost svetla ) tak vlastne jedu kam nevidim :D

nebo ne?

tim si chtel rict ze kdyz ujedes 55m/s tak predjedes vzdalenost na kterou sviti xenony? :kuk: :kuk: tak to urcite ne,je jedno jak rychle jedes ale svetlo je prece jenom rychlejsi a to strasne moc krat nez jakekoliv auto ;) muzes jet i 300 a stejne xeny budou svitit 40-50m pred tebe ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me by zajimalo kolik ma supB 2.8 benzin maximalku v papirech...

vim,ze me dost slapal na paty pri tech 230

a nemam ji nacipovanou. musis umet jezdit a myslim,ze by jela vic.

jen kdyz jsem prijel dom,tak jsem si uvedomil paradox,ze jsem vlastne jel " kam jsem nevidel ". jestli je ma uvaha spravna, ze xenony sviti tak 40-50metru dopredu, ja pri rychlosti 200kmh ujedu cca 55m/s ( nezohlednuju rychlost svetla ) tak vlastne jedu kam nevidim :D

nebo ne?

Tak ten Sup tě musel udělat jak profesionální prostitutka, snad to ptoboha nechceš srovnávat? Jeho Vmax je papírově 238

Navíc 193k a lepší aerodynamika :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tim si chtel rict ze kdyz ujedes 55m/s tak predjedes vzdalenost na kterou sviti xenony? :kuk: :kuk: tak to urcite ne,je jedno jak rychle jedes ale svetlo je prece jenom rychlejsi a to strasne moc krat nez jakekoliv auto ;) muzes jet i 300 a stejne xeny budou svitit 40-50m pred tebe ;)

vzdyt jsem to tam psal,ze nezohlednuju rychlost svetla.ale zase ber v potaz reakci cloveka...kdyz ti tam neco vbehne nebo budes mit ve tme pred sebou kam nevidis :D hm?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ten Sup tě musel udělat jak profesionální prostitutka, snad to ptoboha nechceš srovnávat? Jeho Vmax je papírově 238

Navíc 193k a lepší aerodynamika :p

jinak udelal me hodne slusne a projel sem za tech 100km skoro pul nadrze. zas sup ma spotrebu po praze 11.6 dlouhodobou :D a na dalnici mel 8 d:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...