Přejít na obsah

Přední repro


Doporučené příspěvky

ja som pred casom riesil tiez tento problem, pocul som ze sa tam davaju takzvane slim repro koly tej stahovacej liste co je za reproduktorom, no rozobral som to vsetko poriadne premeral a cuduj sa svete krasne mi tam vosli HERTZ DSK 165 S MONTAZNOU HLBKOU 61mm a celkovou hlbkou 68mm, tie podlozky som si vyrezal z MDF dosky ci ako sa to vola a v pohode, nic som nemusel laminovat ani membrana nenaraza do tapacirungu, nic nechrci ani nevrci, vsetko sedi tak ako predtym, tapacirung dosadol presne na dvere, nic neodstava ako keby tam boli origo repro, prose krasny zvuk, maximalna spokojnost -_-

Editováno: , autor: karol 2002
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte, čím je způsobena rezonance? Narážení membrány? nelíbí se mi hlavně basy ve fabii, mám MS202 a chtěl bych, aby to hrálo výrazněji. Hlavně na hodně basů rezonují. Chtěl bych co nejméně úprav, ale zase aby byl poznat rozdíl a nikde nic NEREZONOVALO. Poradíte mi? díky

Jo a nechci basák do kufru a repro na víko kufru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....rezonance způsobuje limitace zesilovače rádia.Jeho výkon je nedostatečný a při vyší hlasitosti nestačí na reproduktory...

...rada zní...vyměnit rádio... :palec2:

...například bych ti mohl nabídnout Kenwood KDC-410 (2990,-)

http://www.fancarhifi.unas.cz/novinky/Kenwood%20kdc-w410.JPG

...nebo nový model ///Alpine CDE-9870 za 3790,-

http://www.fancarhifi.unas.cz/novinky/cde-9870r_new.jpg

...má i vstup pro iPod

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve Fabii jsou ve predu 165mm repra :ph34r: pri vymene je potreba mezikus mezi repro a plech stahovacky napriklad tyto

je potreba dat si pozor na montazni hloubku maximum je tusim 58 mm

nebo laminovat -_-

ahoj koukal sem na ty plastove adaptery k prednim reprakum,chtel sem se zeptat jak se to s nima dela,to staci vyndat puvodni repro a misto nej dat redukci a na tu redukci pak prichitit ty nove 165mm repraky?jestli ano tak v tom pripade by mi to hodne ulehcilo praci,chtel jsem laminovat,ale tohle bude pro me lepsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....rezonance způsobuje limitace zesilovače rádia.Jeho výkon je nedostatečný a při vyší hlasitosti nestačí na reproduktory...

...rada zní...vyměnit rádio... :palec2:

Má pravdu předsedo-od té doby co jsem MS 202 vyměnil za Rhapsody, tak nestíhám koukat, teda vlastně poslouchat-taky jsem myslel, že je chyba v repro, ale bylo to radiem! V Avii je mu dobře :p

Editováno: , autor: mischicka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve Fabii jsou ve predu 165mm repra :ph34r:  pri vymene je potreba mezikus mezi repro a plech stahovacky napriklad tyto

je potreba dat si pozor na montazni hloubku maximum je tusim 58 mm

nebo laminovat -_-

ahoj koukal sem na ty plastove adaptery k prednim reprakum,chtel sem se zeptat jak se to s nima dela,to staci vyndat puvodni repro a misto nej dat redukci a na tu redukci pak prichitit ty nove 165mm repraky?jestli ano tak v tom pripade by mi to hodne ulehcilo praci,chtel jsem laminovat,ale tohle bude pro me lepsi

...ty origo repro jsou jeden kus s tím kroužkem.Ten musíš odvrtat anahradit ho druhým nebo vyrobit z MDF...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím že se to netýká příliš původního dotazu na přední reproduktory ale taky se to k nim vztahuje. Když jsem fabku koupil, tak nějak drnčel přední levej repro.Ale jen chvílema a málo.Ale časem to bylo naprosto šílený jak drnčel a chraplal. Tak jsem sundal tapec a půlka membrány byla odtržená od tý držící gumy :/ Docela jsem koukal. No kvalitní lepidýlko a šikovný ručičky to spravili a je to zase jako nový ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím že se to netýká příliš původního dotazu na přední reproduktory ale taky se to k nim vztahuje. Když jsem fabku koupil, tak nějak drnčel přední levej repro.Ale jen chvílema a málo.Ale časem to bylo naprosto šílený jak drnčel a chraplal. Tak jsem sundal tapec a půlka membrány byla odtržená od tý držící gumy :/ Docela jsem koukal. No kvalitní lepidýlko a šikovný ručičky to spravili a je to zase jako nový ;)

Me to same dela pravej,dik za radu uz jdu na to -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som pred casom riesil tiez tento problem, pocul som ze sa tam davaju takzvane slim repro koly tej stahovacej liste co je za reproduktorom, no rozobral som to vsetko poriadne premeral a cuduj sa svete krasne mi tam vosli HERTZ DSK 165 S MONTAZNOU HLBKOU 61mm a celkovou hlbkou 68mm, tie podlozky som si vyrezal z MDF dosky ci ako sa to vola a v pohode, nic som nemusel laminovat ani membrana nenaraza do tapacirungu, nic nechrci ani nevrci, vsetko sedi tak ako predtym, tapacirung dosadol presne na dvere, nic neodstava ako keby tam boli origo repro, prose krasny zvuk, maximalna spokojnost -_-

Karol aký hrubý MDF si použil?Stačí vyrezať len medzikružie? Mal som to otvorené už dávno tak mi to vyšumelo z hlavy ako to pod tapecom vyzerá. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

při výměně reproduktorů se musí sundat celej tapec nebo se nechá ta mřížka sundat nějak zvlášť?

ano musi to ist dole a pri odvrtani nitov ti popadaju casti nitov do dveri ak si nedas pozor, potom to musis cele rozobrat a ich vytiahnut aby nezacali hrdzaviet ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...