Přejít na obsah

Přerušovač směrovek


Kryšot

Doporučené příspěvky

  • o 8 měsíců později...
  • o 2 týdny později...

Dobrý den,

nedávno jsem si koupil O1 r.v.2002 od původního majitele jsem si nechal namontovat Tempomat ale pak jsem zjistil, že při dávání směru jízdy mi přerušovač rychle cvaká jako když je prasklá žárovka ale žádná není :-( tak jsem vyzkoušel výstražní a ty funguji v pohodě. Nemá někdo radu co s tím ??? Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tak mi blinkry taka začaly blikat podle svojeho uvážení. Někdy normálně, někdy rychle, někdy svítí. Dneska zkusím rozebrat přerušovač a vystříkat páčku a uvidím jak to dopadne.

Vyčištění pomohlo, ale bude to jenom na chvilku. Asi stojně budu muset koupit nový, protože jeden kontekt je docela do modra, takže už asi nebude tolik pružit, jak by měl.

Editováno: , autor: Ivo Tdi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zdravím všetkých

Chcem sa spýtať aký je rozdiel medzi prerušovačmi smeroviek na Octaviu číslo 1U0 953 235E a 1U0 953 235H. Oba typy prerušovačov sú určené pre ťažné zariadenie. Po namontovaní prerušovača, zapojenia prívesu a zapnutí smerovky pravej, ľavej to je jedno mi preblikuje podsvietenie pristrojovky. Očakával som po výmene prerušovača z číslom 1U0 953 235B za 1U0 953 235E že mi po pripojení prívesu bude signalizovať aj kontrolka zapojenia prívesu ale nestalo sa. Jediné čo sa zmenilo je, že predchádzajúci vypinač svietil až po rozsvietení svetiel a ten z určením pre ťažné svieti stále.

Vie stým niekto seriózne pomôcť?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když děláš takové úpravy, je dobré o tom něco vědět.

Bodejť by to neblikalo.

Na obyč přerušovači je na stejném pinu co na přerušovači pro přívěs přivedené podsvícení tlačítka.

V případě přerušovače pro přívěs musíš ten drát odpojit a přivest na něj drát do přístrojovky ke kontrolce přívěsu.

Přívěsový přerušovač pak svítí hned po zapnutí zapalování.

Stáhní si DP a postuduj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dík za radu ale ja nie som auto elektrikár a je pravda že sa tomu nerozumiem ale bolo mi povedané že vymením prerušovač a bude to fungovať. Nestalo sa. Chcel by som ťa poprosiť o podrobnejšiu radu napr. na kolkátke pinu treba vypojiť a problem bude asi aj zo zapojením na prístrojovku lebo na prístrojovke mám všetky piny na konektoroch obsadené a ani neviem ktorí ten drát ide k danej kontrolke.

Čo sa týka stiahnutia Dielenskej príručky ani neviem kde to stiahnuť lebo na nete je toho poprdel. Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ach jo.

Kdybys koukal o svátcích na pohádky věděl bys, že na odbornou práci mají být odborníci :D

Ale neboj, já taky nejsem autoelektrikář. Ikdyž jen elektrikář/elektronik ano.

K DP se proklikej tady: http://forum.skodaho...ost__p__1343162

Jestli na to dobře koukám, tak a přerušovači je to pin č. 4 a na přístrojovce zas taky pin č. 4 modré svorkovnice.

post-57881-0-03058400-1357242278_thumb.j

post-57881-0-51004400-1357242303_thumb.j

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík zapojil som to podla schémy a funguje! chcem sa spýtať či tá kontrolka prívesu má blikať aj vtedy keď dám výstražné? mne bliká len keď zapnem pravú alebo ľavú smerovku dík samozrejme ked je pripojený príves. a ešte jedna otázka čo stým drátom ktorý som vypojil zo svorkovnice od prerušovača? dal som ho bokom a zaizoloval ho dúfam že som urobil správne

Editováno: , autor: kamajko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Ahojte, mam taky problem. prerusovac smeroviek mi stale tuka ale smerovky neblikaju, ked dam pravu, lavu ci vystrazne smerovky ide normalne no ako nahle ich vypnem tak zacne neustale tukat v prerusovaci, ten bol menený uz tri krat, najprv kupeny cinak za lacne peniaze potom original a stale to robi, kde moze byt chyba, prosim poradte, dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ahoj, já mám zase trochu jiný problém, po nastartování a zkoušce směrovek (do leva) v první chvíli bliká normálně a po chvilce začne blikat rychle. Poté už to bliká furt rychle. Na pravou stranu žádný problém neni. Mám novou páčku s tempomatem a zkoušel jsem si pujčit přerušovač od kamarada, jesli to nebude jím a nic. Stále stejné. Je možné, že to bude někde v kabelech??? Nesetkal se s tím někdo???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...