Přejít na obsah

Přerušovač směrovek


Kryšot

Doporučené příspěvky

chlapi  i když nemám aktivovaný blinkry tak  pořád cvaká  relé ve výstražným tlačitku

nevíte někdo čím to je????prý snad vysypany páčky uvnitř  prosim HELP

dostal jsem 5bodů a 2000

Zdravím, bude to na 99% páčka blinkrů, měl sem to samé ;)

U dvouch Oct to u nas bylo prerusovacem, asi to 1% :)

Ahoj, možné to být může, já sem také nejprve koupil ten přerušovač a ouha, bylo to to samé, takže zbývala páčka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
Joo,opravit 2krát opravený a po třetím rozdělání radši obětovat ty prachy. Jak to zjistit nevím , když jsem zapnul výstražky, tak to chodilo, ale jak jenom l nebo p tak chvilu jo pak néé. Když jsem to kupoval ve škodovce tak mi řekli, že to mám vyzkoušet a jestli to není ono tak to můžu vyměnit za páčku.--solidní přístup :D

Myslíš jako opravit ten přerušovač? Taky mi to dělá a nechce se mi dávat prachy. A nevím jestli bych zvladl rozebrat tu páčku. Mám tam ješte tempomat a něco mi říká, že to nebude jen tak... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no na 99.9% je chybna packa blinkrov, ja som to mal tiez - este stale mam, mne to robilo hned po vlozeni kluca, koncove rele pod 3 uholnikom je dobre, mal som to rozobrate aj 3 ine, proste packa ... zmizlo to na 6 mrsiacov, teraz to zacalo znova - este stastie, ze to aj tak neblika ako to cvaka :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Joo,opravit 2krát opravený a po třetím rozdělání radši obětovat ty prachy. Jak to  zjistit nevím , když jsem zapnul výstražky, tak to chodilo, ale jak jenom l nebo p tak chvilu jo pak néé. Když jsem to kupoval ve škodovce tak mi řekli, že to mám vyzkoušet  a jestli to není ono tak to můžu vyměnit za páčku.--solidní přístup  :D

Myslíš jako opravit ten přerušovač? Taky mi to dělá a nechce se mi dávat prachy. A nevím jestli bych zvladl rozebrat tu páčku. Mám tam ješte tempomat a něco mi říká, že to nebude jen tak... :(

koli tempomatu sa nemusiš báť, ten káblik je vyvedený mimo telo páčky na konci tak to rozober -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím Vás,potřeboval bych radu,v Octávii rok 2002 mi blbne přerušovač blinkrů.Občas se stane,že se frekvence blikání zrychlí a někdy třeba jen svítí trvalo,jakoby se přilepil kontakt na relátku.Co s tím?Vykoupal jsem to v lihu,a očistil kontakty.Pořád stejné.Nemá náhodou někdo jeden co mu zbytečně leží doma?Nebo kde to koupím?Díky

post-34-1171130136.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím Vás,potřeboval bych radu,v Octávii rok 2002 mi blbne přerušovač blinkrů.Občas se stane,že se frekvence blikání zrychlí a někdy třeba jen svítí trvalo,jakoby se přilepil kontakt na relátku.Co s tím?Vykoupal jsem to v lihu,a očistil kontakty.Pořád stejné.Nemá náhodou někdo jeden co mu zbytečně leží doma?Nebo kde to koupím?Díky

Mel jsem ten stejny problem. Nebylo to v relatku s vystraznym trojuhelnikem ale primo v leve pacce na volantu. Musi se sundat volnat a leva packa na blinkr vymenit. Ale pro sichr si muzes pujcit od jine oktavky relatko a skusit jestli to neni nahodou tim relatkem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Návštěvník

u me v pacce - rozebrana a vymena kontaktu - medena ploska - jsou tam dve - jedna na blinkry a druha ... to uz nevim. Ta druha zachovala a ta na blinkry ojeta az skoro na dno - vydrena kolej :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No sice částečně odbočím, ale taky mám problém...známá má Octaviu 2,0 Elegance MR2000. Nedávno se jí začala stávat jedna věc....zapne blinkr, všechno funguje jak má, ale někdy jak jej vypne tak přerušovač jako kdyby přerušoval(kliká) i když není žádná směrovka na páčce zapnuta. Kliká do té doby než se prostě hodí zase směrovka(po dobu blikání směrovky to nedělá) a jak se vypne tak buď je to v klidu a nebo přerušovač zase pracuje.

V případě že přerušovač pracuje a není zapnutý žádný blinkr, tak to nebliká žádnými světly(blinkry), akorát že to furt kliká jak kdyby přerušoval :angry:

Nevíte někdo čím to je? Nebo nestalo se někomu něco podobného?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No sice částečně odbočím, ale taky mám problém...známá má Octaviu 2,0 Elegance MR2000. Nedávno se jí začala stávat jedna věc....zapne blinkr, všechno funguje jak má, ale někdy jak jej vypne tak přerušovač jako kdyby přerušoval(kliká) i když není žádná směrovka na páčce zapnuta. Kliká do té doby než se prostě hodí zase směrovka(po dobu blikání směrovky to nedělá) a jak se vypne tak buď je to v klidu a nebo přerušovač zase pracuje.

V případě že přerušovač pracuje a není zapnutý žádný blinkr, tak to nebliká žádnými světly(blinkry), akorát že to furt kliká jak kdyby přerušoval :angry:

Nevíte někdo čím to je? Nebo nestalo se někomu něco podobného?

tak Tvoj pripad je packa na 100%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
Asi týždeń mám problém so smerovkami kontrolky mi nepravidelne prerušujú, spínajú nepravidelne ako ďalej

Je otázka jak nepravidelně. Pokud to má nějaký interval tak máš špatnou nějakou žárovku. To snadno poznáš. Pokud ti to bliká neopravidelně, vynechává apod. tak asi bude špatný přepínač blikačů-páčka. To bývá nejčastější příčina.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Co takhle když mi jenom sviti a neblikaji a cas od casu treba blikaji ale dlouho kdyz je mam zaple tak blikat prestanou a zase jen sviti. taky packa a procistit kontakty???? (nikde nic necvaka tak jako kdyz blikaji)

muze to myt souvislost pri zamikani centralu mi obcas neblikne cela leva strana a to treba 3 tydny a pak zase z niceho nic to tyden funguje bez problemu. tak babo rad.

na radu jsem zkusil vymenit zapinani poruchovek (cely cudl za novy) ale nic porad to samy.

tak nez to rozvrtam babo rad ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co takhle když mi jenom sviti a neblikaji a cas od casu treba blikaji ale dlouho kdyz je mam zaple tak blikat prestanou a zase jen sviti. taky packa a procistit kontakty???? (nikde nic necvaka tak jako kdyz blikaji)

muze to myt souvislost pri zamikani centralu mi obcas neblikne cela leva strana a to treba 3 tydny a pak zase z niceho nic to tyden funguje bez problemu. tak babo rad.

na radu jsem zkusil vymenit zapinani poruchovek (cely cudl za novy) ale nic porad to samy.

tak nez to rozvrtam babo rad ;)

Co je to zapínání poruchovek? Jestli myslíš vypínač s trojúhelníkovým tlačítkem uprostřed přístrojovky Tak to je současně i přerušovač.

Editováno: , autor: Pepa007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi týždeń mám problém so smerovkami kontrolky mi nepravidelne prerušujú, spínajú nepravidelne ako ďalej

Je to klasický problém z přerušovačem blinkrú který je bohužel zabudovaný ve výstražním trojúhelníku. Celé to blbé tlačítko se musí vyměnit a máš po problému. I když jak koukám tak si to psal koncem 5 měsíce,tak to už máš asi vyřešeno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Pokial to robí prerušovač smeroviek ,tak je potrebné ho rozobrať a to stačí na strane kontaktov podpáčiť obal (čierna umelá hmota a vytiahnuť.Na tej časti s ktorej ste stiahli obal je také malé relátko a je potrebné prečistiť kontakt a trochu prihnúť tú pohyblivú časť ,lebo sa po čase odklepe -zohne a potom nedosadá.Montáž spät je jednoduchá len pri nasadzovaní stačí pozreť na ktorej strane je aká dosadacia plocha. Aby nedošlo k opačnému nasadeniu tak je na jednej strane taký trojuholníkový výbežok ktorý zapadá do toho víka.

Editováno: , autor: dedo.miki
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...