Přejít na obsah

Přerušovač směrovek


Kryšot

Doporučené příspěvky

to: 'Dodo-Kolín'

ja zase nechapu co je lemtat. Ale kazdopadne diky za tvuj prispevek. Jestli je lemtat to stejny jako bastlit, tak potom je mi to jasne, protoze ty ledkovy zarovky rozhodne bez upravy do tuningovych svetel nesly !!! Ve finale ale budou stejne naprd nebot, jak uz jsem nekolikrat zminoval, nebudou dostatecne odrazet svetlo, tak ze by to bylo reseni na "baterky".

Jinak ja rozhodne nezpochybnoval vyhodu nebo nevyhodu puvodniho prerusovace ve veci prasklych zarovek. Ja jen resil co je potreba provest pri osazeni Led-zarovkami, nebot ty na standardnim skodovackym prerusovaci zpusobi pouze sviceni cele rady, coz je naprosto logicke.

diky za schemata. Mej se.

Editováno: , autor: jiroch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Dobrý den chci se zeptat mam octu 1.9tdi 81kw 2002 rv cvaka me furt neake rele nebo prerusovac nebo co to vlastne je.... vydava (zvuk.sig) směrových světel...Po zapnutí leve nebo právé směrovky popřípadě výstražných světel pravidelné(zvuk.sig.) klapání (v pořádku takto to má vlastně fakčit) po vypnutí směrové páčky nebo výstražek to začne strašně rychle cvakat (zvuk.sig) jak kdyby se to pojašilo po chvilce to přestane na 5 sekund a za chvili opet problem a světě ... čím to může být..?? nedá se to poslouchat..:( nedá se to něak odpojit aby to necvakalo,?Nebo jak by se to dalo opravit nebo napravit prosim o vaše pro mě cenné rady a zkušenosti s touto závadou.... předem děkuji odpovědi s pozdravem :

Lukáš Kozar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáte prosím někdo návod jak se sundává ta páčka..???? je tam dost prachu a svinstva chtěl bych to sundat sám a řádně vyčistit ale nevím jak mám sundat volant když je tam airbag ....Aby mě to nedalo po čuni nebo něco ......prosím o něaký stručný návod jak na to....Předem děkuji za vaše příspěvky s pozdravem :

Lukáš Kozar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj,

mám takovej zapeklitej problém. Cyklovač blinkrů pracuje (blinkry cvakají) i když není páčka blinkrů zapnutá ani na jednu stranu, výstražný taky nejsou zapnutý. Blinkry nesvítí ani jedna strana (ani na palubce nebliká indikace blinkrů), prostě jen cvaká (funguje) přerušovač ale na blinkry se to dál nepřenáší. Cvaká to celkem nepravidelně a chaoticky, záleží na otřesech...ale při jízdě je to celkem k zbláznění někdy :-(

Myslel jsem si že je to klasická nemoc octavií a vyměnil jsem tedy celý vypínač výstražných(trojúhelník) společně s přerušovačem, ale dělá to pořád.

Pokud zapnu blinkry nebo výstražný, tak to funguje jak má, přerušování je pravidelný a vše svítí a bliká jak má.

Takže závada je někde v elektrice auta, ale vůbec netuším kde. Páčka blinkrů? nebo někde jinde nějáký špatný kontakt? Nesetkal se s něčím podobným někdo?

Díky moc za rady a pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jde to i vyzkouset, v dobe kdy to necvaka packou lehce zalomcuj - prerusovac zacne cvakat

v pacce jsou posuvny kontakty, lehce se o sebe obrusuji a s bordelem co tam je, to pak zacne mit prechodovy odpor i kdyz to neni seply

pomuze rozebrat a cely vycitit, namazat a zase slozit

nebo jak psal formis85 prostrikat wd40 - ale to pak nekde vytece, radeji bych to cistit mimo auto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, vyzkouším vyčistit tu páčku a pak napíšu jak to dopadlo.

Tempomat mám a rovnou na volantu, takže mám takovou tu tempomatovou páčku bez +/- jen se zapínáním tempomatu.

Šlo by ji případně vyměnit za tempomatovou s tlačítky +/- (mám jednu takovou v šuplíku případně) ? A budou mi pořád fungovat tlačítka na volantu? Radši bych aby nefungovaly na páččce a na volantu jo (už jsem si docela zvyknul na ten multifunkřní volant ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Já jenom doplním čím to bylo u mě - byla to kombinace obojího - odešel jak trojúhleník s cyklovačem, tak byly vychozený dráhy v páčce. A společně to dělalo takový vylomeniny, že jsem fakt nevěděl, která bije :)

Vyřešila to výměna trojúhleníku-cyklovače (je relativně levnej) a repas páčky (mám páčku s tempomatem, ale bez kolíbky, tempo ovládám na volantu) - tělo páček je naprosto stejný, takže se dají vyměnit ty dráhy z jiných páček (třeba z vrakáče atd)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Mně to začlo dělat taky, když sem s autem byl v zimě na horách. Přišlo mi ale, že to dělá to relátko, pač to bláznilo i když sem zapnul jen výstražný aniž bych na tu páčku sáhnul. Divný však je, že to po návratu z hor přestalo...jak kdyby za tom moh jinej tlask asi...nevim :wacko:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...