Přejít na obsah

(O1 Combi) Rez na 5. dveřích


Marsonic

Doporučené příspěvky

Tak teda závěr. Dnes jsem si vyzvedl auto z garančky a mám i fungl nové zadní dveře -_--_- Samozřejmě bezplatně a v rámci záruky. Prý je to známá chyba - špatně kalibrovaný robot, který to lepil moc dolů. Ale bez vyplněné servisky a řádné dokumentace ani ránu!!! Bylo to rychle a zcela bez řečí!!! :D:D Škoda příjemně překvapila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teda závěr. Dnes jsem si vyzvedl auto z garančky a mám i fungl nové zadní dveře -_--_- Samozřejmě bezplatně a v rámci záruky. Prý je to známá chyba - špatně kalibrovaný robot, který to lepil moc dolů. Ale bez vyplněné servisky a řádné dokumentace ani ránu!!! Bylo to rychle a zcela bez řečí!!! :D:D Škoda příjemně překvapila.

Byl jsi s tím někde v Liberci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

ZDRAVÍM A TAKY SE PŘIPOJUJI K TÉMATU REZAVÍCÍCH 5DVEŘÍ NA OI COMBI

OSOBNĚ MÁM R.V 2001,PŘEDE DVĚMI MĚSÍCI JSEM NAHLÁSIL U NÁS (ŠKODA-TUKAS BEROUN) NA PÁTÝCH DVEŘÍCH V ROZÍCH POD LIŠTOU OSVĚTLENÍ SPZ BOULE LAKU JAKO DVĚ PĚTIKORUNY,NAFOTILI,ZAVOLALI ŽE ŠKODA ODSOUHLASILA OPRAVU,DOHODLI JSME S TECHNIKEM PŘISTAVENÍ VOZU DOSUT VŠE O.K, MINULOU NEDĚLI JSEM PŘISTAVIL AUTO DO SERVISU,VZHLEDEM K TOMU ŽE V AUTOSALONU JSOU TŘI PŘIJÍMACÍ TECHNICI TAK SE MI TÍMTO PODAŘILO POZNAT VŠECHNY TŘI-EXPERTY-ZÁHY POCHOPÍTE PROČ,TEN CO TO SE MNOU DOMLOUVAL PO TELEFONU -TAK DVEŘE SE BUDOU LAKOVAT JEHO VARIANTA,TEN PŘI PŘEVZETÍ V NEDĚLI TEN UŽ JE AUTOMATICKY MĚNIL,KDYŽ JSEM HO UVEDL DO OBRAZU TAK UŽ SE JEN STŘÍKALO,TAK SE HO PTÁM JESTLI SE STŘÍKÁ I TA LIŠTA NAD SPZ JELIKOŽ BY ASI VYPADALO DOST BLBĚ NAMONTOVAT STAROU ODŘENOU A ASI I ODSTÍNOVĚ JINOU LIŠTU NA NOVĚ NALAKOVANÝ DVEŘE,NO PRÝ JASNĚ TO BY NECHAL JEN BLBEC,JINAK BYCH SI PŘIPLATIL ABY TO BYLO VCAJKU,TO JE PRÝ V POHODĚ PROHLÁSIL.AUTO MĚLI K DISPOZICI 5DNÍ,CELOU TU DOBU DOJÍŽDĚNÍ SOCKOU JSEM PŘEŽIL ALE TO CO JSEM UVYDĚL DNES RÁNO PŘI PŘEVZETÍ SVÉHO VOZU Z OPRAVY MI JAKSI ODEBRALOVÍTR Z PLACHET,ŮSMĚV ZE RTŮ,A PŘIVODILO ASI MŮJ PRVNÍ SRDEČNÍ KOLAPS-PŘEDÁVAL MI TO TEN TŘETÍ Z NEJPOVOLANĚJŠÍCH,TO ŽE TAM LUPLI TU LIŠTU ZPÁTKY BEZ JAKÉHOKOLIV ZÁSAHU LAKÝRNÍKA-PTÁM SE CO TO JE PRÝ, CO ŽE MÁ PŮVODNÍ LIŠTA, PROČ NENÍ NASTŘÍKANÁ, A PROČ BY MĚLA,PROTOŽE TO ŘÍKAL TECHNIK PŘED VÁMI CO JSEM MU VŮZ PŘEDÁVAL,JINAK BYCH SI PŘIPLATIL ABY TO BYLO CELÉ NE,TO PRÝ SE NEDĚLÁ ŽE KOLEGA NEROZUMÍ GARANČNÍM OPRAVÁM,TO SI DĚLÁTE SRANDU NE? POKRČUJE RAMENY NA A HM,HM. KONTROLUJI KVALITU LAKOVÁNÍ-NO A PTÁM SE CO TY BÓJKY V TOM LAKU,MYSLÍTE TEN BORDEL VYKUJENÉ OČI TECHNIKA A NĚCO V TOM SMYSLU VY NĚCO VYDÍTE ,JÁ NE! NO ASI BUDU MUSET JÍT K OČNÍMU BO JEŠTĚ TEĎ MÁM VLČÍ MLHU PŘED SEBOU.NO A ABY TOHO NEBYLO MÁLO USEDÁM DO AUTA ŽE PAK ZAVOLÁM TOMU PRVNÍMU A SNÍM TO SNAD VYŘEŠÍM-NEVĚŘÍM SVÍM OČÍM PŘED MĚSÍCEM KOUPENÉ NOVÉ VELUROVÉ ČERNÉ KOBEREČKY PŘI PŘEDÁNÍ DO SERVISU NAPUCOVANÉ ŽE BY SE Z NICH DALO Ž.....,TAK U ŘIDIČE VYPADALI JAKO KDYBY SI TO TAM VYRAZILA PARTA ZEDNÍKŮ VYPUCUVAT BAGANČATA,NEJSEM CIMPRDLICH ALE ČEHO JE MOC TOHO JE PŘÍLIŽ,TO JSEM FAKT NEROZDEJCHAL. ZKAZIL JSEM PRVNÍMU TECHNIKOVI SOBOTNÍ OBĚD,A PO VILÍČENÍ SITUACE MUSÍM V PONDĚLÍ ZASE DO SERVISU. !PROSÍM PORADÍTE MI NĚKDO JAK POSTUPOVAT,NEMÁM S TAKOVOU SITUACÍ ZKUŠENOSTI,TAK JESTLI NĚKDO MÁ VÍCE CO PORADÍTE,DÍKY MOC!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsme bohužel (nebo možná po přečtění výše bohudík!) s reklamací neuspěl. Chybělo mi v servisce jedno razítko z garančky z autorizíoanýho servisu. Jezdím do kvalitního, co mi dává stejný materiál jako značkový, ale za jiný ceny. No tak jsem za to vyplázl 3litry, lakovaly celý 5.dveře znova. Bylo to na jaře pořád to vypadá dobře. Ty 3litry jsme určitě ušetřil na servisu, a to několkrát. Takže nakonec pořád dobrý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak ty puchejre pod sklem na kombiku jsme resili na sluzebce, byla servisovana v autoritzaku, zakze zadnej problem, prelakovali cely dvere a vymenili zadni okno. Jenze po zime to tam je znova :aggressive: . Kaslu na to, do autorizaku uz nejedu, smejdi to jsou. Autak musi jezdit a ne stat zas tejden v servisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem tu opět,na reakci mé návštěvy viz víše v TUKAS Beroun,při opětovném přistavení mého vozu do servisu z důvodu nekvalitně provedené práce v lakovně-auto důkladně prozkoumali přiznali že to stojí za přestříkání,no a při důkladné prohlídce poodhrnutí gumy pod oknem-ejhle co to tam máme za bójku-myslíte ten bordel,né to je jen odloupnutá barva na orezlém místě-podotýkám týden starý lak v Škoda lakovně v Praze-né někde v garáži,no klucí dali hlavy dohromady a po dni přemejšlení výsledek zní-nó dostanete hold nové dveře.Zítra přistavuji autí na výměnu dveří,vymohl jsem si že je chci předem vydět než to tam loupnou,tak my držte palce v ůterý popíšu jak jsem dopadnoul :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam rovnaky problem O1 Combi, piate dvere su chytene... Servisnu knizku nemam, takze reklamacia asi nehrozi, ale co ma prekvapilo bolo, ze ked som to chcel dat opravit sposobom odlepit zadne sklo, osetrit, nalakovat, nalepit zadne sklo, tak mi bolo povedane, ze zadne sklo pri odlepovani moze prasknut a ze to budu robit len na moju zodpovednost. Viem si predstavit tu opatrnost pri odlepovani skla, ked maju prislub, ze ked ho rozbiju kupim nove (cca 6000SKK), tak som z toho vycuval. Stretli ste sa s niecim podobnym? Je so zadnym sklom naozaj taky problem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam rovnaky problem O1 Combi, piate dvere su chytene... Servisnu knizku nemam, takze reklamacia asi nehrozi, ale co ma prekvapilo bolo, ze ked som to chcel dat opravit sposobom odlepit zadne sklo, osetrit, nalakovat, nalepit zadne sklo, tak mi bolo povedane, ze zadne sklo pri odlepovani moze prasknut a ze to budu robit len na moju zodpovednost. Viem si predstavit tu opatrnost pri odlepovani skla, ked maju prislub, ze ked ho rozbiju kupim nove (cca 6000SKK), tak som z toho vycuval. Stretli ste sa s niecim podobnym? Je so zadnym sklom naozaj taky problem?

Zadní sklo mi při lakování samozřejmě sundali. Nic neruplo, možná měli (nebo já) štěstí. Ale je vidět, že to jde. Tak good luck!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ty puchejre pod sklem na kombiku jsme resili na sluzebce, byla servisovana v autoritzaku, zakze zadnej problem, prelakovali cely dvere a vymenili zadni okno. Jenze po zime to tam je znova :aggressive: . Kaslu na to, do autorizaku uz nejedu, smejdi to jsou. Autak musi jezdit a ne stat zas tejden v servisu.

Zadupej na ně a uvidíš, na mně to taky zkoušeli. Jen jsem se špatně podíval a řekl jim aby dělali co mají. Okamžitě se situace změnila, jen mne požádali o týden, aby vše zařídili. Potom zavolali a za 2 hodiny jsem měl zcela nové dveře i s křídlem. Jen mi řekli, že folii nemohou udělat. Já blbec souhlasil, i když i to musí udělat. nenechej se

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Já tenkrát volil přelakovat. Dveře se nesundavaly, šrouby zůstaly nepoškozeny. Měl jsem obavy, kdybych dveře měnil, že by si nemusely dobře sednouta dělaly by neplechu při dovírání. Proto vyhrálo přelakování.

Editováno: , autor: Wojnar
Necituj poslední příspěvek!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak taky pridam par zkusenosti ohledne rzi na patych dveri. Pred rokem jsem koupil O I Combi 2002 (model 03) z D a na 5. dverich uz to krasne kvetlo, jak pod sklem, tak u plast. listy nad spz. Serviska od Helmuta sice byla vedena, ale bohuzel v neautorizovanym servisu. Po procteni par diskusi jsem se dozvedel, ze auto muze byt servisovane i u neautorizovanych servisu, ale clovek musi mit protokoly z danych prohlidek (coz ja bohuzel nemam). Ale rekl jsem si, ze to aspon zkusim. Jel jsem tedy do nejblizsiho servisu Skoda. Chlapek ale zacal delat chytryho, ze pokud to neni servisovany v autorizaku, tak ze mam smulu a pres to vlak nejede. Kdyz sem videl navic tu jeho ochutu neco resit, tak sem mu rovnou rekl, ze s tim radeji zajedu jinam. Popojel sem teda dal a ve druhem servisu uz situace byla o poznani lepsi. Ofotili si servisku, zmerili tloustku laku, jestli to neni bourany, nafotili to a ze pry daji vedet, co na to v MB reknou. Po tydnu se mi ozvali, ze v MB reklamaci neuznavaji, ale ze mi nabizi vymenu celych patych dveri s moji spoluucasti 20%. Byl jsem si vedomej, ze na uznani reklamace a vymenu dveri gratis jsem nemel narok a tech 20% se mi docela pozdavalo. Kdyz mi ale vycislili celou vymenu vcetne prace na temer 25000Kc (sklo by se pritom prelepilo to stare), tak jsem sel skoro do kolen... za ty prachy mi tam asi chteli aj neco pozlatit nebo nevim co je na tom tak drahyho. Kazdopadne by me oskubali skoro o 5000Kc, tak to se jim teda rekl, ze nemam zajem. Mozna jsem mohl jeste zkusit napsat primo do MB a neco by se tim poresilo, ale nakonec jsem to nechal byt a dvere si vesele reznou dal. Na parkovistich tak Skodovce delam dal peknou "reklamu" s rezavyma vratama a zatim to neresim. Priste bych ale v podobne situaci jednal primo s MB, samotny servisy vas vzdycky budou totiz chtit okrast a vyuzit vasich neznalosti. Toz tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u mna je tiez ten isty problem, hned pod oknom sa mi zacina odlupovat farba ku zakladu ta tak isto sa objavuju "pluzgiere" pri znacke.... myslim ze to cele je sposoben eaj zlou airodynamikou, lebo ked je mokro sami vydite ako rychlo sa zaserie cely zadok, a este k tomu ked nemate zadne zasterky... proste je to cele zle riesene.... a otazocka, nepochodil niekto s reklamaciou aj bez servisky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to asi na jaky servis se narazi, mam odlisnou zkusenost, koupil jsem auto, ktere bylo pravidelne servisovane v autorizovanem servise, ja jsem se uz na servis vykaslal a vymenu oleje si delal sam, pri reklamaci 5. dveri jsem jel do servisu, ve kterem bylo auto servisovane puvodnim majitelem (dle servisky), tam si auto nafotil, ofotil servisku (posledni 2 - 3 roky zadna kontrola), ze to posle do MB a daji mi vedet. Asi 14dni se nikdo neozval, tak jsem jim volal ja, to mi rekli, ze mam prijet, ze to opravi vymenou celych dveri, ze je nejdriv musi nalakovat do me barvy, at prijedu tak za tyden,rano jsem tam auto dal, odpoledne uz odvezl opraveny, vrata novy, ale 100% jsem spokojeny nebyl

chtel jsem po nich i gumu pod osvetleni spz jako ma tourka, to mi rekli, ze na to se zaruka nevstahuje, byl jsem ji ochotny zaplatit sam, ale stejne ji tam nedali :(

MB zaplatila opravu i kdyz nebyla vyplnovana serviska, tim me servis potesil, ale nedal tam to co jsem po nich chtel, ze si to zaplatim :(

jeste tam nedali napis octavia, ze prej nemaji pismenka, ze si mam zavolat, ze se domluvime kdy budou, to jsem uz neresil, mam novy dvere, napis neresim a gumu si tam nekdy dodam sam...

reklamaci bych nevzdaval a zkusil vic servisu, treba to v nejakym vyjde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně tak chce to si nenechat srát na hlavu :palec2:

Tak jsem tu opět,na reakci mé návštěvy viz víše v TUKAS Beroun,při opětovném přistavení mého vozu do servisu z důvodu nekvalitně provedené práce v lakovně-auto důkladně prozkoumali přiznali že to stojí za přestříkání,no a při důkladné prohlídce poodhrnutí gumy pod oknem-ejhle co to tam máme za bójku-myslíte ten bordel,né to je jen odloupnutá barva na orezlém místě-podotýkám týden starý lak v Škoda lakovně v Praze-né někde v garáži,no klucí dali hlavy dohromady a po dni přemejšlení výsledek zní-nó dostanete hold nové dveře.Zítra přistavuji autí na výměnu dveří,vymohl jsem si že je chci předem vydět než to tam loupnou,tak my držte palce v ůterý popíšu jak jsem dopadnoul :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...