Přejít na obsah

(for all) KOLIK JSTE JELI MAX NA DALNICI??


novi37

Doporučené příspěvky

dálnice Brno- slovenská hranice 240 tacho - max co jsem z auta dostal

mimo dálnici na okresce z DL na Bohumín něco málo přes 260 tacho, přesně nevím, měl jsem co dělat kopírovat zakřivení tý cesty. Kdyby bylo ještě kde pokračovat, tak by ještě popolezlo vejš, ale musel jsem brzdit kvůli křižovatce na začátku Bohumína.

jinak moje Octa TDI cca 195 tacho, manželčina A4 1,8 zatím nejvíc něco přes 200 mezi HK a Pce, ale kvůli autům jsem to nemohl rozkulit víc, tak dodnes nevím, kolik to jede max.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze i ja neco pridam vse dle tachometru :

Honda Civic 1,5 VTEC - 205 km/h na 4 rychlo. na petku to nejelo

Renault Megane 2,0 IDE - 230 km/h nez se zacal srat pak sel z domu

VW Golf IV TDI PD 85KW - chip by gxtuning - 210 km/h

Fabia RS - chip by brazdil - 230 jela jako krava ale malinko hulila

OII 1,9 TDI 77KW - 205 km/h - uvidime co udela chip :huh:

to je co jsem mel ... s cim jsem jezdil ... by bylo asi na dlouho ...

napr : BMW M6, BMW Z4 M, Audi A8 4,2 TDI atd... ale to jsem neridil pouze jako spolujezdec .... nejvic jsem byl unesenej z Z4 M .... neskutecny auto :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S moji Octavkou, puvodne TDi 66kW - 225 km/h tacho. vic to uz nepusti omezovac, chtelo by to 6tku :)

S F. 1,2 HTP12V - 175 km/h tacho

Pak jako spolujezdec, 96kW TDi kokta - 240 km/h tacho

FRS - 215 km/h tacho a asi by jeste sla, ale majitel se bal

OII slabe TDi - 200 km/h tacho docela zklamani..

ORS1 - 245 km/h tacho ..to sem se uz celkem bal, na takovy rychl. to auto neni delany...

Sup 2,5TDi -235 km/h tacho aj. vse na rovine..

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dálnice Brno- slovenská hranice 240 tacho - max co jsem z auta dostal

mimo dálnici na okresce z DL na Bohumín něco málo přes 260 tacho, přesně nevím, měl jsem co dělat kopírovat zakřivení tý cesty. Kdyby bylo ještě kde pokračovat, tak by ještě popolezlo vejš, ale musel jsem brzdit kvůli křižovatce na začátku Bohumína.

jinak moje Octa TDI cca 195 tacho, manželčina A4 1,8 zatím nejvíc něco přes 200 mezi HK a Pce, ale kvůli autům jsem to nemohl rozkulit víc, tak dodnes nevím, kolik to jede max.

...a teď jsem si vybavil, že jsem vlastně koncem loňského roku donutil tu mou Octuli mezi Prahou a Plzní k rychlosti něco přes 200, ale mírnej kopeček.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ORS1 - 245 km/h tacho ..to sem se uz celkem bal, na takovy rychl. to auto neni delany...

ja myslim, ze je...jel sem uz i neco kolem 260km tacho a neprislo mi to nijak strasny oproti jinejm autum, ve kterejm sem moh jet cca touto rychlosti...ale je to jasny, co clovek, to nazor!!! :t;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Corvette Z06 cca 260 na jedné boční cestě

majitel s ní jel cca 320

jinak 200 se dá za určitejch podmínek dostat skoro ze všeho

i moje felicie umí 180 a kdyby byl prudkej kopec tak dá víc :D

Já když jsem měl ještě felicii 1,6 l,tak jsem s ní jezdil na rovince 180,z kopce i 195(dlouhej kopec dolů)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ORS1 - 245 km/h tacho ..to sem se uz celkem bal, na takovy rychl. to auto neni delany...

ja myslim, ze je...jel sem uz i neco kolem 260km tacho a neprislo mi to nijak strasny oproti jinejm autum, ve kterejm sem moh jet cca touto rychlosti...ale je to jasny, co clovek, to nazor!!! :t;)

No nevim, nevim, podvozkove mozna, ale kastle na to rozhodne neni delana a svez se 240kmh po dalnici treba v 2,5Tdi Supu a to je uplne jiny kafe, nebo ted jsem se svezl "obycejnym" novym bavoru 320D a pri 240 je to jako s Octou 180kmh...

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ORS1 - 245 km/h tacho ..to sem se uz celkem bal, na takovy rychl. to auto neni delany...

ja myslim, ze je...jel sem uz i neco kolem 260km tacho a neprislo mi to nijak strasny oproti jinejm autum, ve kterejm sem moh jet cca touto rychlosti...ale je to jasny, co clovek, to nazor!!! :t;)

No nevim, nevim, podvozkove mozna, ale kastle na to rozhodne neni delana a svez se 240kmh po dalnici treba v 2,5Tdi Supu a to je uplne jiny kafe, nebo ted jsem se svezl "obycejnym" novym bavoru 320D a pri 240 je to jako s Octou 180kmh...

Jo ale zase srovnavas nesrovnatelny ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ORS1 - 245 km/h tacho ..to sem se uz celkem bal, na takovy rychl. to auto neni delany...

ja myslim, ze je...jel sem uz i neco kolem 260km tacho a neprislo mi to nijak strasny oproti jinejm autum, ve kterejm sem moh jet cca touto rychlosti...ale je to jasny, co clovek, to nazor!!! :t;)

No nevim, nevim, podvozkove mozna, ale kastle na to rozhodne neni delana a svez se 240kmh po dalnici treba v 2,5Tdi Supu a to je uplne jiny kafe, nebo ted jsem se svezl "obycejnym" novym bavoru 320D a pri 240 je to jako s Octou 180kmh...

Jo ale zase srovnavas nesrovnatelny ;-)

Jasny, ale chtel jsem tim rict jen to, ze to auto neni delany na takovy rychlosti, tim netvrdim ze je to spatny, myslis ze uz v 94tym pocitali, ze bude kokta jezdit 240 asi nee, co vim tak se pocitalo s nejsilnejsim motorem, puvodnim 1,8 noTurbo, sam mam RS podvozek a jsou urcite vykonejsi auta, ktery se chvaj hur tj.

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som celkovo myslel ze ten topic aky ma zmysel ne noviho rekord

tu s3ku som tu dal na porovnanie, ze tych 264 je totalny nezmysel

ta s3ka urcite nie je obmedzena na 250 a vykonovo je uplne inde nez ors1 ale neriesme to ;)

ved este doletia HTP-ka ktore idu okolo 200 :D

Ale on napsal 264 tachometrovych kdezto udavana rychlost 235 u ORS neni tachometrobych ale realna max rychlost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja chapem.

len neviem preco tu ma zmysel napisat ze som isile 2xx km/h ked je real niekde UPLNE inde

jezisi, na nekoho takovyho sem tady presne cekal, proc cca 40 lidi neremca a v pohode sem napise rychlost ( vetsinou tacho ) kterou doopravdy jeli, ale ty se ohrazujes....to fakt nechapu, smysl to ma ciste orientacni, tak se nemusis vubec bat, sam moc dobre vim, ze 265km, co mi ukazal tacho neni zdaleka realnejch ( to sem taky nikde nenapsal ) tak me tady nemusis obvinovat, ze kecam, hm.... lol

je to jen jedno z mnoha temat, ktera jsou umistena v lamparne a i z toho je patrne, ze jde o lehkou nadsazku, ale tak nic... :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pocitaji se i okruhy a testovaci drahy? :)

tacho - 307 kmh-1 - podle GPS to bylo neco pres 300 :)

a vuz?hadejte :)

jako spolujezdec se ani neptejte :)

Okruhy se nepocitaj :) , tema je o piratech silnic :) , ve formuli nebo necem podobnym sem zatim nejel, ale svezl sem se v F WRC a to byl poradnej adrenalin, nechapu jak to muzou zvladat jet tak rychle a precizne kor na tak takovejch uzouckejch cestach, okruh je proti tomu relativne nuda..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak na dalnici to bylo maximalne 300 pak uz se to nesmelo vic :) jelikoz sem nemel ten spesl ridicak firemni :) nastesti policiste v blizkem okoli byli spolupracujici s nasi firmou :)

jinak jako spolujezdec na dalnici v UK sem jel 330 a to sem mel uz opravdu trosku strach :) - Bentley Arnage T

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...