Přejít na obsah

(for all) KOLIK JSTE JELI MAX NA DALNICI??


novi37

Doporučené příspěvky

maximalne po dialnici 180km/h (fabia vid podpis) ale nie maximalka auta  :D

Já jel z Plzně do Prahy cca 200 km/h s fábkou, ale měla toho dost.

mal si este rezervu :) ta 74kW ide 210km/h kdezto 55kW niekto rozhavil 190-195km/h.

p.s.: vsetci vedia aky mam nazor na tieto rychlosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

299km/h Porsche 911 Turbo a ještě by to jelo,ale už bylo moc lidí (Teplická dálnice)

tak to je ta octa RS este hodne dobra, rozdil nejakejch cca 40km/h.....na to, ze je to porsche takovy delo.... :p:p:p

No vyzkoušenejch je v tomhle autě 316km/h,ale myslim,že se to Porsche rozjede na tu rychlost trochu rychlejš.Je to mazec jak to jede,kdo to zná v Praze tak rozjezd křižovatka Tesco Letňany směr Hloubětín,rychlost 275 km/h,brzdy a první sjezd na Prosek.To jen pro představu,prostě nářez a huba od uch k uchu. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

299km/h Porsche 911 Turbo a ještě by to jelo,ale už bylo moc lidí (Teplická dálnice)

tak to je ta octa RS este hodne dobra, rozdil nejakejch cca 40km/h.....na to, ze je to porsche takovy delo.... :p:p:p

No vyzkoušenejch je v tomhle autě 316km/h,ale myslim,že se to Porsche rozjede na tu rychlost trochu rychlejš.Je to mazec jak to jede,kdo to zná v Praze tak rozjezd křižovatka Tesco Letňany směr Hloubětín,rychlost 275 km/h,brzdy a první sjezd na Prosek.To jen pro představu,prostě nářez a huba od uch k uchu. lol

jj to je jasny, to je zase trochu nekde jinde, jen sem tim chtel rict, ze na 1.8 si RSo vede taky celkem dobre.... :t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fabia - 1,4 MPi 50 kW - MB - LB 200 km/h z kopce, ale tři pruhy mi byly malý

Octavia - 1,8 20VT - 110 kW - MB - SB - 240 km/h - rovinka - prumerna spotreba za 35 km byla 19,6 l/100km

Octavia - 1,9 TDi - 66 kW - někde u Olomouce - 200 km/h - rovinka

Trabant - 601S - 120 km/h a byl sem posranej až za ušima

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fabia - 1,4 MPi 50 kW - MB - LB 200 km/h z kopce, ale tři pruhy mi byly malý

Octavia - 1,8 20VT - 110 kW - MB - SB - 240 km/h - rovinka - prumerna spotreba za 35 km byla 19,6 l/100km

Octavia - 1,9 TDi - 66 kW - někde u Olomouce - 200 km/h - rovinka

Trabant - 601S - 120 km/h a byl sem posranej až za ušima

Týýýýýýýýýýýýý vogi 120 a trábošem tak to klobouk dolů.Děda míval taky trabiho a když s ním jel 70km/hod tak jsem se držel zuby nehty :smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Renault 21 1.7i - D1 - 210km/h

Favorit 1.3i - D1 - 170km/h - motor rval jeste 20 vterin po vyrazeni :)

Octavia 1.9TDi 81kW - D1 - 210km/h

Opel Vectra 2.0DTi - 220km/h

Octavia 1.6i 75kW - 200km/h

Honda VFR 750 - 280km/h - jako spolujezdec - nejhorsi ze zazitku :D

!!!!!VSE PRED BODOVYM SYSTEMEM!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozno mi nebudete verit ale ja na dialnici CZ max 185 km/h tachometrovych.

Uz mam sice auto cez 1,5 roka no este som maximalku neskusal. PRECO??? - nieje

dovod.

Potrebujes ist 80 ides 80 a setris na PHM

potrebujes 140 ides 140 a si na mieste skor

potrebujes 280 - kasles na to, nejdes sa predsa zabit nie??? lol

-_-;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Audi A8 4,0TDI r.v.2005 270km/h od Rozvadova na Plzeň asi 2-3x a 2x Praha - Poděbrady

Porsche 911Turbo r.v. 2006 280-290km/h (nestíhal jsem sledovat pořádně tacho byl dost provoz) 2x Praha - Poděbrady a tehdy rozestavěnej úsek D11 na H.K.

Nejvyšší naměřená policií ČR 251km/h u Brna v 1994 trošku upraveným Kadettem 2,0 16V bylo to za 250,- Kč, zastavili mě protože chtěli vědět co to je za auto, byli to mladí vyjukaní kluci, tak jsme pokecali a jel jsem dál (měli tu Vectru s 2,5litrem).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...