Přejít na obsah

(for all) KOLIK JSTE JELI MAX NA DALNICI??


novi37

Doporučené příspěvky

dálnice Brno- slovenská hranice 240 tacho - max co jsem z auta dostal

mimo dálnici na okresce z DL na Bohumín něco málo přes 260 tacho, přesně nevím, měl jsem co dělat kopírovat zakřivení tý cesty. Kdyby bylo ještě kde pokračovat, tak by ještě popolezlo vejš, ale musel jsem brzdit kvůli křižovatce na začátku Bohumína.

jinak moje Octa TDI cca 195 tacho, manželčina A4 1,8 zatím nejvíc něco přes 200 mezi HK a Pce, ale kvůli autům jsem to nemohl rozkulit víc, tak dodnes nevím, kolik to jede max.

DL-Boh

:blbec: tam je krizovatka a hned skola kde chodi plno decek!!!

Editováno: , autor: marcos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dálnice Brno- slovenská hranice 240 tacho - max co jsem z auta dostal

mimo dálnici na okresce z DL na Bohumín něco málo přes 260 tacho, přesně nevím, měl jsem co dělat kopírovat zakřivení tý cesty. Kdyby bylo ještě kde pokračovat, tak by ještě popolezlo vejš, ale musel jsem brzdit kvůli křižovatce na začátku Bohumína.

jinak moje Octa TDI cca 195 tacho, manželčina A4 1,8 zatím nejvíc něco přes 200 mezi HK a Pce, ale kvůli autům jsem to nemohl rozkulit víc, tak dodnes nevím, kolik to jede max.

DL-Boh

:blbec: tam je krizovatka a hned skola kde chodi plno decek!!!

dyť píšu, že jsem musel brzdit. Kdybych tam takhle najel do tý křižovatky, tak bych taky mohl smýst nějaký auto, protže by mně neměl šanci vidět, tam je omezenej výhled. Tu křižovatku jsem bral do leva a přes rozcestí u Rychvaldu to bral zpět ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja:

Toyota Corolla 1.4 r.v. 1997, nevim, protoze tomu nesel tachac, ale furt to ukazovalo 5 000 otacek a trasu co jsem delal normalne za 4,5 hod. jsem udelal za 2,5 hod. (okres Zlin - Praha). :smich::smich::smich:

Octavia II - 1.9 TDi 4x4 77 KW, 3 lidi, plny kufr - 210 Km/h na rovnem useku dalnice za Brnem smerem ke Kromerizi. :D

H.

Editováno: , autor: Hany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dálnice Brno- slovenská hranice 240 tacho - max co jsem z auta dostal

mimo dálnici na okresce z DL na Bohumín něco málo přes 260 tacho, přesně nevím, měl jsem co dělat kopírovat zakřivení tý cesty. Kdyby bylo ještě kde pokračovat, tak by ještě popolezlo vejš, ale musel jsem brzdit kvůli křižovatce na začátku Bohumína.

jinak moje Octa TDI cca 195 tacho, manželčina A4 1,8 zatím nejvíc něco přes 200 mezi HK a Pce, ale kvůli autům jsem to nemohl rozkulit víc, tak dodnes nevím, kolik to jede max.

DL-Boh

:blbec: tam je krizovatka a hned skola kde chodi plno decek!!!

dyť píšu, že jsem musel brzdit. Kdybych tam takhle najel do tý křižovatky, tak bych taky mohl smýst nějaký auto, protže by mně neměl šanci vidět, tam je omezenej výhled. Tu křižovatku jsem bral do leva a přes rozcestí u Rychvaldu to bral zpět ;)

tak promiiin :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze moje rekapitulace - vse dle tacho:

Audi 90 2,3E - 220 km/h (CZ)

Skoda Felicia 1,3 MPi - 175 km/h (CZ/D)

Volkwagen Passat 2,0i - 210 km/h (CZ)

Skoda Octavia 1,9TDi (96 kw) - 230 km/h (D)

dtto 2,0i - 200 km/h (CZ)

Skoda Fabia 1,2 HTP - 175 km/h (CZ)

VW Jetta 1,6 - 185 km/h - CZ (auto z pujcovny)

Vse v.u. jsem ridil... jako spolujezdec to bylo max. na cipnutem VW Passat 245 km/h...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fabia 1.2HTP 40 KW podla tachometra 180 KM/h 3 ludia

Lada 2101 poodla tachometra 130km/h brutal ! ! ! 3 ludia

Horsky bycikel zn. Lincoln :D podla cyklo pocitaca po rovine 58.5 KM/h

Editováno: , autor: Reso
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jel jsem tudle do Prahy a tak si jedu kolem těch 140 km/h a kouknu do zpětného zrcátka a tam vidím jak se přibližuje černá koule. 2 vteřiny a poryv větru kterej udělal a kterej jsem zacítil a pak za chvilku zmizel z dohledu. Byl to němec v Audi A8 a to hovado tam muselo mít hodně k 250 km/h.... a asi za 5 až 10 km tam stálo policejní mondeo, ale asi musel bud někde sjet a nebo měl antiradar. Ale valil to pěkně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fabia 1,9 SDI - 160km/h tachometrovych

OI - 190km/h tachometrovych

Horske kolo - 53km/h - mimo dalnici (jelo by to i vic, ale byla tam neviditelna dira a pak "nastesti" rybnik, takze nakonec jenom narezeny gule a zebra :blbec:)

Editováno: , autor: gh0
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera Octavia II TDI všechny písmena černý nevím jakej to má výkon. Dle tachometru 215km/h a podle navigace (takže přesně) 202km/h ale než se to rozjelo tak to trvalo týden a má to nalítáno 100000km a sežralo to za včerejšek (1350km) přes litr oleje. kol9

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera Octavia II TDI všechny písmena černý nevím jakej to má výkon. Dle tachometru 215km/h a podle navigace (takže přesně) 202km/h ale než se to rozjelo tak to trvalo týden a má to nalítáno 100000km a sežralo to za včerejšek (1350km) přes litr oleje. kol9

promin, ale tychle TDi f červený mi připomělo co sem včera viděl na oktávkce I:

Velká nálepka "chiptuning by ...". na jedné straně škodovácké 1.9 TDi f černým a na druhé straně víka kufru TDID (psáno označením motorizace jako má passat) - posledni ID bylo f červeným :smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...