Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

Myslíš problém "žádný uživatel nepřipojen"?

Potřeboval bych dobrovolníka, který by něco zkusil.

Kdyžtak napiš SZ.

Ani mne sa nezobrazuju kontakty telefónu... tiež sa zobrazuje "Žádný uživatel nepřipojen" tiež to chcem vyriešiť...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem měl taky s jednotkou 1Z0 035 729 B H31 0050 Kontakty na Maxidotu byly, ale Columbus s FW 2664 je neukázal. Ani se neukázaly předvolby.

Telefon HTC Touch Cruise s Windows mobile.

Myslel jsem si ,že to vyřeším výměnou jednotky za GSMIII 5N0 035 730 B HW15 a SW8502, ale chyba lávky.

Jednotka mi nenačte pro změnu kontakty z telefonu vůbec.

Údajně to vyřeší jednotka s novějším softem .... zatím jsem na žádnou nenatrefil.

Na ten problém s GSMII (žádný uživatel nepřipojen) by mohl pomoci upravený software anvi, ale potřebuju někoho kdo ho zkusí, protože sám GSMII jednotku už nemám.

Editováno: , autor: j0ska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GSMIII ti přebere funkce SIM a telefon samotný je odpojený od sítě a hovory nejdou z telefonu ovládat.

GSMII je jenom normální HF sada a hovory se dají ovládat i z telefonu.

Jednotka je pod sedadlem spolujezdce. Když se posune úplně dopředu a ještě se vypumpuje, tak se na ní da včíst označení 1Z0 ... nebo 5N0...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem dnes chtěl zkopírovat nějaké mp3 z dvd na harddisk, ale columbus mi kompletně vytuhl, stalo se to když jsem chtěl zobrazit obsah dvd (přes výběr atd), na obrazovce pořád zůstává stejný obraz, dotykový displej nereaguje ani tlačítka kolem něj nejsou funkční, při zapnutém motoru nejde columbus vypnout otočným tlačítkem vypínání. Když není klíč v zapalování, funguje vypínání a zapínání (otočným tlačítkem), ale zobrsazí to opět jen tu samou obrazovku. pls :help::help::help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před časem jsem se zde ptal na možnost vymazání souborů (MP3) přímo z rootu hardisku, kam se mě ve velkých mrazech nakopírovali z SD karty, aniž by Columbus vytvořil příslušný adresář. Kopíroval jsem z SD přímo celý adresář, takže měl udělat kopii celého adresáře, nicméně po ukončení kopírování asi 1500 souborů jsem s hrůzou zjistil, že to vše natlačil přímo do kořenového adresáře, ze kterého mě to nejde nějak hromadně odstranit.

Neví někdo jak na to ? I za cenu smazání celé této uživatelské oblasti (nechci mazat mapový sektor).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaute chlapi, mám problém s kopírovaním mp3 z SD karty a aj z CD na HDD. tu je video ako sa to správa:

Takisto mi žiadna mp3 nejde z HDD vymazať... všetko išlo ako má do update FW. starý som mal 1024 a teraz som nainštaloval 2664... viete mi niekto poradiť? už si neviem rady a dosť ma to serie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaute chlapi, mám problém s kopírovaním mp3 z SD karty a aj z CD na HDD. tu je video ako sa to správa:

Takisto mi žiadna mp3 nejde z HDD vymazať... všetko išlo ako má do update FW. starý som mal 1024 a teraz som nainštaloval 2664... viete mi niekto poradiť? už si neviem rady a dosť ma to serie...

Vrátit původní Fw a potom znovu 2664

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den,chtel poprosit o radu na navigaci columbus se mi ztrací na radiu signal,je to vždy jen chvilkové přepnu na jinou stanici a je to ok, ale za chvili to samé!Nevíte někdo cim to muže být? Puvodne byl v aute nexus ,kamoš co mi to tam dával, říkal ,že to háže chybu anteny.Myslíte,že to chce jinou anténu???Moc dekuji za každou radu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chybu anténu to háže pokud máš jednu anténu.. ale i na jednu to hraje dobře... jestli ti náhodou neodešla ta jediná anténa co na autě máš...

A poznam podle nečeho jestli mam jednu nebo dvě anteny?Je fakt,že jsem ji mohl loni zlomit o rakev,ale zase s tim nexusem jsem si niceho nevsiml.Dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

QUOTE(Milhausek @ 14.2.2010, 19:43 ) chybu anténu to háže pokud máš jednu anténu.. ale i na jednu to hraje dobře... jestli ti náhodou neodešla ta jediná anténa co na autě máš...

A poznam podle nečeho jestli mam jednu nebo dvě anteny?Je fakt,že jsem ji mohl loni zlomit o rakev,ale zase s tim nexusem jsem si niceho nevsiml.Dekuji

pokud máš před FL Octávku tak máš určitě jednu anténu...... musel bys koupit anténu navíc nebo lepší řešení frekvenční výhybku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nie je pravda! Kombíky MR 2008 už mali aj druhú anténu v zadnom bočnom okne.

Chcel by som sa opýtať, či mi neviete poradiť, kde by sa dali stretnúť najnovšie mapy? Mal som V6 a komusi som ich požičal. A teraz, keď ich potrebujem, tak samozrejme ich nemám. Prípadne FW 1102, nakoľko mám všetko možné, len tento nie. A rád by som sa k nemu vrátil, nakoľko ten jediný ešte zobrazuje kontakty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...