Přejít na obsah
View in the app

A better way to browse. Learn more.

ŠKODA Forum - SKODAHOME.cz

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Doporučené odpovědi

zdravim. chcel by som sa opytat, aky FW je najlepsie do Columba dat?

Existuje aj nejaky zoznam zmien, ktore jednotllive FW prinasaju?

Nerad by som si oddrbal Columba, kedze auto som kupil uz jazdene a neviem napr. ani PIN (ked je ho tu vobec treba, lebo ked som mal predtym megane II, tak napr. po odpojeni radia si pytalo PIN).

A este vie mi niekto dat odkaz na cuvaciu kameru, ktora by aj fungovala? Mam Columba bez TV tuneru.

 

edit : tak sa mi podarilo dostat do service menu, len bolo potrebne drzat dalej tlacitko Setup, aj po nabehnut meni AM, FM.

tu je vypis:

 

SW DVD Drive Version: VW1_C0_C.4.1

HMI XML:  new version - 1.13...

Text file version:  24.04.2009

HW DVDDecoder:  004(0x04)

SW DVDDecoder:  _S0_S7.0

HW DVD Drive Version:  A2C53173871

SW DVD Drive Version:  VW1_C0_C.4.1

HW Radio:  0006

SW Radio:  EUR_CHN_141W

Bootloader Radio:  SW_DNL141T

SW Vehicle:  0x44340016

Bootloader Vehicle: 0x44340001

HW Main:  00010002000501...

SW Main:  /L2.0_P22

Bootloader Main:  00132020

Delivery Part number:  3T0035680A

HW-Version:  H42

SW-Version:  2724

SV SW-Version:  C_EU_9.242_t500

HW Vehicle:  0xC801

 

cize ked som z toho dobre pochopil, mam FW ver. 2724?

Upraveno od matelkoxxl

Mozem dat aj mensu verziu softu mam columbus rok vyroby 3/2014 h:21 alebo23 neviem presne.sw:6270 popripade kde by som zohnal link na tento konkretmi soft potreboval by som ho asi preinstalovat alebo mensiu verziu ak sa to da dakujem cislo dielu:3T0 035 686H

Upraveno od ifkoo1131

Čaute, chcel som na svojom columbovi aktivovat servisne menu (pri podrzani tlacidla setup by malo naskocit, mne naskocilo iba AM,FM) tak som sa rozhodol ze to spravim cez VCDS-ko ale ak som vybral kanal 50 nechcelo mi to zobrat ziadnu novu hodnotu (vypisalo mi to  no response from controller) ked som dal najst chyby vypisalo mi toto:


 


 

                Address 37: Navigation       Labels: 1T0-035-680.clb

Control Module Part Number: 3T0 035 680 A

  Component and/or Version: RNS-MID       H04 266

           Software Coding: 000002020201002000

            Work Shop Code: WSC 00000 000 00000

                      VCID: 2E53E83A79B7486E36F-807B

1 Fault Found:

 

01042 - Control Module; Not Coded 

            000 - - 


 


Columbus dorabal dodatocne predchadzajúci majitel. Podla toho co mi vypisalo VCDS-ko nie je dobre nakodovaný ale vsetko mi na nom funguje. Viete mi poradit čo s tym je, alebo ake najnovsie mapy mozem do toho dostat, popripade zistit aky mam firmware a mapy momentalne?? Som v tom zaciatocnik, mozte kludne poslat SS.


O víkendu jsem domontoval BT-HF. Myslel jsem si, že to fungovat nebude, ale po připojení se v Columbusu aktivovalo tlačítko TELEFON a normálně se s telefonem spároval. Funguje seznam, příjem hovoru, volání, ukončení hovoru... Ale nefungují mi tlačítka na volantu a nefunguje přehrávání AUDIO přes BT... Bude to třeba překódovat, nebo je chyba v nastavení Columbuse?

 

Čaute, chcel som na svojom columbovi aktivovat servisne menu (pri podrzani tlacidla setup by malo naskocit, mne naskocilo iba AM,FM) tak som sa rozhodol ze to spravim cez VCDS-ko ale ak som vybral kanal 50 nechcelo mi to zobrat ziadnu novu hodnotu (vypisalo mi to  no response from controller) ked som dal najst chyby vypisalo mi toto:

....

 

skus drzat dlhsie to tlacitko aj po nabehnuti toho menu AM.FM. u mna to fungovalo, len som musel drzat este par sekund aj po nabuhnuti tohto menu.

O víkendu jsem domontoval BT-HF. Myslel jsem si, že to fungovat nebude, ale po připojení se v Columbusu aktivovalo tlačítko TELEFON a normálně se s telefonem spároval. Funguje seznam, příjem hovoru, volání, ukončení hovoru... Ale nefungují mi tlačítka na volantu a nefunguje přehrávání AUDIO přes BT... Bude to třeba překódovat, nebo je chyba v nastavení Columbuse?

A model BT jednotky?

skus drzat dlhsie to tlacitko aj po nabehnuti toho menu AM.FM. u mna to fungovalo, len som musel drzat este par sekund aj po nabuhnuti tohto menu.

Zial bohu skusal som to ale nepomohlo.....neviem co s tym je :(

A model BT jednotky?

post-48545-0-95104600-1402697486_thumb.j

Jen k A2DP, tahle jednotka ho neumí, proto ti nemůže jít audio přes BT.

A jakou sehnat jednotku, aby uměla Androida 4.2  (Samsung S4) a audio? Resp, umí něco dalšího jiná jednotka mimo audia oproti téhle?

Napr 3c8035730 a b d

  • Autor

A hlavně k těmto typům face budíky.

A hlavně k těmto typům face budíky.

Existuje nějaká jednotka, která umí tedy přehrávat audio přes BT, jde do předFL OII a nemusí se nic dalšího měnit? Jestli ne, tak to tak nechám, mam AUX.

  • Autor

Neexistuje

  • Autor

Jak už jsem napsal i zde platí, že neexistuje rSAPová jednotka, která by podporovala starý multifunknční volant a ani neexistuje taková jednotka, která by podporovala A2DP a současně alespoň starý Maxi-Dot.

Neexistuje

me jde pres BT audio

  • Autor

No ale ne v autě se starým Maxi-Dotem(kde je telefonní jednotka zobrazena).

No ale ne v autě se starým Maxi-Dotem(kde je telefonní jednotka zobrazena).

mam predface,maxxidot mam stary nic se me nanem nezobrazuje,vsechno je pouze na navi,bt audio jede s androidem uplne v poho,mozna tu resite neco jinyho ja sem pouze reagoval ze me BT jde

  • Autor

Jak píšu neexistuje řešení pro starý Maxi-Dot.

Půjde mi přehrávání přes bluetooth? ikonka bluetooth je jenom prošedivělá  (SII 2009 Elegance) (Samsung S4)

post-78459-0-37675100-1402847147_thumb.j

Upraveno od nik221

Ne, neumí A2DP.

Otázka na Ferdu: Kdybych nechtěl řešit ovládání HF na volantu (vlastně mi vyhovuje ovládat telefon na rádiu a používat ovládání na volantu pro ovládání muziky) a nepotřebuju zobrazovat telefon na MaxiDotu, všechno je vidět na Columbusovi... Jediné co by mi k výměně jednotky nějak táhlo, je to BT pouštění muziky z mobilu, abych ho nemusel pořád připojovat přes AUX.

chlapi a neviete co to znamena, ked mi zakazdym ked pripojim telefon cez BT po urcitom case stale vyhodi hlasku, ze "stazeni telefonniho seznamu nekompletni". ale mne sa zda ze tam mam vsetky kontakty, aj ked som to nikdy az tak podrobne neskumal.

Chalani, vedel by mi niekto z vás poradiť? Mám problém s mapami 8049. V týchto mapách mi ako keby chýbali výjazdy z cesty R1 - pri výpočte trasy hodí čiaru trasy až niekam do francúzska a späť a dá hlášku k danému cíli nelze navigovat. Na stránke 171 tohto vlákna mal IgorB podobný problém kde bola chyba v starom SW. Môže byť chyba tiež v tom alebo to bude skôr chybnými mapami?

Respektíve viete mi poradiť aký najnovší FW môžem doň dať?

 

Mám:

O2 fl

Delivery part number: 3T0035680A

HW-Version: H11

SW-Version: 2664

Upraveno od zelo7

Připojte se k diskuzi

Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.

Host
Odpovědět na toto téma...

Podobný obsah

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.