Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

Takže problém bol naozaj vo FW. Teraz tam mám 4024a (upravený FW pre staršie navigácie, keďže podľa štítku mám 3T0035680 bez indexu).

Mám ten istý problém, že mám navigáciu bez indexu. Vedel by si niekde ten upravený FW upnúť (napr. Uložto)? Momentálne mám FW 1104 a chcel by som ho nahradiť. Treba ešte niečo medzi tým? Vopred vďaka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny příznivce, zakoupil jsem 1Z0 035 680 A, HW: H05, SW: 1004, opsáno ze štítku, namontoval do octavie II. r.v. 2007 a přes vag (VCDS) se s navigaci nemohu spojit, píše to, že chybí zařízení tzn. nekomunikuje přes CAN. Nevíte prosím, čím to může být? Vděčný jsem za každou radu. gateway 1K0 907 530 K. Přes MENU se dostanu pouze k inf. AM, FM, DAB, dále mě to nepustí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No v tom pripade je to divne. Chcelo by to vyskusat navigaciu v inom aute, ci bude komunikovat.

Přesně takto jsem dále uvažoval a navigaci zapojil v jiném autě passat, kde je navigace již nainstalována a stále stejný problém. Zapnout a vypnout se musela ručně, podsvícení vůbec nereagovalo na zapnutí světel. Je možné, že by pomohlo přehrát firmware?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak už jsem napsal i zde platí, že neexistuje rSAPová jednotka, která by podporovala starý multifunknční volant a ani neexistuje taková jednotka, která by podporovala A2DP a současně alespoň starý Maxi-Dot.

Takže pokud nechci měnit před FL volant a budíky, tak mi prostě BT audio nepojede? Tak to na to kašlu... Teď mi funguje na Maxíku ovládání telefonu a na volantu ovládám rádio a tak mi to celkem vyhovuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, pokud víte, poraďte mi prosím ohledně následujícího.

pojedu na dovolenou autem s navi Columbus 3T0035680A H05 (orig sw byl 2684), nebo s 3T0035680C H60 (orig sw.byl 3984),  Ještě nevím, který auto bude volný, tak se pro jistotu v předstihu ptám na obě verze.

 

  1. ... 680A má problém s přehráváním SDHC karet, jaký nejnovější sw smím použít do této navi (mám možnost CD s orig.2854)?
  2. ... 680C různě se seká ovládání jak z dotykáče, tak z tlačítek i z volantu. Jaký nejnovější sw smím použít do této navi (mám možnost CD s orig. 4120)?
  3. Umí ...680C s nějakým fw DAB?
  4. Máte někdo spolehlivý návod na dohrání POI (radary apod), odblok obrazu za jízdy, zobrazení rychlosti dle GPS? Našel jsem spousty odkazů a návodů, ale rád bych něco ověřeného.
  5. Dojde ke ztrátě map po přehrání sw navigace - nerad bych zrušil poslední mapy EU East V11 - 8129 (kdyby je někdo potřeboval, ozvěte se) 

 

Díky předem za ověřené info!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...