Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

Ma nekdo stejne zkusenosti? Mam dodelaneho Columbuse nejaky ten tyden a cas od casu mi zacne blikat displej...nevi nekdo cim to je? slysel jsem nazor ze si to nerozumi s jednotkami v aute (Columbus byl pry urcen od MR2007).

Jo jo, jak říkáš také mi čas od času problikne displej navi a dělá to od doby co je zapojen odblok a navi mám ve vozidle 2007 ;) Rady si nikdo zatím neví.

Předpokládám, že to bude konstrukcí odbloku, který funguje bohužel pouze na cca 98% a nikoliv 100%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo, jak říkáš také mi čas od času problikne displej navi a dělá to od doby co je zapojen odblok a navi mám ve vozidle 2007 ;) Rady si nikdo zatím neví.

Předpokládám, že to bude konstrukcí odbloku, který funguje bohužel pouze na cca 98% a nikoliv 100%.

Ale tak me to delala jeste nez jsem mel odblok, cili to musi byt necim jinym. Bud si to nerozumi nebo jestli to nedela zem, zjistil jsem ze snad audience mela jinde zem - jiny pin. Je to mozne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj , koupil jsem origo hybrid tuner k RNS 510 ,nemáte někdo schema zapojení konektoru na tuneru ?

u konektoru na navi vím.

Aha, to me take zajima, je to tedy pripojitelne ke Columbovi (v manualu je sekce pro jeho ovladani) ?

Mas nejake dalsi info k tomu tuneru ? Kde a za kolik ? Neni k tomu dodavana zadna dokumentace pro pripojeni ?

Diky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na TRINAXu mam problem s AF (alternativní frekvence). Musim ji vzdy zapinat pres servisni menu RADIO -> SETUP -> AF - ON. Po vypnuti a zapnuti TRINAXe se opet nastavi na AF - OFF. Jde nekde nastavit napr. pres VAG aby zustalo trvale ON ?

fw mam 904. tj. predelavka na Columba

nikdo nevi ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se jen zeptat zda ji někdo už viděl a zda náhodou by nenašel i nějakou tu fotečku....+ popis funkcí.

Díky za schemata a rady , sehnal jsem ho ještě dráž než cosby tj cca za 8.600,- .Kabel si vyrobím sám , dalších 1500,- se mi nechce dávat.

Ještě prosbu neměl by někdo schema zapojeni v autě na RNS 510?To schema od cuja je na tu předešlou ještě s 18 pin konektorem.Na nový je 26pin

Editováno: , autor: carel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ked ti mozem poradit tak kebel si nevyrabaj ,ale kup.Ja som to tak isto dal robit a ked chces aby bol taky ako od vyroby,co musi byt tie tienenia a tak ,tak bude velmi hruby.

Vzadu aj vpredu je malo miesta takze sa zacne lamat a obraz zacal vypadavat az uz to vobec neslo.Takze nakoniec som dvakrat kupil.NEOPLATI SA TO TO MI VER.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu mas schemu.Ja to mam zapojene a ide to O.K

Treba ti kupit kabel 7L6 971 742B ten je s 18 pin koncovkou a ty ju musis podla schemy zamenit za 26, ta ma cislo 7L6 972 726 a tiez natiahnut kable can bus.

Antenu obycajnu so zosilovacom a ide to.

Aky dlhy je ten kabel 7L6 971 742B ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rád by som sa opýtal, či by nebol ochotný sa niekto podeliť o link na najnovší soft pre Columbus 3T?

Experimentujem s TV tunerom, nechce mi to však po kábli napájať predzosilňovač. Treba to niekde aktivovať?

tam nedas obic tuner musis mit primo prevodnik k RNS510 a ten ti az potom dokaze zapnout ten rezim pro tv tuner jiny je to pokavat mas origo TV tuner jinak chodi tv tuner origo pod každym softem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...