Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

Ahoj,

Muze mi nekdo sdelit jestli je nutne nahravat 0904 FW pred 2664 FW ?

Nebo je mozne tam nasunout 2664 rovnou ?

Nikde sem se nedocetl ze by byl novej FW pro 1Z0 2664. Pouze 3T0, ale muzu mit mezery O)

Jak je to s ,,flame,, ze Navi neusne prikazem z GW ? Nechapu ze zmenou FW by toto mohlo byt zpusobeno. Ikdyz mozne je vse.

vsechny veci jako FW nove Mapy atd mam.

Diky.

Editováno: , autor: KRYSIMLADE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze podle zarucenych info ze zdroje JPP - problemy s GW maji navigace, ktere se ,,upravovaly,, pro nacteni PINkodu.

Tuto informaci nemuzu ani potvrdit ani vyvratit...

Dle zdroje JPP se testoval stejny FW na stejnem aute kde navigace typu prvni majitel v poho a navi typu buhvi kolikatej problem. Stejnej HW i FW.

Tuto informaci nemuzu ani potvrdit ani vyvratit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem,

mam OII RS 2006. Originál radio byl Nexus, zakoupil jsem zde na foru Columbus, funguje mě už skoro rok bez problém včetně maxidotu. Nyní jsem udělal upgrade na firmware 2664 a vše bez problému, maxidot má nějaké nové funkce, ale po cca 10-ti dnech mám skoro vymlácenou baterku. Dočetl jsem se, že by to mohl být problém v Gateway.

Nemá s tím někdo zkušenost, popř. poradit co s tím?

Díky všem za snahu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj vsem,

Mam OII MR 2008 a v ni byla navigace podle info verze HW 04 SW 1024 model 1Z0(dal si nepamatuji)

Rekl jsem si ze dam upgrade FW a to sem asi nemel delat.

Sehnal jsem verzi 2664 kde bylo psano ze z modelu 1Z0 me verze udela z 1024 verze verzi 2664

Zalozil jsem CD a postupoval neohrozene vpred. Krasne se to zelenalo na 100procent. Vsechno vcetne gateway dojelo na 100procent.

Samo ! se vysunulo CD a navi se resla. Po resetu ovsem skoncila v cerny obrazovce na ktery psala neco ze hleda SWL (zrejme softwareloader ?)

Takto svitila asi 30 minut.

Pak sem to uz nevydrzel a dal reset.

Po resetu nichts. Tvrdosijne sviti SKODOVKA a na ni nahore cerveny pruh ze nemuze boot a dole taky at zandam SWL-CD

Toz sem to udelal

Postup byl stejnej ale tentokrate to samo skoncilo videl jsem jeste 77procent a pak uz sel jist o) (nevim kde pac cekat u auta sem nextel) a vysledek byl SWL ERROR Error-VuC-Library load failure.

Nu coz nic neslo a tak reset. Zajimave ze pak uz podruhe nesel dotykac takze mezi OK Cancel sem posouval sipkama o)

Vysledek je opet uvodni logo, nahore cervena dole cervena ale co hur ta sv... nejde ani OFF o(

Poradi mi nekdo ? Bud kde sehnet SW co to ,,zlomi,, a nebo kde v Praglu je nejaky sikula co to zlomi a je za ,,lidovku,,

Dekuji pekne pratele, je mi smutno. Pouceni neflashuj co te nepali a co beha...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak, mam pocit, ze to tu jeste nezaznelo. Pokud mate firmware s hlasovym ovladanim, je mozne prehravat dvd za jizdy bez nutnosti hw odbloku obrazu. Postup je nasledujici:

1) pustit DVD, rozjet se aspon na rychlost, kdy se objevi zprava o tom, ze se nejde divat na dvd, zastavit

2) rychle za sebou zmacknout tlacitko pro hlasove ovladani a pak tlacitko "tone"

3) znovu se rozjet - dvd uz hraje s obrazem i za jizdy, i kdyz zastavime a znovu se rozjedeme

Editováno: , autor: Tragedie_v_JZD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už to tady zaznělo a mě se to zdá nepoužitelné.

Funguje mi to jenom když nastartuju, DVD hraje a dám tlač. hlas a potom tone. Rozjedu se a DVD hraje.

ALE jen do té doby než chci upravit hlasitost nebo cokoliv jiného. Potom tak skočí obrazovka TONE.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...