Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

Si byl navstivit Alesia? ;) Skoda tech fotek...

Alesia osobně neznám, jen jsem slyšel, že je to machr na audio, video, navi a comm ve Škodovkách. Já se o tuto navigaci zajímám pro můj VW Passat B6. U VW se tato navigace jemnuje RNS510 a od druhé poloviny dubna je možné ji objednat pro Touran (ostatní modely až od 45. týdne). Informace, které se ke mně dostaly jsou poskládané z několika stran: jeden známý ze Škodovky, jeden známý z VW a z německého fóra o VW. Myslím, že během dvou týdnů se Trinaxy (resp. RNS510) začnou objevovat a budeme tu mít dostatek fotek.

Mimochodem, mám krátké video této navigace. Je to formát MP4, má to asi půl minuty a 3,5 MB. Rád bych vám to sem dal, ale nemám jak, když je příloha omezena na 1 MB. Pokud máte nápad jak s tím sem, dejte vědět...

Alesio je hlavně obchodník :)

Jinak to video jedině nahrát na jiný server (co třeba YoTube nebo jak se to jmenuje) a dát sem odkaz?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak to video jedině nahrát na jiný server (co třeba YoTube nebo jak se to jmenuje) a dát sem odkaz?

Tak jsem to dal na YouTube. Můžete to vidět na adrese

. Nečekejte od toho videa ale žádné zázraky, prosím.

Pro zajímavost, toto je položka z ceníku pro VW Touran:

Navigační systém "RNS 510" s barevným displejem, multifunkční ukazatel "Plus", rádio 4 x 20 W s 8 reproduktory. Barevné zobrazení mapy při vloženém navigačním DVD, prostorové znázornění 3D, ovládání dotykovým displejem, doporučení trasy znázorněné na displeji multifunkčního ukazatele nebo displeji navigace, hlasové doporučení trasy (pouze ve světových jazycích), dynamické navigování přes TMC, GPS střešní anténa, integrovaný harddisk 30GB, navigační DVD pro západní Evropu včetně ČR (nelze v kombinaci s USB rozhraním nebo přípravou pro iPod) ...... cena 72 800 Kč..

Zajímavá je informace, že bude mluvit jen ve světových jazycích.

Co se týče toho pokrytí mapami Navteq a TeleAtlas, měl jsem možnost porovnat práci navigace v Audi RS4 r.v. 2007 (Navteq) a Volkswagen Passat B6 r.v. 2007 (TeleAtlas DVD) v okolí Brna a nedají se srovnat. Navteq nezná ulice v menších městech a nezná ani některé silnice II. třídy. Naopak TeleAtlas znal ve verzi 2006/2007 i relativně nové kruhové objezdy a ulice ve městech pod 10.000 obyvatel (ve verzi 2007/2008 prý zná už i čísla domů v těchto malých městech). Během dvou/tří týdnů bych měl mít možnost otestovat RNS510 (Trinax) v praxi a rozhodnout se pro ni nebo pro "starou dobrou" RNS MFD DVD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To snad nedopusti ve Skodovce, ze by prodavali navi s takovym blbym pokrytim... :wacko:

Taky jsem si to myslel, ale kdo ví jak to je...

Uz by to chtelo nejakej poradnej test...a hodne fotek!!! :wub: Jen ty mapovy podklady... :unsure: Snad neudelaji (neudelali) soudruzi z Boleslavi chybu!!

Editováno: , autor: Zdenek Dolezel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To snad nedopusti ve Skodovce, ze by prodavali navi s takovym blbym pokrytim... :wacko:

Taky jsem si to myslel, ale kdo ví jak to je...

Uz by to chtelo nejakej poradnej test...a hodne fotek!!! :wub: Jen ty mapovy podklady... :unsure: Snad neudelaji (neudelali) soudruzi z Boleslavi chybu!!

Snad ne, dneska když jsem jel jsem si zase říkal jak moc chci dotykovku+přehrávání DVD...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo by nechtel :wub: to ja taky... -_-

Asi budu hodnej a budu šetřit a pořídím si jí, jen si musím srovnat vše co o ní vím a co chci vědět a vytáhnout ty info z Alesia a bude:-)

Taky to tak vidim!! :palec2:

Editováno: , autor: Zdenek Dolezel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak chlapi ja uz ji mam a je to pecka este sem to cely neodskousel ale treba ta dotykova obrazovka je neco perfektniho skusil sem to dvd a krasne prehrava filmy skousel sem i palenku z miho panasoniku a perfektne hraje rezim obrazu se da prepinat 16-9 a4-3 az prubnu navi dam vedet je to ale fajnovka...

A ta navi mě vážně zajímá, měl jsi předtím jinou navi abys mohl porovnávat? Řešíme tu totiž kvalitu mapových podkladů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoď sem nějaké fotky. :p

zejtra az bude chvilka tak ji nafotim zatim ji mam jen na stole do auta teprve pude chci ji totiz do mojeho auta a tam je drobet problem mam totiz sharana ale snad se podari..

Nafoť jí aspoň zaplou, na stole vyplou jí tady někde máme :)

Nejlip natocit video pri prehravani nejakyho toho filmiku... :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoď sem nějaké fotky. :p

zejtra az bude chvilka tak ji nafotim zatim ji mam jen na stole do auta teprve pude chci ji totiz do mojeho auta a tam je drobet problem mam totiz sharana ale snad se podari..

Nazdar,mam take Sharana a premyslim o teto navi. Ted tam mam MFD, jak budes resit zapojeni?Predem dik ;)

P.S. take prosom o foto...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...