Přejít na obsah

Mlhovky corner - kdo má?


George Couser

Doporučené příspěvky

  • o 3 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Ja sa s tým práve trápim.

Nakolko to mám na FI napojené, všetko fachá ale moja stará BSG a Gateway mi neumožnila sa dostať na adresu 55 ktorá je vlastne RJ cornerlight.

Kúpil som BSG s indexom F presne takú ako v Roomstri, na adresu 55 sa dostanem, ale neni možné kódovanie.

Mám však len cornerlight bez adaptívnych svetlometov, takže neviem ako sa chová RJ s adaptívnymi svetlometmi.

Jediná možnosť je možnosť 16 Secure Login alebo niečo také a tam neviem PIN.

Nie je tu niekto kto vie ten PIN? alebo vie zistiť?

Po výmene BSG mi nefunguje trippling !!! a s tou istou RJ na FI ktorá ju má od výroby trippling funguje. Teraz neviem čo už :-(

Nastaviť ale vyššiu rýchlosť asi nepojde, stiahol som si "lbl" súbory k VAGCOM a v možnostiach kódovania boli len možnosti áut (Passat, Leon...) mimo to som nenašiel "lbl" súbor pre našu RJ ale len podobné s rozdielnym prvým číslom - 5M0 narozdiel od 5J0.

Corner funkcia hmloviek funguje len do 40 km/h. Neda sa nastavit vyssia rychlost, pri ktorej by este corner funkcia fungovala? Taka 60-tka by bola lepsia...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trosku OT

Prosim vas nemůže mi někdo z etky zjistit cenu toho černého plastu co se zacvakává do mlhovek? Potřebuju ale na kulatý typ mlhovek. Diky moc

Číslo dílu náhodou nemáš ? Pokud myslíš "Kryt pro světlomet mlhový", 5J0 853 665 - levý a 5J0 853 666 - pravý (viz č. 13) potom je cena 214,50.

post-12554-1199484446_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
Zdeny: Nemal by byť problém. Ak dobre pozerám, tie Scout hmlovky sú tie isté ako pre Corner, dokonca aj ich cena je rovnaká, ako u tých bežných okrúhlych. Ľavá = 5J0 941 701, pravá 5J0 941 702, obe po cca. 1800 Sk plus 2x žiarovka H8 35W.

Dekuji, Igor, pomohl jsi mi :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám dotaz už někdo dokodovával corner funkci mlhovek na roomstra . byl jsem o víkendu na montáži tempomatu a Honza72 mě řekl , že v mém případě výbavy by to měla být jenom otázka dokodování, tak se ptám zda to již někdo zkoušel nebo nad tím také uvažuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...