Přejít na obsah

samo svitici spz


Schlumpf

Doporučené příspěvky

Konecne zadny problemy s osvetlenym na zadny spz.

mame tady ted ramecek jakej prosvity znacku a timpadem clovek uz nepotrebuje

zadny svetilka na spz, to znamena ze si muzeme vzadu krasne hrat. a je to povoleny.

a to ted kdyz mam hotovy viko kufru, to kdybych vedel tak to zavarim komplet a muzu si udelat magneticky sundavaci spz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konecne zadny problemy s osvetlenym na zadny spz.

mame tady ted ramecek jakej prosvity znacku a timpadem clovek uz nepotrebuje

zadny svetilka na spz, to znamena ze si muzeme vzadu krasne hrat. a je to povoleny.

a to ted kdyz mam hotovy viko kufru, to kdybych vedel tak to zavarim komplet a muzu si udelat magneticky sundavaci spz.

Tak to ukaz... -_--_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejlepší zatemnění je jí (jako) ztratit :-) většina měření a focení probíhá ze předu... jsem zatím bez bodu, ale jakmile něco přijde za rychlost, tak jde přední SPZ dolů, nechci jezdit jak kokot a dodržovat přesně předepsanou rychlost, neb stane se tak podruhé a jsem bez papírů bez ohledu na počer bodů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejlepší zatemnění je jí (jako) ztratit :-) většina měření a focení probíhá ze předu... jsem zatím bez bodu, ale jakmile něco přijde za rychlost, tak jde přední SPZ dolů, nechci jezdit jak kokot a dodržovat přesně předepsanou rychlost, neb stane se tak podruhé a jsem bez papírů bez ohledu na počer bodů.

jj natom neco bude a co kdyz te chytej, ze nemas RZ? :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejlepší zatemnění je jí (jako) ztratit :-) většina měření a focení probíhá ze předu... jsem zatím bez bodu, ale jakmile něco přijde za rychlost, tak jde přední SPZ dolů, nechci jezdit jak kokot a dodržovat přesně předepsanou rychlost, neb stane se tak podruhé a jsem bez papírů bez ohledu na počer bodů.

jj natom neco bude a co kdyz te chytej, ze nemas RZ? :huh:

Budes delat ze vo tom nevis, budes se strasne divit a premejslet jesi ti ji nekdo ukrad nebo jesis ji nekde ztratil. Hlavne nerikat ze o tom vis :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jezdil jsem bez přední SPZ asi půl roku a jebali mě jenom jednou, pak jsem si tam nalepil samolepku SPZ a to je sralo nejvíc :) to mě stavěli pořád a dávali pokuty... asi je lepší tam nic nemít.. :D

Ale teď v době bodového systému nevím nevím, tenkrát to bylo jedno...

Editováno: , autor: Speedy20V
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Body za to, že ti během jízdy upadla SPZ, protože ti jí někdo poladil koulí? podívej se nejdřív, za co můžeš dostat body. Není šroubovaná, je na plastové podložce, nelze vyloučit, že před jízdou tam byla, a nebo to právě jedu nahlásit, že mi zmizela na příslušné oddělení PČR :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejlepší zatemnění je jí (jako) ztratit :-) většina měření a focení probíhá ze předu... jsem zatím bez bodu, ale jakmile něco přijde za rychlost, tak jde přední SPZ dolů, nechci jezdit jak kokot a dodržovat přesně předepsanou rychlost, neb stane se tak podruhé a jsem bez papírů bez ohledu na počer bodů.

A proč bys tak jenom jezdil? :p Jinak když se ti chce pořád platit 450. Jinak budeme předpokládat, že zjistit minulou značku auta nejde, ju lol

Na druhou stranu by ale bylo škoda ochudit se o tvoje hodnotný příspěvky, fakt před tebou smekám :fakac:B)

Editováno: , autor: Jirik.DC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...