Přejít na obsah

(Auto)fólie


Octavian1

Doporučené příspěvky

Nazdar všichni, nedávno sem si udělal radost a pořídil novou dvojkovou octavu v kombiku 1,9TDI 77kw. Přemýšlím o nalepení folií na skla jaký je na folie váš názor??? Díky všem za rady a názory.

A jakou doporučuješ udělat prostupnost světla?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je asi na každym,dle vkusu...ale správně na předních by snad nemělo být jak 30%..ale víš jak to je :)

Já používám ty od VW sunset a ty jsou jen v jedné tón.variantě.

Jojo díky moc. Já sem viděl takoví hezký co nahore přechazely do barevnýho pruhu bylo to na červené oktávě a bylo to super. Nevíte někdo co je to za provedení??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až na ty 18"kola máme Luke totožný auta,mám taky v laku i lišty+fólie a v první moment jsem myslel že je to moje auto na té foto :)

Tak vidím podle fotky co poslal Luke na svoji krasavici že zůstanu u klasickyho černýho odstínu fólie. Luke ještě mam jeden dotaz ten přední nárazník mas uplně celej v barvě?? Podle fotky to vypadá že máš nalakovaný i ten spodmí plast. Nevim možná se mě to jenom zdá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vidím podle fotky co poslal Luke na svoji krasavici že zůstanu u klasickyho černýho odstínu fólie. Luke ještě mam jeden dotaz ten přední nárazník mas uplně celej v barvě?? Podle fotky to vypadá že máš nalakovaný i ten spodmí plast. Nevim možná se mě to jenom zdá.

Luke mm stejný dotaz,máš u nárazníků lakované i ty spodní plasty :-)?A mohl by si sem přihodit prosím fotku ze předu i ze zadu,díky moc :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj kluci, mám v laku komplet všechny černý plasty, tzn i ty spodky předního a zadního nárazníku

lepší fotky bohužel nemám, snad vám budou stačit

Luke to je supr kára!!!!!!! Co na ty 18ky říkají kuláče a podvozek?? Ty lyšty jsou přelakovaný ty původní nebo jsou to nejaky jiný třeba jak na RS???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na 18kách mám odjetý dvě sezony, takže takových 40-50tis km a zatím je všechno uplně v pohodě, mám i ten sportovní podvozek eibach z originálního příslušenství škoda, protože jinak to byla neskutečná koza, protože původně byla holka na 16kách, takže na tom nejvyššim podvozku. ale jak říkám, zatim všechno v naprostým pořádku. ty lišty jsou lakovaný nový, původně jsem si myslel, že přelakovali starý, ale nakonec prej lakovali novou sadu a jsou to klasický lišty původní. já se přestavbě na RS bráním, takže kromě kol tam není z RS nic, koncovka je klasická škodovácká na TDI

jinak děkuju za pochvalu :)

Editováno: , autor: Luke288
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na 18kách mám odjetý dvě sezony, takže takových 40-50tis km a zatím je všechno uplně v pohodě, mám i ten sportovní podvozek eibach z originálního příslušenství škoda, protože jinak to byla neskutečná koza, protože původně byla holka na 16kách, takže na tom nejvyššim podvozku. ale jak říkám, zatim všechno v naprostým pořádku. ty lišty jsou lakovaný nový, původně jsem si myslel, že přelakovali starý, ale nakonec prej lakovali novou sadu a jsou to klasický lišty původní. já se přestavbě na RS bráním, takže kromě kol tam není z RS nic, koncovka je klasická škodovácká na TDI

jinak děkuju za pochvalu :)

To máš pravdu a souhlasím s tebou dneska má skoro každej předělaný nárazniky z RS. Já sem uvažoval o originál sport paketu ale na kombi dělaji jenom přední nárazník, tak nevím jak to dopadne. Jinak koncovku mám taky stejnou a stejně jak ty su naštvanej že na TDI nejde ta oválná. A dneska sem nalepil ochraný lišty prahů taky originál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty, já už ani moc naštvanej nejsem, tyhle koncovky taky nejsou k zahození, pořád lepší než ty origo hrůzy zahnutý dolu. jinak prahový lišty mám taky, dobrá věc

No já sem to špatně napsal naštvanej to není to praví slovo. Já jenom že ta oválná by se mě libila víc :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...