Přejít na obsah

Co poslouchate za muziku?


Kokeš

Doporučené příspěvky

  • o 5 měsíců později...
7 godzin temu, virtual napisał(a):

@Pawouk@Skodzinek Záleží na náladě, a taky kdy a kde jedeš. V přírodě, na zatáčkovité cestě je Ambient/Chill v poho, v noci na dálnici to uspávací efekt mít může. BTW S přibývajícími léty tu nejenergičtější hudbu do auta už taky moc nevolím, i s ohledem na spolucestující...

 

Uplne souhlasim. Taková energická hudba může být po chvíli i trochu únavná. A pak se ti chce také spát 😀

 

1 godzinę temu, VeteranChild napisał(a):

Jako takovou uklidňovací/odpočinkovou skladbu si občas pustím třeba tohle:

 

Je to v pohode! 🙂👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

před 4 minutami, Bikes napsal:

jeden bod pro pavoučka :)

Tvl, trefil jsem to. Věděl jsem Belmonda, jen jsem si nebyl jist názvem filmu.

 

Tu divočinu taky nemusím pořád. Ale na rave jsem prakticky vyrostl. Nicméně v autě mám všechno možné. Poslouchám mnoho stylů. Preferuji elektroniku. Nicméně kytary také nejsou špatné. Z každého ale jenom něco. Takže zhruba od Dead Can Dance přes shoegaze po Ministry. A všechno mezi tím. :kol-48:
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 minut temu, Pawouk napisał(a):

 

Tvl, trefil jsem to. Věděl jsem Belmonda, jen jsem si nebyl jist názvem filmu.

 

Tu divočinu taky nemusím pořád. Ale na rave jsem prakticky vyrostl. Nicméně v autě mám všechno možné. Poslouchám mnoho stylů. Preferuji elektroniku. Nicméně kytary také nejsou špatné. Z každého ale jenom něco. Takže zhruba od Dead Can Dance přes shoegaze po Ministry. A všechno mezi tím. :kol-48:
 

 

A dobre. Nejdulezitejsi je, aby hudba byla dobra. Protoze hudba, nezavisle od stylu, muze byt dobra nebo ne. Dead can dance... Ty jsi ze stare dobre skoly.... 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...
Godzinę temu, TOMUS napisał(a):

Bo ji nerozumiš. Proto Ti vadi :)

 

Protože to byla asi otázka hlavně pro mě, odpovím ti. Bohužel to udělám upřímně, protože mě k tomu nutís. Odpověděl bych ti úplně stejně jako Pavel. Není to Pavel, kdo této hudbě nerozumí, jen to ty nechápes, že tato hudba je totální sračka. Tady bohužel není prostor, abych ti to vysvětloval a už vůbec se mi do toho nechce. A upřímně, trochu se stydím (nicmene jsem z PL), že se tu zase snažíš propagovat tyhle sračky, ale zřejmě ti ještě nedošlo, že se tady skoro všichni těmto sračkám jen smějí. Jako většina lidí v PL. SH, toto není televize minulé vlády v Polsku 😃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...