Jump to content

Co poslouchate za muziku?

Kokeš

Recommended Posts

• 5 months later...

@Pawouk@Skodzinek Záleží na náladě, a taky kdy a kde jedeš. V přírodě, na zatáčkovité cestě je Ambient/Chill v poho, v noci na dálnici to uspávací efekt mít může. BTW S přibývajícími léty tu nejenergičtější hudbu do auta už taky moc nevolím, i s ohledem na spolucestující...

• Pozitivní 1

před 20 hodinami, Skodzinek napsal:

Proste poslouchejte.

Taky spíš v autě poslouchám větší "probouzečky", ale tohle je fakt super. 🙂

Jako takovou uklidňovací/odpočinkovou skladbu si občas pustím třeba tohle:

• Líbí se mi 1
  • Pozitivní 1

7 godzin temu, virtual napisał(a):

@Pawouk@Skodzinek Záleží na náladě, a taky kdy a kde jedeš. V přírodě, na zatáčkovité cestě je Ambient/Chill v poho, v noci na dálnici to uspávací efekt mít může. BTW S přibývajícími léty tu nejenergičtější hudbu do auta už taky moc nevolím, i s ohledem na spolucestující...

Uplne souhlasim. Taková energická hudba může být po chvíli i trochu únavná. A pak se ti chce také spát 😀

1 godzinę temu, VeteranChild napisał(a):

Jako takovou uklidňovací/odpočinkovou skladbu si občas pustím třeba tohle:

Je to v pohode! 🙂👍

• Pozitivní 1

před 4 minutami, Bikes napsal:

jeden bod pro pavoučka :)

Tvl, trefil jsem to. Věděl jsem Belmonda, jen jsem si nebyl jist názvem filmu.

Tu divočinu taky nemusím pořád. Ale na rave jsem prakticky vyrostl. Nicméně v autě mám všechno možné. Poslouchám mnoho stylů. Preferuji elektroniku. Nicméně kytary také nejsou špatné. Z každého ale jenom něco. Takže zhruba od Dead Can Dance přes shoegaze po Ministry. A všechno mezi tím. :kol-48:

5 minut temu, Pawouk napisał(a):

Tvl, trefil jsem to. Věděl jsem Belmonda, jen jsem si nebyl jist názvem filmu.

Tu divočinu taky nemusím pořád. Ale na rave jsem prakticky vyrostl. Nicméně v autě mám všechno možné. Poslouchám mnoho stylů. Preferuji elektroniku. Nicméně kytary také nejsou špatné. Z každého ale jenom něco. Takže zhruba od Dead Can Dance přes shoegaze po Ministry. A všechno mezi tím. :kol-48:

A dobre. Nejdulezitejsi je, aby hudba byla dobra. Protoze hudba, nezavisle od stylu, muze byt dobra nebo ne. Dead can dance... Ty jsi ze stare dobre skoly.... 😄

Dovolte mi, ze přidam kousky naší legendy 70', skupiny SBB, která byla v té době také populární v CZ a mnoha dalších zemích. Polský progresivní rock v celé své kráse. Přečitěte si české prispevky 🙂

• Pozitivní 1

• 4 weeks later...