Přejít na obsah

klepaní řízení


Lala

Doporučené příspěvky

Byl jsem u mechanika s tím, že mi vymění táhla řízení, jsem myslel, že jsou vybité, při přejíždění nějakých nerovností (ale ne vždy) mi něco klepe, a při sundání manžety a zahýbaním se ukázalo, že to nechodí v táhlu ale přímo v řízení??? Řešil to někdo z vás?? A nevíte náhodou na kolik by vyšlo řízení starší???

Pokud už tady něco takého je tak se omlouvám jsem zkoušel hledat, ale nic jsem nenašel!! -_-

Kosti mám vyměněné a stabilizátor je o.k.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono to klepe jen při přejezdu nějakých nerovností ale ne vždy! Prostě jsem myslel že to jsou ty tyče řízení ale při sundání manžety a zahýbáním s tím tak v tyčce řízení to bylo pevné a chodilo to v řízení :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono to klepe jen při přejezdu nějakých nerovností ale ne vždy! Prostě jsem myslel že to jsou ty tyče řízení ale při sundání manžety a zahýbáním s tím tak v tyčce řízení to bylo pevné a chodilo to v řízení :(

Ja to pocujem pri stojacom aute, (bez chodu motoru) ked striedavo-sekavo skusam volantom pootocit doprava,dolava. Vtedy je to znatelne a to dost.

Na ktorej strane to mas vobec vytlcene????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...