Přejít na obsah

Referenční vozy a dovoz aut


Hoblik

Doporučené příspěvky

Zdravím Vás ač jsem hledal jak jsem hledal, tak jsem nenašel nějaké téma kde bych našel odpověd na svou otazku ohledně referenčních vozu škoda....existuje nějaká stránka případně nějaká osoba která má na starost informovat o nových nabídkách referenčních vozů přimo ze škodovky ???

Hledám nové auti, a todle se mi zdá jako dobra varianta než autobazary atd....

Mimo to si hraju s myšlenkou dovézt auto z západní Evropy, základní informace už jsem si zjístil, jak to zhruba probíha po legislativni stránce, ale jistě existuje mnoho fíglu které nejsou nikde psané cerne na bílem. Proto vás prosím jestli je někdo odborník resp už nekdy něco tako spáchal....asi mi těžko tady bude někdo psát své know how, protože existuje mnoho lidi co se tim zivi ale jejich sluzeb vyuzivat prozatim nehodlám...

Díky za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar - hele ja mam referencku primo ze skody (ne pres nejaky bazar-jak to tak byva a ani to nedoporucuju!!) a max. v pohode - jsou tam pekny slevy

Podle toho co vim tak zadny oficial. web na seznam aut primo neni - ja vzhledem k tomu, ze tu moji referencku mel znamej s kterou s ni jezdil jenom on (a ja :t ) tak potom ve skodovce rekl, ze oni ma zajem (predkupni pravo) a bylo hotovo - do papiru jsem se uvedl ja a konec - nikoho vic nezajimalo.....

Driv abys mohl toto udelat tak jsi musel byt zamestnanec Skody nebo z rodiny - to uz ted padlo ale taky to slo "nejak udelat" ..... (viz. ja)

osobne jiz nikdy jinak - u znamiho, kterej ma moznost sluzebaku tak mu nakonfigurujes karu co chces a za 1 rok s 25000km ji mas za daleko lepsi cenu!!

takhle sem poresil karu ja a uz nikdy jinak - pokud to teda pujde :palec2:-_--_--_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne primo ja, ale kamarad kupoval referencak na Auto Jarov. Je proste uplne nejlepsi mit nejaky kontakt, at uz pres kamaradovo kamarada, protoze se proste chovaji jinak a to je naprosto jasne. Auto mu podrzeli, dali bokem, zdarma nakodovali veci, ktere u OII jdou co on chtel a jeste dostal slevu z ceny, ktera na aute byla, coz by asi jiny clovek nedostal. Proste to byl znamy pres jeho znamy :D a byl vazne ferovy...

Pokud premyslis o bazaru, tak to uz je 100x lepsi jit do te Skodovky pro referencak i bez znameho, daji ti primo jejich zaruku a NEMELO, opakuji NEMELO by to byt leva! ;);)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kucí, taky jsem přemejšlel nad referenční OIIRS, ale nějak se mi nedaří sehnat:( Mám jen strach, že kdybych koupil referenčku RS, tak že bude hodně honěná, nemám z toho dobrej pocit a asi moc RSek coby referenček neni :( Problém je, že mě docela tlačí čas a když jsem nesehnal referenčku, tak si asi o víkendu dojdu objednat funglovku(musim na úvěr :( ), ale jináč to nejde... Nevíte někdo o nějaký referenčce????? Díkes

Editováno: , autor: Kuči
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...
  • o 7 měsíců později...
Zdravím Vás ač jsem hledal jak jsem hledal, tak jsem nenašel nějaké téma kde bych našel odpověd na svou otazku ohledně referenčních vozu škoda....existuje nějaká stránka případně nějaká osoba která má na starost informovat o nových nabídkách referenčních vozů přimo ze škodovky ???

Hledám nové auti, a todle se mi zdá jako dobra varianta než autobazary atd....

Mimo to si hraju s myšlenkou dovézt auto z západní Evropy, základní informace už jsem si zjístil, jak to zhruba probíha po legislativni stránce, ale jistě existuje mnoho fíglu které nejsou nikde psané cerne na bílem. Proto vás prosím jestli je někdo odborník resp už nekdy něco tako spáchal....asi mi těžko tady bude někdo psát své know how, protože existuje mnoho lidi co se tim zivi ale jejich sluzeb vyuzivat prozatim nehodlám...

Díky za odpovědi

Mám stejný problém. Ty si to teda vyřešil novým kouskem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hlavne Skoda nic nezataji - dostanes protokol o kompletnim stavu vozidla pri odebirani od sluzeb. majitele ze skody...... a tam primo mas vypsane kolik si a za co dostal slevy..... a jsou docela pekne :)

Tak s tímto musím jen souhlasit, asi před rokem jsem kupoval taky Octavii 3roky starou přímo od oficiálního prodejce Škody v Trutnově a byl jsem max. skokojen. Dostal jsem veškeré informace, záruky a ještě mě několikrát kontaktovali a ptali se jak jsem spokojený, jestli nemám problémy a tak. Do dnešního dne max. spokojenost, žádné problémy a stav perfektní. Příště to udělám zase tak a mám klid, že to není bourané, ukradené , stočené Km atd. :palec2::)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Chtěl bych se zeptat na rozdíl mezi předváděcím a referenčním autem....

Chápu to dobře tak, že referenčním vozem jezdí zpravidla jeden člověk, tedy nepoužívá se jako předváděcí vozidlo, kde se vystřídá kde-kdo. Znamenalo by to tedy, že referenční vozidlo by mohlo mít lépe zajetý motor....?

Prosím kdo z vás to ví, tak mi pro případně potvrďte nebo vyvraťte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja jsem se svou prvni referenčkou OII RStdi ze škodovky nebyl spokojeny.Pote co jsem zistil že byla po několika nasobnem přelakovani.Po pul roce hadani se škodovkou a se Havexem mi ji vymnenili za RSfl.Je to referenčka-(spiš novynařske auto)co jsem si zjistil sam,ktere prohanel i Kopecky.Tak uvidim jestli to bude už ok ale vypada že snat jo,a navic je ješte dalši 3roky v zaruce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych se ještě zeptat, zda máte zkušenost se získáním další slevy z inzerované ceny referenčního vozu....

V diskuzi zaznělo, že pokud tam měl někdo známého že to šlo... Což by znamenalo, že prostor pro smlouvání zůstává.....

Má někdo zkušenost, že mu ještě snížili cenu a o cca kolik % se vám to podařilo? Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...