Přejít na obsah

Nepravidelné otáčky při volnoběhu


JendaBenda

Doporučené příspěvky

Ahoj,

mám problém s otáčkami při volnoběhu. Někdy když vyřadím a zastavím, tak se motor začne klepat a vydávat zvláštní zvuky.

Když se podívám na ručičku ukazatele otáček, tak také kolísá. Dělá to při teplém i studeném motoru.

Jinak motor jede super, mám 1,9 TDI 81KW r.v.98

Dík za pomoc, jsem z toho vážně na nervy :help::help::help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

mám problém s otáčkami při volnoběhu. Někdy když vyřadím a zastavím, tak se motor začne klepat a vydávat zvláštní zvuky.

Když se podívám na ručičku ukazatele otáček, tak také kolísá. Dělá to při teplém i studeném motoru.

Jinak motor jede super, mám 1,9 TDI 81KW r.v.98

Dík za pomoc, jsem z toho vážně na nervy :help::help::help:

Napíchnout a zkontrolovat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No zvaž co dál, takhle na dálku se to špatně identifikuje. Chce to dobrého mechanika a hlavně se vyhnout škoda servisu, protože to s tebou šlehne, až ti řeknou cenu. Dvouhmotový setrváky jsou prostě na h.... a sypou se. Hledej tady na fóru nebo na dieselpower fóru. Teď jsem tam viděl na prodej celé sady(setrvák, lamela, přítlačák) okolo 10t.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak opravit se to nedá a nekupuj jetý, nejde určit v jakém je stavu. Hodně štěstí...

Nekupovat jetý je fajn rada. Já bych si vybral ve funglovce supa 2.8 benzín, akorát bych to nechtěl platit a živit.

Ale vážně, i u ojetiny se dá pořídit dobrá koupě. Chce to hlavně štěstíčko... ;)

Editováno: , autor: sitic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ale my se tady bavíme trošku o něčem jiném... Žádny model se jménem setrvák Škodovka zatím nenabízí lol

Jinak opravit se to nedá a nekupuj jetý, nejde určit v jakém je stavu. Hodně štěstí...

Nekupovat jetý je fajn rada. Já bych si vybral ve funglovce supa 2.8 benzín, akorát bych to nechtěl platit a živit.

Ale vážně, i u ojetiny se dá pořídit dobrá koupě. Chce to hlavně štěstíčko... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ale my se tady bavíme trošku o něčem jiném... Žádny model se jménem setrvák Škodovka zatím nenabízí lol
Jinak opravit se to nedá a nekupuj jetý, nejde určit v jakém je stavu. Hodně štěstí...

Nekupovat jetý je fajn rada. Já bych si vybral ve funglovce supa 2.8 benzín, akorát bych to nechtěl platit a živit.

Ale vážně, i u ojetiny se dá pořídit dobrá koupě. Chce to hlavně štěstíčko... ;)

Sorry, byl jsem včera myšlenkami jinde :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...