Přejít na obsah

Vrzající sedačka + praskani od palubky


treid

Doporučené příspěvky

Ahoj chtel jsem se zeptat neresil jste nekdo nasledujici problemy,

1/ vrzajici sedacka u ridice - mam sedacky z paketu Dynamic a vrze me pravdepodobne neco v operadle sedacky na nejakou chvilku vzdy pomuze pootocit kolesem pro naklon operadla ale za chvili to vrze zase ..

2/pri prudkem zrychleni na 1 - 2 rychlostni stupen me neco jakoby lupne nekde z predni casti auta nekdy se me zda ze je to nekde z prostredku ale spise v interieru .. napadlo me zdali nekdo nejak spatne neusadil plasty kdyz me montovali construct ale to je otazka .. je to bud jedno takovy prasknuti ale zavisi na tom jak moc pridam pokud hodne tak nekde je to tahlejsi a vice za sebou tusim ze me to udelalo uz i na zpatecku ...Deje se tak i pri prudkem brzdeni z nizke rychlosti.

Jinak samozrjeme neresim nejake drobne lupani z palubky atd.. ale tyhle dve veci me fakt s****

Budu rad za jakykoliv tip, Diky

EDIT: pardon spatna sekce muze nekdo presunout do Interieru ? diky

Editováno: , autor: treid
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě začalo lupat teď po ránu kdy je chladno a odpoledne jen co se ohřeje je to ok :( Je to v prostoru kapličky možná trochu na střed ... Co s tím? Auto je v záruce a tak se chystám na servis. Problém je, že mě to rozčiluje ráno po cestě do práce odpoledne je klid a teď jak to dokázat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

A nevíte, čím může být způsobený takový mírný polupávání při prvním náběhu klimatizace (myslím, když je vyplý ECON nebo se vypne).. vždycky to první minutku párkrát polupe různě po palubce a pak už vůbec. Když se pak zas při jízdě zapne ECON a vypne, tak nic, jen vždy poprvý. Nic strašnýho, s dieslem by to bylo asi i dost složitě zpozorovatelný, ale zajímalo by mě to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je ťažké povedať. Napadajú ma 2 dôvody. Jeden môže byť posun klapky, ktorá nastavuje teplotu vzduchu, tá vydáva také tichunké lupkanie keď sa posúva a druhá možnosť je pracovanie plastových dielov, ktoré sa po spustení klimatizácie začnú ochladzovať.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi technik ve Škodě řekl, že je to právě tím ochlazováním nahřátých plastů, ale že vadný to nemám, že už se s tím u OII setkal a to i mnohem silnějším lupkáním. Kdyby to pokračovalo dál v jízdě, tak je to na výměnu, ale když pouze ze začátku, tak je to normální a nemá smysl to řešit.

Editováno: , autor: OctII
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Praskavé zvuky z palubky: nevhodně zvolená kombinace materiálu větrací lišty pod předním oknem. Vyměněno v záruce bez problémů, od té doby klid. Jinak samozřejmě špína a bordel v autě, jako vždy když to dám do servisu.

Je na to nejake sdeleni? Robi mi to uz pol roka a za 2 tyzdne konci zaruka....poradte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Praskavé zvuky z palubky: nevhodně zvolená kombinace materiálu větrací lišty pod předním oknem. Vyměněno v záruce bez problémů, od té doby klid. Jinak samozřejmě špína a bordel v autě, jako vždy když to dám do servisu.

Je na to nejake sdeleni? Robi mi to uz pol roka a za 2 tyzdne konci zaruka....poradte

Ano je na to sděleni, tak rychle utíkej do servisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...