Přejít na obsah

Chyby na VAG


mirecoslav

Doporučené příspěvky

Zdravim, mám problém, motor z ničeho nic nedá víc než 3200ot/min koupil jsem si kabel a diag mi hlasi

VAG-COM verze: IHR 304.0

Autosoft

Číslo dílu řídícího modulu: 03E 906 033 A

Komponent a/nebo - verze: 1.2l/4V SIMOS3 G00HS4672

Kódodvání softwaru: 00021

Kód opravny: WSC 13765

Dodatečná informace: TMBJY16Y343919950 SKZ7Z0C2098380

2 Nalezeny chyby:

16725 - Snimac polohy vackovych hridelu: (G40) Nesmyslny signal

P0341 - 35-00 - -

18045 - Pohon datove sbernice Chybi odezva elektronickeho central.elektrickeho rozvodu

P1637 - 35-00 - -

Koupil jsem novy snimac vacky ale zadna zmena, nemate nekdo tip?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no dobře jestli to chápu je tam řetěz a napínací lišta ta je s plastu časem se zedře a nenapíná dost a pak to přeskočí. my jsme to dělali na tom silnějším motoru myslím že to byyl ten 47kW, anebo se mohlo stát že olej. čerpadllo je slabé a nemá tlak na dotlačení toho napínáku, nebo je sám napínak špatný, nejezdi do autor. servise a zeptej se jinde, myslím že tady na foru je někde topic co jse tomu věnuje.

moc se oto nezajímám bo mám jiný motor :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Dobrý den, rád bych se zeptal na vaši radu ohledně posilovače řízení. Byl jsem na AVG, protože mi začala svítit kontrolka serva, když sem byl s autem na geometrii. AVG napsalo chybu 00816 a tak mi řekli v servise, že mám jen dolít hydraul. kapalinu, tak sem to udělal a opravdu přestala svítit, ale po pár dnech se opět rozsvítila. Tak sem to znovu zkontroloval jestli tam něco neuniká, ale nádržka byla plná. Někdy se mi zdá, že jde trošku ztuha, ale většinou jen když parkuji, prosím vás o radu co stím asi může být děkuji.

Mám Fabia 1,9 TDI 2002 9OKw

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdravím chlapy jsem tu novej ale snad poradítě.

Mám Škoda fabia rok výroby 2000. 1.4 mpi 44kw napíchl jsem to na diagnostiku wag a zobrazují se mi tyto chyby:

16 556 řada válcu 1:systém odměřování paliva:systém příliš bohatý

16 518 řada válcu 1:systém odměřování paliva: žádná aktivita

16 514 řada válcu 1:chyba v elektronickém obvodu

Díky za rady

Editováno: , autor: Fabia2000
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj názor je ale ten že chyba s označením řada válcu 1, neznamená že to je zrovná 1.vstřikovač, zkusil bych těsnost vstřiků atd. zkus kouknout do DP, já řešil chybu 16554 taky to bylo něco s řadou valcu 1 a přehodli jsme vstřiky mezi sebou a pořád se to rozsvěcovalo a ta jedna a ta samá chyba, těsnost vstřiků byla ok. nakonec jsem zjistil že byl díravej vlnovec na výfuku vyměnil jsem a musím zaklepat ale zatím se chyba neobjevila a to jsou to už 2roky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DP je dílenká příručka. Jinak řada válců 1 opravdu neudává, že je vadný zrovna 1. vstřik, u Fabie to je vcelku jedna, ta má jenom jednu řadu válců, to je spíš pro víceválcové motory. Jinak vstřik prvního válce je ten vlevo když stojíš před motorem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

dneska projíždím VAGem svý auto a ejhle na adr. 09 Elektronika toto:

Číslo dílu řídícího modulu: 6Q2 937 049 B

Komponent a/nebo - verze: BORDNETZ-SG. 2S05

Kódodvání softwaru: 16396

Kód opravny: WSC 25852

1 Nalezeny chyby:

00907 - Regulace zatizeni pri zaberu

35-00 - -

a nejde smáznout

ve vis 3.0 mi nic nevypíše, setkal jste se stím někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...