Přejít na obsah

Chyby na VAG


mirecoslav

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Dobrý den objevila jse mě chyba na vagu tato chyba(číslo chyby 18047 snimač 1/2 polohy pedálu plynu-neverohodný signál G79/G185) neví někdo co stím?nový plynoví pedál už jsem koupil nepomohlo to.chyba jse projevuje tak že lítají otáčky a potom to spadne do nouzového režimu kde jse rozsvítí kontrolka EPC.za jakoukoli radu bud rád děkuji

Editováno: , autor: Kec91
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

obrázek se vkládá za použití "použít plný editor" => pod oknem s textem je Přiložit soubory => dáš Procházet a pak MUSÍŠ ještě stisknout tlačítko Přidat přílohu a počkat než ti zmiznou ty "přesýpačky", tak teprve zmáčknout Přidat odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

protože mě to napsalo chybu pedálu a když jsem ještě neměl vis tak mě hned napadlo koupit pedál nový protože jsem myslel že když to napíše chyba pedálu tak je to špatný pedál.jinač tuto chybu řeším už delší dobu asi tak rok ale až těd jsem jsi koupil diagnostiku takže jse můžu lépe informovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže nejšpíš to dát někomu kvalifikovanému protože doma to asi těžko proměřím a projdu.ale zajímaví je že mě to dělá spíše v létě než v zimě když bylo 30nad nulou tak to bylo skoro každý den ale ted v zimě je klid

Editováno: , autor: Kec91
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Hladal som na nete VIS prirucku ale nikde ju nemozem najst...DP je dielenska prirucka?

Chcem zdiagnostikovat motor na VW Polo rv 1999 pretoze sam od seba zhasina, potrebujem zistit tie skupiny a hodnoty velicin na ktore by som sa mal zamerat.

Editováno: , autor: juicy51
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tomhle labely nepomůžou, to jsou vlastně jen popisky. Optimální hodnoty v nich rozhodně nezjistí. :) Stačí se podívat na screen co tazatel poslal - také bez labelu a hodnoty tam jsou. Dole je také poznámka - Pouzijte VIS. Tam jsou uvedené hodnoty, jaké by měly být.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim chcem sa spytat ohladom chyby 00778 - Snimac uhlu rizeni (G85) ze ci stym ma niekto skusenosti je to vo Fabii 1,2 47kw 2004 to auto nema ani ABS tak chcem sa spytat ci stym treba nieco robit alebo to nevadi ... 

 

doplnene:

Adresa 09

-------------------------------------------------------

Rídící jednotka: 6Q1 937 049 D

Komponent: 0000 BN-SG. 1S34

Kódování: 17432

Opravna #: WSC 13765

1 Nalezeny chyby:

00778 - Snimac uhlu rizeni (G85)

49-00 - bez komunikace

 

Adresa 19

-------------------------------------------------------

Rídící jednotka: 6N0 909 901

Komponent: 003E GATEWAY CAN 1S34

Kódování: 00012

Opravna #: WSC 13765

1 Nalezeny chyby:

00778 - Snimac uhlu rizeni (G85)

49-00 - bez komunikace

Editováno: , autor: honduras23
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem se projel a dal tomu trochu za uši a co se nerozsvítí -> kontrolka emisí a opětovně 17559    po smazání ( 5 km)  běžnou jízdou po 80-100km , tak jsem zkusil ucpat výfuk  jediné co jsem viděl tak z poslední části výfuku  to syčelo / kouřilo jak přes cedník , ale od mechošů vím že by to nemělo mít vliv je to až za 2. sondou a na vlnovec jsem přes ten kouř neviděl tak nevím i jestli vlnovec .

 

Lambdy , a filtry, čerpadla jsou OK

mě jedině napadá jestli to nedělá výfukový soustava nebo ŘJ motoru (ukazuje vám na měřených hodnotách skupina 14 a 15 vynechání hoření ve válcích ? mě ne jen něco jako 048 000 000 - formát není k dispozici ale to je vedlejší)

 

než to začalo házet tuto chybu  tak první chyba vůbec byla 16786 - zpětné vedení výfukových plynů prutok příliš velký a už se to nikdy neukazalo ted  jen 17559   už asi po 50-té , nejvíc mě štve že to hodí no nouzového režimu a auto je zdechlé jak nevím co (když jedu sám tak to nevadí ale kdyz vezu plně obsazené auto tak je to děs ( nedá se předjíždět)

 

nějaký veterán který poradí?  Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...