Přejít na obsah

Ofuky na přendí dveře...ano či ne?


jiri26

Doporučené příspěvky

Chci si pořídit ofuky na přední dveře ( resp. větrné clonky), ne kvůli desingu, ale kvůli funkčnosti a lepšímu - tiššímu větrání. Má to smysl, má te to někdo a jste s tím spokojení?

Nedělají ještě větší hluk třeba v 80-90km/h?

Díky za radu.

Jirka

Editováno: , autor: jiri26
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci si pořídit ofuky na přední dveře ( resp. větrné clonky), ne kvůli desingu, ale kvůli funkčnosti a lepšímu - tiššímu větrání. Má to smysl, má te to někdo a jste s tím spokojení?

Nedělají ještě větší hluk třeba v 80-90km/h?

Díky za radu.

Jirka

Jestli si je budeš kupovat, tak jedny bych tady měl, fungují v pohodě u elektricky ovládaných oken, ne jako některé, u kterých jsou problémy.

Hluk to větší podle mě určitě nedělá. A neprší ti do auta, když máš trošku otevřené okno :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci si pořídit ofuky na přední dveře ( resp. větrné clonky), ne kvůli desingu, ale kvůli funkčnosti a lepšímu - tiššímu větrání. Má to smysl, má te to někdo a jste s tím spokojení?

Nedělají ještě větší hluk třeba v 80-90km/h?

Díky za radu.

Jirka

Jestli si je budeš kupovat, tak jedny bych tady měl, fungují v pohodě u elektricky ovládaných oken, ne jako některé, u kterých jsou problémy.

Hluk to větší podle mě určitě nedělá. A neprší ti do auta, když máš trošku otevřené okno :palec2:

Já mám ofuky i vzadu a větrání s nima je super i za deště. Někdy mám trochu problém dovřít okna v elektrice, ale už jsem to vychytal a bez problémů. Jsou tam totiž takové zobáčky a jak okno automaticky na tyto zobáčky narazí spustí se automaticky zpět. Někdy to je O.K. a někdy to blbne, ale není problém to vychytat. Teď je vše O.K. a jsem spokojen. Ofuky doporučuji. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem si dával ofuky na Felicii a bylo to super větrání. Tolik to nefoukalo a bylo to trochu tiší. Pokud nemáš klimatizaci a ani střešní okno, je to dobrá věc. Já je na Oktavu je dávat nebudu, mám klimatizaci a když jsem trochu alergický na pyl, tak jedině klima a pylový filtr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja je mel,ale blblo to el dovirani oken,kdyz jsem to zespodu zackvakl nahoru,tak to u konce narazilo a jelo dolu a to jsem ty plisky mel vyhozene,kdyz jsem to pomalu doviral,tak ok,dost trpi stahovacka,prece jenom je to dost napruzene pri dovirani,ted jsem to sundal kvuli foliim,jedina vec byla pro me plus a to za deste jsem mohl vetrat,jinak ja davam minus,mel jsem je od Heka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci si pořídit ofuky na přední dveře ( resp. větrné clonky), ne kvůli desingu, ale kvůli funkčnosti a lepšímu - tiššímu větrání. Má to smysl, má te to někdo a jste s tím spokojení?

Nedělají ještě větší hluk třeba v 80-90km/h?

Díky za radu.

Jirka

Ani náhodou. Ty přednosti, které ti to dá v létě lepším větráním rychle pominou až je třeba na zimu sundáš abys třeba z vozidla měl lepší výhled. Už ti nikdy nebudou správně těstit skla a bude to hlučnšjší na vítr. Navíc to skřípání při zavíráni pokud se ti tam dostane trochu písku. Po mých zkušenostech na Fabii Ofuky již nikdy !!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci si pořídit ofuky na přední dveře ( resp. větrné clonky), ne kvůli desingu, ale kvůli funkčnosti a lepšímu - tiššímu větrání. Má to smysl, má te to někdo a jste s tím spokojení?

Nedělají ještě větší hluk třeba v 80-90km/h?

Díky za radu.

Jirka

Jestli si je budeš kupovat, tak jedny bych tady měl, fungují v pohodě u elektricky ovládaných oken, ne jako některé, u kterých jsou problémy.

Hluk to větší podle mě určitě nedělá. A neprší ti do auta, když máš trošku otevřené okno :palec2:

...můžeš mi poslat fotku a popsat jejich stav? A cena?

Stačí mi přední.

Díky Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...