Přejít na obsah

MKM 1.20 Lite - Motordiag Komfort Manager - nová verze!


vagus

Doporučené příspěvky

Jen takovej poznatek užívání:

když auto zamknu a dálkou vytáhnu okna, tak následné otevírání je jiné, tzn. při otevření ve dveřích cvakne jen jednou silně oproti po zamknutí bez použití fce oken odemyká jakoby na dvakrát, cvakne jednou silně a následně slabě,

co to že to tak neví někdo?

Jinak auto je zamklý asi stejně, no nevim prostě ...

Nebude aktivní SAFE mod = auto půjde otevřít zevnitř. Vytahuješ okna na společně se zamykáním, nebo první stisk zamknout a druhý stisk+držení vytáhnout okna?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono jak píšeš je to v podstatě jedno, když zamknu a současně chci zatáhnout okna pak zavírá stejně jak když zamknu a potom zatáhnout, jakože stejně to "zamkne (klasika) - cvakne - zatáhne" je to stejný v obou případech. Jinak s SAFE vyzkoušim nedotažením oken a uvidim jestli jde otevřít, ale i pak by řval alarm, kdybych otevřel zevnitř, tož uvidíme ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono jak píšeš je to v podstatě jedno, když zamknu a současně chci zatáhnout okna pak zavírá stejně jak když zamknu a potom zatáhnout, jakože stejně to "zamkne (klasika) - cvakne - zatáhne" je to stejný v obou případech. Jinak s SAFE vyzkoušim nedotažením oken a uvidim jestli jde otevřít, ale i pak by řval alarm, kdybych otevřel zevnitř, tož uvidíme ...

Jj, začne řvát... teda já nemám dodělanou sirénu, takže začne jenom zuřivě blikat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, začne řvát... teda já nemám dodělanou sirénu, takže začne jenom zuřivě blikat ;)

Tak pravda, teď jsem se vrátil z mytí, tak jsem to na benzině zkusil a máš pravdu, koukali na mě, že to chci ukradnout kol102 , alarm řval jak o život, ale otevřít šlo ... jenže při otevření tahám za kličku dvakrát jako když je zamčeno a když se zamknu v autě dálkou, tak stejným postupem jde otevřít taky, tak teda nevim, ono by to nemělo jít otevřít zevnitř??? :wallbash::worthy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.... tak som to bol vyskúšať. Keď stlačím a držím zamykacie tlačítko až kým sa nezavrú okná, tak sa zamkne a safe zostane aktivovaný. Ak najprv zamknem, pustím tlačítko a potom znova stlačím a držím kým sa nezavrú okná, safe sa deaktivuje ...

Editováno: , autor: Dreamer_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.... tak som to bol vyskúšať. Keď stlačím a držím zamykacie tlačítko až kým sa nezavrú okná, tak sa zamkne a safe zostane aktivovaný. Ak najprv zamknem, pustím tlačítko a potom znova stlačím a držím kým sa nezavrú okná, safe sa deaktivuje ...

A když vytahuješ okna a nedotáhneš, abys mohl dát ruku dovnitř zvenku, jdou Ti vnitřní kličkou otevřít dveře? By mě to opravdu zajímalo ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A když vytahuješ okna a nedotáhneš, abys mohl dát ruku dovnitř zvenku, jdou Ti vnitřní kličkou otevřít dveře? By mě to opravdu zajímalo ...

To je právě ten SAFE - nejde otevřít zevnitř... V tom případě máš pravděpodobně špatný mikrospínač v zámku - je jich tam několik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

peteres: som to bol pre istotu vyskúšať. Stlačil a držal som zamykacie tlačítko kým okná nevyšli do polovice a potom som skusil otvoriť kľučkou z vnútra. Nedalo sa. Aj keď som ich potom vytiahol ešte kúsok, safe zostalo aktívne. Safe by sa malo vypnúť iba vtedy, keď sa do 2s od zaknutia znova stlačí zamknutie, resp aj keď je zamknuté a 2x posebe do 2s sa stlačí zamknutie...

Editováno: , autor: Dreamer_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... a máš ten program zaregistrovaný ? Lebo mne to tiež hlásilo takú chybu ale keď som do programu vložil serial, chyba zmizla ...

jasne ze mam

dokonce i test kabelu projde

pak 2s vysila adresu 46 baud 5 a hodi to timeout

jo, jinak se mi nelibi ty dialogy pred spustenim programu, da se s tim neco delat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 8 měsíců později...

Tak jsem si ho stáhl s tim že to zkusim. Pripojil se OK. Ale okna nejdou změnit, protože není aktivovana registrace programu.

Zkopiroval jsem kod na jejich web, dal mailovou adresu a už hodinu a NIC!

Nemate někdo kdyžtak k dispozici ty dva kody aby se mi to zaregistrovalo?? Kdyžtak soukromou zprávu, Díky.

Jinak nevim proč, ale kdyz jsem nastavil zamykani dveří ve VAGu, tak se mi zamknuly automaticky, ale už se neodemkly i když jsem tu funkci měl aktivovanou! Nevíte někdo proč? Chybu nevidím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si ho stáhl s tim že to zkusim. Pripojil se OK. Ale okna nejdou změnit, protože není aktivovana registrace programu.

Zkopiroval jsem kod na jejich web, dal mailovou adresu a už hodinu a NIC!

Nemate někdo kdyžtak k dispozici ty dva kody aby se mi to zaregistrovalo?? Kdyžtak soukromou zprávu, Díky.

Jinak nevim proč, ale kdyz jsem nastavil zamykani dveří ve VAGu, tak se mi zamknuly automaticky, ale už se neodemkly i když jsem tu funkci měl aktivovanou! Nevíte někdo proč? Chybu nevidím

Beru zpět-kod uz mi poslali a funguje. A to kabel od nich nemam..

Zkusil jsem to i v tom MKM to automaticky odemykani dveří, ale ani tam mi to nic neudela kdyz chcipnu motor a vyndam kliček. Nejake napady,navrhy??

Jinak okna už OK, jedou dolu i nahoru z DO

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem si jistej, že odemknutí dveří po vytažení klíčku se společně s automatickým zamykáním po rozjezdu aktivuje v komfortce, MKM bych do toho netahal ...

Jasne, rikam zkousel jsem to prvně VAGem, ale ani to nechodilo. Že by to nějak špatně snímalo klíček? To je ale asi blbost. Nevim proč to nejde no,kdyby mel někdo zkusenosti dejte vědět,mozna delam něco špatně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a nastavil jsi i automaticky odemčení ???

Myslis ten parametr hned vedle? nevim jestli je nad nebo pod automatickym zamčení. Ale ano, ve VAGu jsem dal AutoUnlock a AutoLock všude na 1 takze by to melo byt prave aktivni. jen nevim prave proč se tak neděje. Zamykani jo, ale odemčení ne. Co jsem se koukal tak mi to psalo někde jinde chybu, že není silná pozice klíčku (nebo neco takovyho) ale po nastartovani to bylo OK-asi to je jen nejaka sporadicka chyba co nema vyznam. Jinak si to vysvetlit nedokažu.

V tematu budu pokračovat zde http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=67967 abych to tady nezadělával. Díky

Editováno: , autor: Vladimír Kalandra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám jiný dotaz, dám ho sem... Octavia RS MR01 ....zapnu zapalování, kontrolka pásu se rozsvítí, začně to asi 6 sekund pípat, po dopípání kontrolka zhasne, jakoby byl pás připnutej, když se připoutám hned a pak zapnu zapalování, tak se nerozsvítí a nezapípá vůbec...ale zajímá mě, proč zhasne po dopípání když nejsem připoutanej, to by měla svítit pořád no ne?...čím to..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...