Přejít na obsah

Jakou mate navigaci ?


dědek

Doporučené příspěvky

Jak uz sem psal, jedine Tomtom v mobilu ;)

o tom si zatim muzu zatim nechat zdat pokud chci aby fachal s interni GPS takze zatim u me vede Garmin Mobile XT s mapou cele evropy i s CR a SK cca 99% pokryti + dopravni informace

dal v zavesu Route 66 kterej je rychlejsi pri prepocitani trasy a vyhledavani cile trasy ale mapy zatim nic moc a pak nokia maps kde pokryti fajne ale navigovani mi nevlezlo zatim pod kuzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já používám taky Tomtom v mobilu a jsme velice spokojen. Mám mobil který to bez problému zvládá a stejně jí využívam jen velmi zřídka, takže investovat nějakých dalších 5tis považuju za zbytečnost. Mobil má výhodu, že můžu software nainstalovat a ozkoušet a co mi vyhoví si nechám. Pro mobily už je toho spousta tomtom, navigon, garmin a další.

Jinak o vánocích jsem zkoušel navigaci Navigon ts7000 a ta se mi docela líbila, ale přišla mi extrémně pomalá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o tom si zatim muzu zatim nechat zdat pokud chci aby fachal s interni GPS takze zatim u me vede Garmin Mobile XT s mapou cele evropy i s CR a SK cca 99% pokryti + dopravni informace

dal v zavesu Route 66 kterej je rychlejsi pri prepocitani trasy a vyhledavani cile trasy ale mapy zatim nic moc a pak nokia maps kde pokryti fajne ale navigovani mi nevlezlo zatim pod kuzi.

Co mas za mob, ze nefacha s interni GPS ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co mas za mob, ze nefacha s interni GPS ?

Mam N95 a s interni GPS nefacha Tom Tom ;)

na N95 zatim s integ. GPS facha Route66, Garmin Mobile XT, Navigon a mozna jeste nejaky o kterych nevim ;)

to Martyp: N95 a se cuka?? ukaz mi jaka aplikace se cuka ,s fw.20 nevim o zadne a to si najednou pustim klidne 3 navig.programy a bez problemu mezi nima prepinam ;)

Editováno: , autor: xxx.79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

N95 a se cuka?? ukaz mi jaka aplikace se cuka ,s fw.20 nevim o zadne a to si najednou pustim klidne 3 navig.programy a bez problemu mezi nima prepinam ;)

To ze se cuka jsem myslel tak,jak pises..Jako ze jeji integrovanej GPS modul nekomunikuje s kazdym programem (SW) navigace.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně to nesouvisí s tématem, ale nabízím ,,tom tom one new,, ještě v záruce a dosud  mám display s nesundanou fólií z obchodu. Za 5 tk.Ne že by byla špatná. Je výborná, 

jenže chci koupit htc touch cruise a ten má TT 6 a tak budu mít vše pohromadě.

Jinak testovaná htc artemis s tt6 perfektní a citlivá jako TT one new, ale jak říkám chci mít vše pohromadě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

kurňa, normálně jsem občas používal na tom Mio720 hands free přes BT a dneska nic. Zkoušel jsem to rozchodit asi 20minut na parkovišti, pak ještě skoro celou cestu domů do Pardubic a hovno. Furt to hlásí, že zařízení není podporováno. Oni se spolu najdou, ale nechtěj si spolu povídat. Tak co to kur*a je? Mám něco nasteveno blbě nebo něco odkráčelo do p*dele? Nebo nějaká softw. chyba? Sem z toho jelen, protože to normálně chodilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kurňa, normálně jsem občas používal na tom Mio720 hands free přes BT a dneska nic. Zkoušel jsem to rozchodit asi 20minut na parkovišti, pak ještě skoro celou cestu domů do Pardubic a hovno. Furt to hlásí, že zařízení není podporováno. Oni se spolu najdou, ale nechtěj si spolu povídat. Tak co to kur*a je? Mám něco nasteveno blbě nebo něco odkráčelo do p*dele? Nebo nějaká softw. chyba? Sem z toho jelen, protože to normálně chodilo.

tak super, už to chodí. Na Mio foru jsem se dočetl o resetu. A reset zabral. Stejně je to v pi*i jak se všecko co je podobné windows seká. To že se hryže comp už beru normál, ale ony se hryžou i navigace, a i ten pojebanej telefon se mi občas hryzne a musí jít na reset. Symbian sice vypadá dobře, ale taky to stojí za hovno. Poprvé se mi hryznul asi po měsíci od zakoupení. Za 3/4roku asi 3x. Prej normální a je to prostě tak.

Tak nevím jestli si nenechat raději starej sporák, aby se mi nekousala nakonec i blbá trouba v kuchyni lol

Nesere Vás to jak se všecko takhle jebe?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych oboji zkusil poradne vypnout a zapnout...to na tyhle nesvary funguje nejlepe :-) bacha ale aby se nesmazaly ulozena nastaveni - oblibene v MIU, zalohuj! mobil je ok, tam se nic nesmaze. Vyndej u obojiho na 5 min baterku a pak to zkusit zparovat znova. Kod je obvykle 0000 pokud ho bude chtit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych oboji zkusil poradne vypnout a zapnout...to na tyhle nesvary funguje nejlepe :-) bacha ale aby se nesmazaly ulozena nastaveni - oblibene v MIU, zalohuj! mobil je ok, tam se nic nesmaze. Vyndej u obojiho na 5 min baterku a pak to zkusit zparovat znova. Kod je obvykle 0000 pokud ho bude chtit...

v pohodě, stačilo jen natvrdo vypnout a zapnout. Jsem si myslel, že jak jsem to vypínal krátkým stiskem, tak že to bylo vždy vypnuté. Omyl, bylo to jen ve spánku. Na opravdové vypnutí to chce asi 10 vteřin podržet. Vše zas chodí O.K. Jak jsem koukal, je to normální.

U telefonu taky stačí jen vypnout a zapnout a je to. Jako restatr u kompu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...