Přejít na obsah

Jakou mate navigaci ?


dědek

Doporučené příspěvky

Mam navi Garmin c 510 a při cestování po vlastech českych jsem se jí snažil nechat navigovat.

V některych situacích treba ve městě to hodnotím jako parada.Někdy zase nic moc.Myslím tím jak hledá většinou nejkratší trasu

(mimo města) za cenu par desítek metru kratší trasy mě navede na hroznou cestu.Navoleno mam rychlejší trasa.

Možna mam neco špatně nastaveno :huh:

Napište svoje zkušenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mapu tam mam novou 2007.

Ja jsem taky spokojenej až na vyjímky kdy se to chová tak že to navádí nejkratší cestou.

Přitom ta o něco delší je po 1třídě a ta kratší po 3.

Ale je to asi normalní.

Tak já třeba jel do Prahy na Břevnov a Tomtom v Nokii E50 mě od čerňáku pořád hnal na jižní spojku i když centrem by to bylo mnohem kratší a zpátky to samý, až v půli cesty se nechala přemluvit a navigovala přes centrum...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mam podobnou zkušenost.A ještě jednu že ve městě kde to neznám tak čumím někdy na navi a

přehlédnu značku. :angry:

Naposledy v Benešově jel jsem s rodinou na Křivoklat,skončil jsem na autobus.nadraží. Dál silnice v opravě.Přehledl jsem slepou ulici. :doh

Zajímalo by mne pokud je okolo města obchvat jak se zachová vaše navi?

Po obchvatu je to pohodlnější a vetšinou rychlejší.

Nebo vas vede centrem protože je to kratší?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám Asus A636n, soft tam mám TomTom a iGo2006se. Zatím spokojenost, nové mapy do iGo vyzkouším v létě na cestě do Chorvatska, vypadá že se zlepšily podklady. A TomTom a POI body, kde stojí Polic tak to 250 m před spustí varování, zatím jsem neplatil. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je mi líto, ale musim

Mám spolujezdce verzi 2.3 s upgrade mapou Evropy a naprostá spokojenost, občas se musí do něj šťouchnout. Tak doufám, že mi ho někdo neukradne, teda spíš jeho mapové podklady.

Jinak táta má Tom Tom navigaci a je spokojenej i když na to občas nevidí, co si kam namačkal a pak se diví. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čauves.Mám Garmin c510 a to k čemu jí potřebuju mi královsky stačí.Takže spokojenost a navíc každou chvilku je na netu aktualizace POI bodů atd. :-)

No už jsem myslel že ji mam jen ja :D

Taky je ke stažení nova mapa 2007

Jé a kde??? Klidně mi písni na dieselz@quick.cz

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čauves.Mám Garmin c510 a to k čemu jí potřebuju mi královsky stačí.Takže spokojenost a navíc každou chvilku je na netu aktualizace POI bodů atd. :-)

No už jsem myslel že ji mam jen ja :D

Taky je ke stažení nova mapa 2007

Jé a kde??? Klidně mi písni na dieselz@quick.cz

Díky

ja to stahoval tady

http://www.garmin.cz/index.php?section=200...amp;product=578

Zkus to ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...