Přejít na obsah

vyčištění mototrového prostoru


nogi

Doporučené příspěvky

zdar chlapy

Chcu sen zeptat.....prodávam koktu a chcu aby nový majitel byl spokojen, proto se chcu zeptat čím nejlépe vyčistit mototrový prostor aby vypadal jako nový? :) Prostě ho chcu jen nablejskat.....vapkou se mi do toho moc nechce, mám strach at neurvu nějaký ten kablík...budu rád za vaše příspěvky...ahoj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdybych kupoval ojeté auto a mělo čerstvě umytej motor, tak bych byl hodně opatrnej, většinou to svědčí o nějaké netěsnosti motoru.

a jak se taková netěsnost může projevit?

Moc nechápu tvou otázku. Já jsem jen chtěl říci, že umytej motor může ukazovat na to, že není v pořádku. Může téct třeba vodní pumpa, gufera na klice atd. Každá kapalina zanechává stopy. A tak si raději koupím auto s motorem, který je třeba špinavej, ale nejsou na něm stopy po prosakování provozních kapalin. Je to jako když jsme na vojně s Pragama V3S jezdili na STK, před STKáčkem jsme zastavily, vlezli pod to, utřeli litry oleje a pak jeli na kontrolu a prošlo to výborně, až se technici divili, v jakém výborném stavu to je, a po cestě na základnu jsme opět dolily pár litrů oleje a v garáži dali pod auto 10 odkapových vaniček. lol Jinak mytí motoru se právě probírá tady http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=24686

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...