Přejít na obsah

Morava


VitaP

Doporučené příspěvky

Kucí, tak jedu zítra ráno směr Turnov - Olomouc (přes Hradec, Vysoké Mýto....) je někdo na týhle trase kdo by se přidal? ;)

Ahoj. Ty jedeš přes Mohelnice? Já taky. Že bychom se tam mohli někde sejít a jed společně.Dej vědět.

jj, jedu přes Mohelku ;) budu tam projíždět cca kolem 7:45-8:15... tak dáme srázek řekněme v 8? a kde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jak se teda domluvime bude nekde sraz??? V Ostrave???

takže na ostravu pojedem?? v kolik vyjíždíš??

Ja newim nikdo se neozyvy a ja tu cestu neznam znam jen na opavu Stranberk! Tak jak pojedem??

no but se chlapi ozvou kde počkaji v ostravě.... a nebo jedem na opavu.... kola jsem nepřezul, tak je vemu aspon do kufru... kdyby něco...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jak se teda domluvime bude nekde sraz??? V Ostrave???

takže na ostravu pojedem?? v kolik vyjíždíš??

Ja newim nikdo se neozyvy a ja tu cestu neznam znam jen na opavu Stranberk! Tak jak pojedem??

no but se chlapi ozvou kde počkaji v ostravě.... a nebo jedem na opavu.... kola jsem nepřezul, tak je vemu aspon do kufru... kdyby něco...

takže s francoa jsme domluvení na 7.30 v hlučině u bily takže jedeme na ostravu.... hoja zitra :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem rád, že vás přijede tolik. Snad bude i dost nálepek :feve: !!! S takovou hojnou účastí jsem ani nepočital. -_-

Přesně na tohle jsem se chtěl zeptat... vypadá to mnohem mnohem větší než jsme čekali a jestli máš tolik nálepek ;):D

Neboj, ti co hlasovali mít budou a zbytek podle toho, kolik nabídnou. :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem rád, že vás přijede tolik. Snad bude i dost nálepek :feve: !!! S takovou hojnou účastí jsem ani nepočital. -_-

Přesně na tohle jsem se chtěl zeptat... vypadá to mnohem mnohem větší než jsme čekali a jestli máš tolik nálepek ;):D

Neboj, ti co hlasovali mít budou a zbytek podle toho, kolik nabídnou. :p

Matysku.. sice sem nehlasoval..... nějak mi to uteklo..., ale doufám, že jsi semnou počítál :) jako se stálym navštěvníkem :palec2: inak reserve te první co bude navíc ;) jdu to okouknoout ak to vypadá venku a jupí na cestu :scooter:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže já jsem taky doma, tapece od Badýska jsou vyměněny a taky jsem stihnul přezout na zimáky, tak teď už jsem snad připravenej!!! V Olympii jsme seděli u kávičky a kdo nás nenašel, tak se omlouvám, že jsme nenechali stopy od oleje!!! Pokud by chtěl ještě někdo nálepku, není problém je poslat poštou (i na Slovensko -_- ) Ještě zpracuji fotky a některé tady vyvěsím. Srazík se mi líbil a všem děkuji za hojnou účast. :skoda:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...