Přejít na obsah

Škoda Tuning Doksy


zabiak

Doporučené příspěvky

vypadá to,že se přidám,ale chci vyrazit tak po 8h.pokud tu udá někdo konkrétní místo a čas u prahy budu tam.odpo jdu do práce,takže tak ve 14h valím z5 domů

uz jsem to psal jednou ze jedu pres Melnika a ty kdo jedou z Prahy tak muzou semnou a sraz bud na Melniku nebo jeste kousek pred Melnikem na takovy velky benzince

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vypadá to,že se přidám,ale chci vyrazit tak po 8h.pokud tu udá někdo konkrétní místo a čas u prahy budu tam.odpo jdu do práce,takže tak ve 14h valím z5 domů

uz jsem to psal jednou ze jedu pres Melnika a ty kdo jedou z Prahy tak muzou semnou a sraz bud na Melniku nebo jeste kousek pred Melnikem na takovy velky benzince

No já to vemu klidně přes Mělník,tak bych se přidal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vypadá to,že se přidám,ale chci vyrazit tak po 8h.pokud tu udá někdo konkrétní místo a čas u prahy budu tam.odpo jdu do práce,takže tak ve 14h valím z5 domů

uz jsem to psal jednou ze jedu pres Melnika a ty kdo jedou z Prahy tak muzou semnou a sraz bud na Melniku nebo jeste kousek pred Melnikem na takovy velky benzince

No já to vemu klidně přes Mělník,tak bych se přidal

Tak Baurak,napiš kde se srazíme v Mělníku a už budem aspoň tři.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...