Přejít na obsah

Octavia II - Facelift


radek_m

Doporučené příspěvky

výběr barev u fabie padl na béžovou saharu. podle mě moc hezká barva jen postupem času není vidět až tak veliký rozdíl když je auto vypucované a naleštěné což je u jiných barev vidět lépe. na oct2 by se mi líbila červená flamengo metla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mal som čierne auto a viac čiernu nechcem vidieť,stačí trochu prachu a auto už nevyzerá ako nové.A nie je ani zdaleka pravdou,že je najelegantnejšia.Veľmi záleží na akom je aute.Napr. na Mercedese CLS na živo je veľmi chudobná a na elegantnom dizajne mu veľmi vela ubera a trebars otrepaná strieborná je na nom priam brilantná .Taktiež SLKcko.A na malých autach je cierna hrozna.Čierna sa hodí skor na velke vozy a Octavia az taka velka nie je.Ja by som ju rozhodne nevolil,max tak na RSU,ta je mohutnejsia a pristane jej to viac,ako obycajnej OII

Tiež som uvažoval o čiernej, no vzhľadom na to, že chcem kombík a na okná Sunset, to auto vyzerá ako pohrebák. Dosť vážne uvažujem aj o šedej anthracite, ale je taká zvláštna. Prikladám aj nejaké foto, na poslednej sú vedľa seba Šedá Anthracite, Zelená Arctic a Béžová Cappucino.

post-26834-1232525437_thumb.jpg

post-26834-1232525458_thumb.jpg

post-26834-1232525506_thumb.jpg

post-26834-1232525530_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

každý máme jiný vkus... já nikdy nebyl na světlé barvy, ale auto mám Cappuccino... :) ale zase na Scouta se to myslím hodí... ;) ale ta zelená... to není můj šálek kávy... to ne! to je tak vyblité, tak nemastné neslané... nevím... já bych to nechtěl! ;) na OII. je super antracite, storm a černá! ;) a ta stormka vypadá fakt brutálně!!! navíc když je to umýté!!! super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Scynet - ale zase čierna má jednu obrovskú výhodu. Je najmenej náročná na údržbu. Hoci sa to nezdá, je to tak. Auto sa po umytí musí ešte aj vysušiť a naleštiť, inak nevyzerá dobre. Takže je to pracné. A stačí pol dňa bez dažďa a auto je už špinavé. Z toho vyplýva, že čierne auto sa vôbec neoplytí umývať a tým pádom je nenáročné na umývanie :) Ja napríklad čierne auto umývam tak 2 - 3 x do roka.

Tie rozdiely v cenách sú u nás tak výrazné, že napríklad ak niekto chce kúpiť OII 1,6 MPI Classic, tak si radšej kúpi nového Golfa, dostane naviac rádio s MP3, zadné okná v elektrike a ešte aj ušetrí cca 450 €.

Mne sa tá nová zelená celkom páči. Ale ja som zase na svetlejšie a hlavne farebné farby. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Scynet - ale zase čierna má jednu obrovskú výhodu. Je najmenej náročná na údržbu. Hoci sa to nezdá, je to tak. Auto sa po umytí musí ešte aj vysušiť a naleštiť, inak nevyzerá dobre. Takže je to pracné. A stačí pol dňa bez dažďa a auto je už špinavé. Z toho vyplýva, že čierne auto sa vôbec neoplytí umývať a tým pádom je nenáročné na umývanie :) Ja napríklad čierne auto umývam tak 2 - 3 x do roka.

Tak to si vystihol ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každý má svoj názor. Mne sa FL na fotkách nepáčil a naživo sa mi ten predok celkom páči. Asi je to hlavne o zvyku. Netvrdím, že predfaceliftový predok nemal niečo do seba, ale v porovnaní s FL je už taký usadlý, kdežto nový predok je taký sviežejší. A taktiež sa na nových svetlách objavil typický znak pre Škodu, umiestnenie a tvar parkovačiek. Nie je to síce nič extra (na BMW to nemá), ale aj tak sa to snažia aspoň ujednotiť. Ale keby urobili tie parkovačky z LED do tvaru povedzme znaku Škoda, alebo by svietil názov modelu, to by mohlo byť už omnoho zaujímavejšie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem si dneska podruhe mel moznost prohlidnout FL. No musim rict, ze puvodni verze me nechavala pomerne chladnym. Ted mne ale prijde zmena co se vzhledu tyce k horsimu. Ten pokus o stribrnej dekor mne prijde hodne levnej. Zvenku to na me pusobi tak, jako kdyby bylo auto pretvoreno v jinym stylu. Jako kdyby ty zmeny udelal uplne nekdo jinej a v uplne jinym stylu. Ale treba se to jinym libi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím o vypátrání, kde bych se mohl ve skutečnosti mrknout na dodávaný interiéry do nové Octavie LaK. Jsou dodávány dva - šedá kůže a černá alcantra. Prodejci, ani v Mladé B. mě nejsou schopni poradit. Prý nejsou momentálně ve výrobě - zkouším to už měsíc a stále nic nového. Myslím, že to není možné, aby nebyl ve výrobě ani kus.

Pro úplnost - chci motor 1,8TSI s DSG. Cenově se pohybuji s dovybavením dle ceníku na 723 tis. a mám nabídky od cca 660 tis.případně "předváděčka" za cca 620 tis.

Poradí někdo, kde bych ty interiéry mohl omrknout?

Jsem od Brna.

Díky moooc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...