Přejít na obsah

přímé srovnání OII/Roomster


cosby

Doporučené příspěvky

Jo,na Supa nedám dopustit,až na kufr,resp.nakládací prostor.

Ale táhnou mě větší-vyšší auta,takže asi Off-Road-nová Santa-Fé a pod.

tak to jsme dva, jenže off-road dost žere a jezdit za desítku se mi moc nechce, takže jsem rád, že je to nakonec transporter, ikdyž T4, sen je T5 128kW, ikdyž asi oproti T4 bude žíznivější, jinak s T4 spotřeba super, novej sup bude mít kufr dle tvého přání ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratulace Cosby,at slouzi,jak ma..Ty jsi stejne blazen... :D

Jinak ja muzu rict,ze s Roomem je velice prijemny svezeni.Segra ho ma sice ne v takovy nalozi jako ty,ale zato ve stejnym motoru a da se s tim jet dost svizne za prijemnou spotrebu...Je to dobry auto..A ta variabilita je fakt super..Da tam kocarek,prcka,hafec veci a jeste jim zbyde.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
do roka a do dne bude roomster pryč a bude doma nějaký OFF ROAD.

Co se týče OII,tak už jak jsem byl jejím majitelem,stěžoval jsem si na podvozek a neustálé nějaké lupání od někud a toto nezastávám pouze já,ale spousta známých.Nerad to říkám,ale podle mě není ještě OII dotáhla do konce.

Pokud Ti vadí odskakující zadek, tak rozhodně zapomeň na OFF ROAD. ;)

Jinak hezké hodnocení. Docela nemile mne na Roomsteru (1,6 ale určitě to bude generální jev) překvapila citlivost na boční vítr. I staré Kangoo si s větrem poradí lépe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...