Přejít na obsah

Garny servis vše okolo


garny

Doporučené příspěvky

Ahoj,

můžete mi poradit, k čemu je dobrá tahle hadice na fotce ? Je vejpůl a oblitá od voleje.

Dneska se mi po natankování plné nádrže rozsvítila kontrolka diagnostiky motoru a když sem prohlížel motor, objevil sem, že je ta hadice vejpůl.

Nicméně nevypadá, že by praskla teď, už takhle bude nejspíš nějakou dobu, takže s kontrolkou to asi nesouvisí.

Je to 1.6 75kW BFQ

post-12538-1244644812_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petre tak jak sem ti vcera volal ohledne toho vyhrevu, tak jsem to delal az do jedny do rana a opraveno. Ale radim ti, jestli to po tobe bude nekdo nekdy chtit, tak ho vyhod. Ta prace je neskutecnej oser brrrr :(

A dalsi chutovka je, ze ty decky jsou do serie a ne paralelne, takze kdyz odejde jedna nehreje zadna - samo sem to nevedel, tak sem rozcalounil obe abych zjistil, ze je vadna ta bederni.

BTW mel sem tam pekne vypalenej molitan - slusne zahorelo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem vcera tatikovi vymenil motorky svetel a facha to, takze chlapi diky za radu :) Jen voser kdyz neni ten spravnej "pripravek", na benzinaku mista hafo, ale u TDi jsem se svym naradim musel povolit svetla, abych se tam dostal. Ale i tak asi za 3/4 hodiny vse hotovo.

U 1.8 T taky vyndavám světlo, když lezu na motorek!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Tak zase musím napsat chválu na Garnyho servis. Výměna svíček, výměna senzoru natočení volantu (nefungující ABS,ESP), doplnění klimatizace a celková kontrola na mém SuperBu. Ještě jednou díky.

jo jo .. nemáš zač . ... ale ty svíčky mi daly docela zabrat..... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taktez musim pochvalit GARNY-ho servis. Auto ihned po oprave a prevzeti odjelo az na Elbu bez sebemensich problemu...

DEKUJI za rychle objednani a zajisteni opravy :)

no myslím ,že o tom mercedesu se mi bude ještě zdát .. a každopádně tam asi nebyl naposled.... ještě je co opravovat ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Jo, jede dobře (v alpách si docela máklo - vychutnával jsem si tam šotolinové serpentiny - 4kolku si nemůžu vynachválit). To cukání do kopce ve vysokých rychlostech nejspíš zmizelo, možná to byl jen ten filtr. Brzo se ti ještě ozvu na ty silentbloky a popřemýšlím o těch tryskách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, jede dobře (v alpách si docela máklo - vychutnával jsem si tam šotolinové serpentiny - 4kolku si nemůžu vynachválit). To cukání do kopce ve vysokých rychlostech nejspíš zmizelo, možná to byl jen ten filtr. Brzo se ti ještě ozvu na ty silentbloky a popřemýšlím o těch tryskách.

O,k, no ten výkon je dost mizernej ... bohužel... vše se dá řešit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj mám takovej dotázek....sem si všimnul že když měníš bloky u Fábek sundáváš celou nápravnici....duvod....?na geošce s tím pak je víc práce...(vystředění nápravnice a pak teprv geometrie) nebo se pletu...?Což by odpadlo pokud by se nápravnice nesundala a sundala se jen ta ALU konzole v který je nalisovanej blok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj mám takovej dotázek....sem si všimnul že když měníš bloky u Fábek sundáváš celou nápravnici....duvod....?na geošce s tím pak je víc práce...(vystředění nápravnice a pak teprv geometrie) nebo se pletu...?Což by odpadlo pokud by se nápravnice nesundala a sundala se jen ta ALU konzole v který je nalisovanej blok.

no tak to jsou rady nad zlato .. :smich: ne je to tak kdyby to šlo jinak určitě bych nápravini nesundaval .. ale šrouby co drží to hlíníkové polo rameno jsou skrz nápravnici takže nápravnici povolíš tak jako tak ... další problém stabilizátor ... atd

jinak po takovém zasahu musíš na geo tak jako tak ... zatím ... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...