Přejít na obsah

GPS ve Fabii


MAFIK

Doporučené příspěvky

Zdarec. Máte někdo zkušenosti s umístěním a provozem GPS. Uvažuju o TOMTOM ONE. Chystám toulky po Čechách a Slovensku. Kam to nejlépe umístit? Doprostřed okna, nebo do kouta. A co omezení výhledu a PČR?

připevnuji navigaci cca na středu okna co nejníže k palubce to jde a pohoda a nikdy žádný problém,ale pokud je airbag spolujezdce je potřeba dát trochu pozor na umístění aby to neovlivnilo funci při vystřelení bagu hlavně pokud nekdo sedí na místě polujezdce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec. Máte někdo zkušenosti s umístěním a provozem GPS. Uvažuju o TOMTOM ONE. Chystám toulky po Čechách a Slovensku. Kam to nejlépe umístit? Doprostřed okna, nebo do kouta. A co omezení výhledu a PČR?

připevnuji navigaci cca na středu okna co nejníže k palubce to jde a pohoda a nikdy žádný problém,ale pokud je airbag spolujezdce je potřeba dát trochu pozor na umístění aby to neovlivnilo funci při vystřelení bagu hlavně pokud nekdo sedí na místě polujezdce.

Já mám ve Fabii navigaci TT one new jsem zpokojen umístětní na dolní části okna.Je pravda že displej je trochu menší než novinka TT one XXl..ale jinač já jsemz navigací 100% zpokojen mám v něm nové mapy 6800.1466 uvažuji vyrobit novej držák....a umístit blíž..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci muzete sem hodit fotky držáku? :) jako jak to tam mate přichycený atd ..

přísavka vole lol

na tudlencto http://www.gps-navigace-mapy.cz/silnicni-g...nuvi-300-1.html, měl jsem to na test na pár dní, ale moc mi to nevyhovovalo daleko lepčí bylo tohle, s tím jsem toho najezdil víc a absolutní spokojenost, tohl bych přesně očekával od navi, kdybych kupoval http://www.navicentrum.cz/Blaupunkt/Blaupu...Evropy_g53.html

post-5783-1183566200_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, ja mam navi danou zatim uprostred nalezato, nevadi mi ve vyhledu krom husiho krku, az bude prodluzka tak ji dam doleva pac tam se mi libi vic, ale jeste nemam prodluzku tak nevim, mozna bych jeste uvazoval o tom dat ji na vydech klimy. Viz svedske drzaky Brodit - sezenes je na SunnySoft. :palec2:

Editováno: , autor: Johnny_M
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...