Přejít na obsah

nástřřik na přední sklo


viktor

Doporučené příspěvky

Tak jsem jel jedno autem, který mělo nějak upravený čelní sklo, že když pršelo, tak při trošku vetší rychlosti se kapičky neudrželi a utikaly do stran. Nesetkal jste se s tím někdo?? Nástřik držel i při stírání stěračema. Byl trvanlivej. Stírat bylo potřeba až při celkem silným deští. A i tak se to dalo...

Editováno: , autor: viktor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem jel jedno autem, který mělo nějak upravený čelní sklo, že když pršelo, tak při trošku vetší rychlosti se kapičky neudrželi a utikaly do stran. Nesetkal jste se s tím někdo?? Nástřik držel i při stírání stěračema. Byl trvanlivej. Stírat bylo potřeba až při celkem silným deští. A i tak se to dalo...

A nesmudlaly pak ty sterace to okno nahodou kdyz uz jsi je pustil?

Myslim,ze to bude urcite vyrabet naka firma,co dela autokosmetiku..Sonax, Coyote atp.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem jel jedno autem, který mělo nějak upravený čelní sklo, že když pršelo, tak při trošku vetší rychlosti se kapičky neudrželi a utikaly do stran. Nesetkal jste se s tím někdo?? Nástřik držel i při stírání stěračema. Byl trvanlivej. Stírat bylo potřeba až při celkem silným deští. A i tak se to dalo...

A nesmudlaly pak ty sterace to okno nahodou kdyz uz jsi je pustil?

Myslim,ze to bude urcite vyrabet naka firma,co dela autokosmetiku..Sonax, Coyote atp.. ;)

No mě to dělá letní otstřikovací směs od shellu, a funguje to i za hodně silnýho deště.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V noci za deště jsem nejel. V noci jo a bez problémů. Ušmudlaný to nebylo vůbec.. Já se vez právě jen jako pasažer.. takže bohužel nevím. Jen sem zaslech, jak se s polu bavili se spolujezdcem, že jde o nějakej nástřik..

A je to chlápek co je hodně na cestách a jezdí hodně přez noc. Ten by si tam něco co by mu dělalo takovej film určitě nedal. Vyjadřoval se spokojeně.. Ale díky. Kouknu se po těch firmách..

Editováno: , autor: viktor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě jednou přestaly jít stěrače v noci na dálnici a 100km od domova (zarezla futra) manipulace na pumpě byla k ničemu, tak jsem chvíli počkal, až se udělá ze skla jedna louže a dalo se přes to koukat. Dalos e na to docela v pohodě dojet.

Tak to by se ti tohle líbilo..:) Nemůžu komentovat nevíhody, (nevim jak to bude vypadat v noci) ale to co sem viděl je super. Na skle jsou akorát malí kapičky co utíkaj a je přez to absolutně v pohodě vidět. Při menším dešti nemá cenu zapínat stěrače, takže se ni nemíhá před očima. Což je fakt super..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tekute sterace v zadnem pripade nemuzu doporucit. Pouzil jsem je jednou a pak jsem se jich tezko zbavoval. Jo je pekne ze kapky sami utikaji po skle pokud jedes rychleji, ale kdyz jedes pomaleji tak je to spis otravne. Po setreni nezustava suche sklo ale vytvori se mikrokapicky, ktere nejdou setrit, navic po setreni je na okmazik videt na skle mastnej film. Rano po desti prijdu k autu. Cele parkoviste ma uz suche okna, jenom ja tam mam porad vysrazenou vodu diky zazracnemu pripravku.

...navic se toho strasne blbe zbavuje. Nedoporucuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem jel jedno autem, který mělo nějak upravený čelní sklo, že když pršelo, tak při trošku vetší rychlosti se kapičky neudrželi a utikaly do stran. Nesetkal jste se s tím někdo?? Nástřik držel i při stírání stěračema. Byl trvanlivej. Stírat bylo potřeba až při celkem silným deští. A i tak se to dalo...

Tak todle využívám, ale jen mimo obec, kdy jedu těch 70 a víc. Dobře se s tím jezdí po dálnici za kamiónama. Nemám problém se za ním držet a nestírat. Dělá mi to vosk z myčky. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem jel jedno autem, který mělo nějak upravený čelní sklo, že když pršelo, tak při trošku vetší rychlosti se kapičky neudrželi a utikaly do stran. Nesetkal jste se s tím někdo?? Nástřik držel i při stírání stěračema. Byl trvanlivej. Stírat bylo potřeba až při celkem silným deští. A i tak se to dalo...

Přesně tento výrobek jsem měl před nějakým rokem . Nabízela to fy AMWAY. Jmenuje se Perma Clear. Funfuje to opravdu přesně tak jak říkáš. Nevím jestli je to ještě v jejich nabídce. Drželo to na skle jak přibité. Když jsem to skoušel potom smývat tak se to nedalo ničím odstranit. Osobně bych ale dal přednost raději novým lištám stěračů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

tez pouzivam, konkretne toto:

post-613-1184188786_thumb.jpg

Vydrzi to cca mesic a je to fakt super. Par lidi mi rikalo, ze je to k nicemu, ze se to vopatlava a ze nekomu po tom skakaly sterace po okne a buhvicojeste...

Nene, sterace po tom klouzou paradne, odpuzuje to vodu a tudiz cim vyssi rychlost, tim lepsi ucinnost.

Matlam si tim vsechna okna, vcetne zrcatek a svetel :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...