Přejít na obsah

Dotaz na zadní lampy


Mikeš

Doporučené příspěvky

no na supa je price tak 10000 a pokud mě pamět nemate tak jsem slyše, že snad i 20tis...tuším Vitto mi to říkal

Jj, Vitto mi také říkal, že na Supa do těch 20tis. Si nedokážu představit to mít na autě a někdo by to do tebe poslal, pojišťovna by ti pak zaplatila cenu origo lamp, když to vlastně jsou origo lampy :(

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 5 týdny později...

Chcel by som sa spytat, ci na kombika O1 robili zadne svetla viac typov, alebo len jeden typ? Myslim ako boli svetla predfacelit a potom facelit, ci sa to menilo aj u kombika. Myslim seriovo osadzane, nie specialne upravy alaa Milotec... :)

Mam O1 Combi SLX r.99 predfacelit a mam tieto zadne lampy:

post-9889-1190328097_thumb.jpg

A dnes som si vsimol predomnou iduci kombik O1 - Tour (teda mladsie auto) a malo take iste zadne lampy ako mam ja. Preto ma napadla tato otazka. Na O1 combi zadne lampy nemenili? alebo na mojom aute (r.99) boli ine svetla a predchadzajuci majitel ich vymenil za novsi typ? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chcel by som sa spytat, ci na kombika O1 robili zadne svetla viac typov, alebo len jeden typ? Myslim ako boli svetla predfacelit a potom facelit, ci sa to menilo aj u kombika. Myslim seriovo osadzane, nie specialne upravy alaa Milotec... :)

Mam O1 Combi SLX r.99 predfacelit a mam tieto zadne lampy:

post-9889-1190328097_thumb.jpg

A dnes som si vsimol predomnou iduci kombik O1 - Tour (teda mladsie auto) a malo take iste zadne lampy ako mam ja. Preto ma napadla tato otazka. Na O1 combi zadne lampy nemenili? alebo na mojom aute (r.99) boli ine svetla a predchadzajuci majitel ich vymenil za novsi typ? ;)

Na kombíku jsou zadní lampy stejné před i po faceliftu. ;)

Editováno: , autor: Hynek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdárek pánové co se týká zadních lamp na sedana v bílém provedení tak je bude distribuovat fa.OBA autodíly zhruba v říjnu tohoto roku cena by měla být něco okolo 3600kč lol

co to je za firmu, nikde jsem o ní na netu nic nenašel. www.....

Ten kdo jezdí pravidelně na sraz do Doks tak tu firmu určitě zná stránky jim zatím nefungují pan majitel se to chystá změnit na můj dotaz kdy to bude mi řekl že do konce roku bude noví e-schop zatím nestíhá celé léto jezdí po srazech :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...